Listopad: Jak přežít střídání počasí? Máme řešení přesně pro vaše znamení zvěrokruhu

Venkovní počasí je jako na houpačce, jednou zima a déšť, druhý den slunečno a teploty šplhají skoro k jarním teplotám, takový bude listopad. Naštěstí se s počasím dá bojovat pomocí energie, která je všude okolo nás, proto přinášíme jednotlivým znamením zvěrokruhu tipy, jak se cítit vitálně.

Sníží krevní tlak všem Štírům, Býkům, Váhám a Kozorohům

Malachit je všestranný kámen, který ale nejvíce působí na snížení vysokého krevního tlaku, jenž trápí mnoho lidí během změny počasí. Krom toho hojí otoky a detoxikuje vnitřní orgány. Jeho kouzlo je v tom, že působí účinně na všechna znamení, pokud ho správně nabijete. 

KOUPIT MALACHIT ZDE

Tip:
Kameny podle znamení zvěrokruhu

Odežene únavu a malátnost všem Blížencům, Býkům, Lvům a Pannám

Tygří oko se nosí jako ochranný talisman před všemi formami nebezpečí, ale obzvlášť ceněný je jako ochranný prostředek před usnutím a malátností. Jelikož tygří oko podporuje správný tok energie v těle, pomůže vám účinně bojovat s návaly únavy v pekelné výhni uvnitř betonových kancelářských budov. Stačí si vzít přívěsek z tohoto mocného kamene a sami ucítíte, že je vaše mysl jasnější a připravená podávat lepší výkon. 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYGŘÍHO OKA

Sezónní tip:
Jak pomocí kamenů na horečku, která vyčerpává tělo?

Napraví bolavá záda ze sezení všem Rakům, Střelcům, Vodnářům a Rybám

Lidé během listopadového počasí nenechají dopustit na avanturín, který umí potlačit bolesti zad a zatočí jednoduše s kloubními problémy. Také přinese pomoc s častými migrénami, které trápí čím dál víc lidí.

kámen avanturin modry

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Přinese úlevu unaveným očím všech Býků, Lvů a Střelců

Zelená barva smaragdu působí blahodárně na unavené oči, proto vám při celodenním koukání do obrazovky pomůže, pokud se na něj občas zadíváte. Dokáže taky snižovat horečku a působí na záněty, které umí v zimě potrápit ještě víc, než během jara. 

kámen smaragd

KOUPIT SMARAGD ZDE

Harmonizující kámen pro všechna znamení

Neskutečně silnou schopnost nasávat do sebe škodliviny z okolního prostředí má kámen šungit. Efektivně pohlcuje elektromagnetické záření, takže je vhodný k umístění v blízkosti televize - například v obývacím pokoji. Stejně dobře ale izoluje záření z počítače a dalších přístrojů, které na nás celý den působí. Pyramida šungitu vypadá skvěle jako originální dekorace, které si vaši hosté zaručeně všimnou. 

kámen šungit pyramida

KOUPIT ŠUNGIT ZDE

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva