Křišťál - kámen čistoty a energie

křišťál kámen

Křišťál je považován za „mistra léčitele“. Říká se, že zesiluje energii tím, že ji absorbuje, ukládá, uvolňuje a reguluje. Fyzicky se tvrdí, že čiré krystaly pomáhají stimulovat imunitní systém a vyrovnávat rovnováhu celého těla.

Negativní vlivy

Křišťál silně chrání naši auru proti negativním útokům. Dokonale pohlcuje vše špatné a udržuje čisté prostředí. Postavte si křišťálový hrot nebo křišťálovou drůzu do místnosti a nechte působit jeho sílu.

Účel, síla a podpora křišťálu

Tento nádherný kámen je také symbolem podpory a moudrosti. Bude Vám vždy napomáhat s vaším záměrem a bude vaší jedinečnou oporou.
Kámen křišťálu velmi silně zesiluje účinky ostatních kamenů a napomáhá k jejich čistění a novému nabití.

Životní neduhy

Křišťál silně zvýší vaše psychické schopnosti a vyrovná fyzickou a emocionální rovinu vašeho těla a duše. Vemte si křišťál do dlaní a dovolte mu očištění vašeho těla a mysli.

Znamení zvěrokruhu

Křišťál je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

Nemoce

Tento čirý krystal je dokonalým pomocníkem pro posílení imunitního systému a celkové podpoře během boje s nemocemi. Vyzkoušte domácí terapii pomocí křišťálu s nábrusem.

Tvary a podoby křišťálu

Tento nádherný minerál u nás můžete zakoupit v mnoha tvarech a podobách. Mezi nejoblíbenější patří náramky, tromlované kameny a drúzy, které dokonale čistí místnosti od negativních emocí a energií. 

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Upozornění: Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže, navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Pixabay