Křišťál - kámen čistoty a energie

křišťál kámen

Křišťál je považován za „mistra léčitele“. Říká se, že zesiluje energii tím, že ji absorbuje, ukládá, uvolňuje a reguluje. Fyzicky se tvrdí, že čiré krystaly pomáhají stimulovat imunitní systém a vyrovnávat rovnováhu celého těla.

Negativní vlivy

Křišťál silně chrání naši auru proti negativním útokům. Dokonale pohlcuje vše špatné a udržuje čisté prostředí. Postavte si křišťálový hrot nebo křišťálovou drůzu do místnosti a nechte působit jeho sílu.

Účel, síla a podpora křišťálu

Tento nádherný kámen je také symbolem podpory a moudrosti. Bude Vám vždy napomáhat s vaším záměrem a bude vaší jedinečnou oporou.
Kámen křišťálu velmi silně zesiluje účinky ostatních kamenů a napomáhá k jejich čistění a novému nabití.

Životní neduhy

Křišťál silně zvýší vaše psychické schopnosti a vyrovná fyzickou a emocionální rovinu vašeho těla a duše. Vemte si křišťál do dlaní a dovolte mu očištění vašeho těla a mysli.

Znamení zvěrokruhu

Křišťál je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

Nemoce

Tento čirý krystal je dokonalým pomocníkem pro posílení imunitního systému a celkové podpoře během boje s nemocemi. Vyzkoušte domácí terapii pomocí křišťálu s nábrusem.

Tvary a podoby křišťálu

Tento nádherný minerál u nás můžete zakoupit v mnoha tvarech a podobách. Mezi nejoblíbenější patří náramky, tromlované kameny a drúzy, které dokonale čistí místnosti od negativních emocí a energií. 

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Upozornění: Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže, navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Pixabay

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení