Jak nabíjet minerály a kameny za úplňku?

nabíjení minerálů
Zdroj obrázku: Svět minerálů

Proč je nabíjení kamenů nutné?

Když pracujeme s krystaly a minerály, tak po celou dobu absorbují negativní energie a tím se mění jejich vibrační frekvence. Je to jako když hrajete na kytaru. Poté co jste na ni nějaký čas hráli, ji musíte znovu naladit, abyste ji dostali zpět do dokonalého naladění. Totéž platí i pro vaše náramky, přívěšky, tromly a surové kameny z minerálů.

Po celou dobu vám přináší energii a spolupracují s vámi. Abyste jim však pomohli zpět do původního stavu, musíte je očistit a nabít.

Kdy a jak minerály nabíjet?

Největší sílu načerpají kameny nabité za Úplňku, jelikož světlo Luny je úplné. Kameny se dávají nabít přes noc, kdy načerpají největší sílu a světlo Měsíce je úplné.

Mohlo by Vás zajímat:
Kalendář Úplňků na rok 2021

Před nabitím kameny omyjte vlažnou vodou a usušte! Poté položte nejlépe do misky z přírodního materiálu a nechte venku na přímém měsíčním světle, ale přesvědčte se, že na ně nebude pršet. V případě, že nemáte možnost je nechat nabít venku, postačí je ponechat blízko okna a nechat roztažené rolety.

Pro dobití postačí pouze jedna noc. Světlo z Měsíce bude velmi silné i dva dny po Úplňku, proto máte dostatek času pro nabití všech vašich šperků. Ale možná nabudete dojmu, že jste jejich energii naprosto vyčerpali a zaslouží si dobít více jak jednu noc. To už záleží na vás.

Kameny, které byste neměli zapomenout během Úplňku nabít?

V podstatě všechny kameny a minerály, které používáte a nosíte nejčastěji. Vaše náramky po celý měsíc absorbují negativní energií z okolí a potřebují očistit a nabrat novou sílu, aby mohly řádně plnit jejich ochrannou roli ve Vašem životě.

Nezapomeňte na kameny, které máte v práci na stole v silné kombinaci ametyst, avanturín zelený, tygří oko, turmalín, citrín a záhněda vám pomůže zmírnit vztek, čistit kancelář od negativní energie, ale také přináší peníze.

Balíček pracoviště

Nabijte všechny kameny z vašich balíčků, které s vámi spolupracují v práci, doma a na cestách. Nabijte kameny dětem, aby je kameny naplno ochraňovaly a pomáhaly jim zvládat silné emoce a nečekané situace.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BALÍČKŮ MINERÁLŮ

Musím nabíjet své náramky během každého úplňku?

Sledujte svou intuici. My ze Světa Minerálů nabíjíme pravidelně krystaly a minerály, se kterými nejvíce pracujeme. Nabíjejte všechny šperky, které máte ve vaši blízkosti a od kterých očekáváte nejsilnější energii, která vás vede k realizaci vašich záměrů.

Nabijte své náramky, náhrdelníky i náušnice, přívěsky a využijte jejich plnou sílu. Ručně vázané náramky vyrobené ze šňůrek, nedoporučujeme mýt pod tekoucí vodou, pouze očistit navhlčenou útěrkou a poté nabít společně s ostatními šperky a tromlovanými kameny.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠPERKŮ Z MINERÁLŮ

ČTĚTE TAKÉ:
Nabíjení kamenů na slunci. Které kameny na přímé slunce nesmí?

Autor článku: Svět Minerálů