Jak nabít minerály a kameny za úplňku?

nabíjení minerálů
Proč je nabíjení kamenů důležité?

Když pracujeme s krystaly a minerály, tak po celou dobu absorbují negativní energie a tím se mění jejich vibrační frekvence. Je to jako když hrajete na kytaru. Poté co jste na ni nějaký čas hráli, ji musíte znovu naladit, abyste ji dostali zpět do dokonalého naladění. Totéž platí i pro vaše náramky, přívěšky, tromly a surové kameny z minerálů.

Po celou dobu vám přináší energii a spolupracují s vámi. Abyste jim však pomohli zpět do původního stavu, musíte je očistit a nabít.

Kdy a jak minerály nabíjet?

Největší sílu načerpají kameny nabité za Úplňku, jelikož světlo Luny je úplné. Kameny se dávají nabít přes noc, kdy načerpají největší sílu a světlo Měsíce je úplné.

Kdy nás čeká další úplněk:
Kalendář úplňků na rok 2023

Před nabitím kameny omyjte vlažnou vodou a usušte! Poté položte nejlépe do misky z přírodního materiálu a nechte venku na přímém měsíčním světle, ale přesvědčte se, že na ně nebude pršet. V případě, že nemáte možnost je nechat nabít venku, postačí je ponechat blízko okna a nechat roztažené rolety.

Pro dobití postačí pouze jedna noc. Světlo z Měsíce bude velmi silné i dva dny po Úplňku, proto máte dostatek času pro nabití všech vašich šperků. Ale možná nabudete dojmu, že jste jejich energii naprosto vyčerpali a zaslouží si dobít více jak jednu noc. To už záleží na vás.

Kameny, které byste neměli zapomenout během Úplňku nabít?

V podstatě všechny kameny a minerály, které používáte a nosíte nejčastěji. Vaše náramky po celý měsíc absorbují negativní energií z okolí a potřebují očistit a nabrat novou sílu, aby mohly řádně plnit jejich ochrannou roli ve Vašem životě.

kámen křišťál úplněk     kámen achát svícen úplněk

Nabijte všechny kameny z vašich balíčků, které s vámi spolupracují v práci, doma a na cestách. Nabijte kameny dětem, aby je kameny naplno ochraňovaly a pomáhaly jim zvládat silné emoce a nečekané situace. A nezapomeňte také na kameny pro harmonizující vody a krystalické elixíry.

kameny láska     krystalicka voda kameny     

KOUPIT NÁDHERNOU DEKORACI ZDE

Musím nabíjet své náramky během každého úplňku?

Sledujte svou intuici. My ze Světa Minerálů nabíjíme pravidelně krystaly a minerály, se kterými nejvíce pracujeme. Nabíjejte všechny šperky, které máte ve vaši blízkosti a od kterých očekáváte nejsilnější energii, která vás vede k realizaci vašich záměrů.

Blíží se další úplněk, proto nezapomeňte nabít a využijte jejich plnou sílu:

Ručně vázané náramky vyrobené ze šňůrek, nedoporučujeme mýt pod tekoucí vodou, pouze očistit navhlčenou útěrkou a poté nabít společně s ostatními šperky a tromlovanými kameny.

tyrkenit náramek

KOUPIT ŠPERK Z MINERÁLU ZDE

Další články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů