Základní působení kamenů podle znamení zvěrokruhu

kameny a minerály podle znamení

Kameny a minerály působí svou tajemnou silou na všechny bez rozdílu, ale naplno se projeví až ve chvíli, když mají ve své blízkosti člověka spojeného s určitým znamením zvěrokruhu.

Zlepšit sexuální život

Blíženci, Lvi a Kozorozi sáhněte po jaspisu

Jaspis poskytuje oporu a pomáhá ve stresu, ale často se po něm lidé sáhnou proto, že dokáže prodlužovat sexuální rozkoš. Nejvíc ho ale oceníte během dlouhých nemocí a pobytů v nemocnici, kdy dodá vašemu tělu energii. Dokáže udržovat rovnováhu minerálních látek v těle, ale i rovnováhu duševní. Pořiďte si jaspis v podobě minerálního náramku, tromlovaného kamene, přívěsku na krk a mnohem více.

jaspis blíženec sexuální rozkoš

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JASPISU

Posílit imunitu

Střelci, Ryby a Panny bez křišťálu ani krok

Během dovolených se naše tělo často dostane do prostředí, na které není zvyklé. Díky tomu vás můžou překvapit nejrůznější zdravotní potíže, které vám odpočinek zaručeně pokazí. Křišťál dokáže vylepšit funkci imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Pokud si ho vezmete s sebou, bude vaše dovolená klidnější. Noste jej u sebe v podobě náramku nebo tromlu několik dní před odjezdem a budete odjíždět plní síly a energie. 

křišťál dovolená síla Střelec

CELÁ NABÍDKA SILNÉHO KŘÍŠŤÁLU

Sílu během nemocí

Kozorozi, Raci, Blíženci a Býci na nemoc s rubínem

Rubín je symbolem radosti a vitality. Používá se na snížení horečky a zmírnění otoků, proto je obzvlášť vhodný v případě, že musíte během léta podstoupit lékařský zákrok. Dodává odvahu, sílu a chrání nás před vším zlým.

rubín blíženec nemoci

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RUBÍNU

Pomůže od strachu

Lvům, Střelcům, Vahám a Býkům pomůže překonat strach jaspis obrázkový

Obrázkový jaspis má obzvlášť silné spojení se zemí. Má obrovský smysl pro harmonii a dokáže odstraňovat překážky z naší cesty životem. Dříve se nosil na nebezpečných cestách pro odstranění strachu a má příznivou funkci na naše ledviny, které dokáže očistit. 

jaspis obrázkový strach

NABÍDKA JASPISU OBRÁZKOVÉ

Dodat vitalitu

Vodnářům, Štírům a Beranům životní sílu dodá býčí oko

Býčí oko dodává optimismus a vitalitu. Podle tradic vrací do života elán a vitalitu, která je v dnešní uspěchané době potřeba. Pomáhá při psychických traumatech a zlepšuje náladu po probuzení.

býčí oko vitalita Vodnář, Štír

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BÝČÍHO OKA

Minerály pro jednotlivá znamení můžete vybírat v kategorii kameny podle znamení.

Autor článku: Svět Minerálů