Magické kameny pro jednotlivé měsíce v roce

Připojení k energii vašich rodných kamenů dokonale posílí životní cíle. Existuje mnoho cest, které si můžete vybrat. Ať tak či onak, jděte tou cestou, ve kterém se budete cítit nejspokojeni a plní energie.

Velký přehled kamenů pro jednotlivé měsíce v roce.

Měsíc leden a granát

Leden je často nazýván měsíc ledu. V tomto měsíci se snažíme upevnit a posílit své zdraví a přemýšlíme nad vztahy v rodině a mezi blízkými přáteli. Lidé narození v lednu jsou velmi vtipní, sympatičtí a mají sklony k nezatěžování partnera svými problémy. Měsíčním kamenem pro měsíc leden je vzácný kámen granát. Více o krásném granátu a měsíci leden se dočtěte v níže uvedených článcích:

 

KOUPIT GRANÁT ZDE

Únor patří ametystu

Únor přináší jistoty, dodává sílu a vytrvalost. Lidé narození v únoru jsou vždy originální, umí prodat pravdu a jsou velmi přátelští. Měsíční kámen pro měsíc únor je kámen ametyst, který přináší lásku, klid a ochranu. Přečtěte si více o únoru v těchto článcích:KOUPIT AMETYST ZDE

Měsíc březen a akvamarín

Březen je měsícem začínajícího jara a probouzejíc se přírody. Lidé narození v měsíci březnu jsou silně intuitivní, optimističtí a oddaní. Měsíční kámen pro měsíc březen je krásný kámen akvamarín.

Přečtěte si více o akvamarínu v tomto článku: Akvamarín - kámen odvahyKOUPIT AKVAMARIN ZDE

Měsíc duben a křišťál

Duben je krásným měsícem, jehož jméno je odvozeno od slova dub a je to první měsíc jara. Lidé narození v měsíci dubnu mají dobrodružnou osobnost a jsou nesmírně zvědaví a aktivní. Měsíční kámen pro měsíc duben je krásný kámen křišťál, který příjemně působí na všechny nemoci a dodává energii.

Přečtěte si více o dokonalém křišťálu v tomto článku: Křišťál - kámen čistoty a energieKOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Měsíc květen a smaragd

Květen je měsícem silného jara o délce 31 dnů. Lidé narození v měsíci březen jsou citliví, rozumní a sebemotivování. Měsíční kámen pro měsíc květen je vzácný drahý kámen smaragd, který je symbolem štěstí a lásky mezi partnery. 

Přečtěte si více o smaragdu v tomto článku: Smaragd - kámen inspirace a naděje.

KOUPIT SMARAGD ZDE

Měsíc červen a měsíční kámen

Červen je krásný letní měsíc, kde můžeme najít den s nejvíce hodinami denního světla. Lidé narození v červnu jsou úžasně talentovaní, zvídaví a komunikativní. Měsíční kámen pro měsíc květen je silný měsíční kámen, který je symbolem nových začátků.

Přečtěte si více o měsíčním kameni:  Měsíční kámen - kámen mateřství a osudu

  • znamení zvěrokruhu: Blíženec a Rak
  • Den dětí
  • Mezinárodní den otců

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE

Jaspis a měsíc červenec

Červenec je v anglickém tvaru pojmenován podle římského diktátora Julia Caesara. Červenec je věnovaný svobodě, nezávislosti, oslavám země a kultury. Lidé narozeni v červenci jsou velmi optimističtí a mají sklony být nesmírně pozitivní. Jsou vtipní a zaměřují se na světlou stránku života. Měsíční kámen pro měsíc květen je jaspis a zejména jaspis červený.

Přečtěte si více o jaspisu v tomto článku: Jaspis - matka všech kamenů

  • znamení zvěrokruhu: Rak a Lev

KOUPIT JASPIS ZDE

Jadeit a měsíc srpen

Srpen je měsícem prázdnin pro většinu dětí po celém světě. Lidé narozeni v srpnu jsou sebevědomí, mají málo sebeovládání, ale jsou dobrosrdeční. Mohou snadno mluvit s lidmi a také s nimi vycházet. Jsou rádi středem pozornosti, ale disponují i velkou dávkou empatie. Měsíční kámen pro měsíc srpen je jadeit, který je symbolem klidu, štěstí a životního směru.

Přečtěte si více o jadeitu v tomto článku: Jadeit - kámen štěstí a moudrosti

KOUPIT JADEIT ZDE

Labradorit a měsíc září

Září oficiálně přináší podzim a podzimní rovnodennost. Lidé narozeni v září jsou velmi otevření, tolerantní a chápaví. Říká se, že jsou to velcí gurmáni s láskou jídlu. Měsíčním kamenem pro měsíc září je nádherný labradorit, který je kamenem intuice a přináší životní sílu.

Přečtěte si více o labradoritu zde: Labradorit - kámen intuice a meditace

KOUPIT LABRADORIT ZDE

Turmalín a měsíc říjen

Říjen je měsíc barevného listí a rychlých změn počasí. Lidé narozeni v říjnu jsou velmi přátelští, charismatičtí a pohostinní. Měsíční kámen pro měsíc říjen je kouzelný turmalín, který pohlcuje všechny negativní vibrace.

Přečtěte si více o turmalínu v tomto článku: Turmalín - kámen radosti a vitality

  • znamení zvěrokruhu: Váhy a Štír
  • Mezinárodní den seniorů

KOUPIT TURMALIN ZDE

Citrín a měsíc listopad

Listopad je měsícem velkých změn počasí a příprav na přicházející zimu. Lidé narozeni v listopadu jsou nesmírně kreativní se stále zaměstnanou myslí. Tvrdě pracují a dbají na to, aby zrodili kreativní nápady. Měsíční kámen pro měsíc listopad je kámen plný slunečního světla citrín.

Přečtěte si více o citrínu zde: Citrín - kámen štěstí a prosperity

KOUPIT CITRÍN ZDE

Tyrkys a měsíc prosinec

Prosinec je posledním měsícem v roce, kdy zároveň začíná zimní období. Lidé narozeni v prosinci mají velmi štědré srdce, jsou organizovaní a většinou je nenajdete v žádném spěchu. Měsíčním kamenem pro měsíc prosinec je tyrkys, který podporuje digitální detox a bojuje proti depresivních myšlenkám. 

Přečtěte si více o tyrkysu zde: Tyrkys - kámen bohů

KOUPIT TYRKYS ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva