Listopad: Jak přežít střídání počasí? Máme řešení přesně pro vaše znamení zvěrokruhu

Venkovní počasí je jako na houpačce, jednou zima a déšť, druhý den slunečno a teploty šplhají skoro k jarním teplotám. Takový prostě listopad je. Naštěstí se s počasím dá bojovat pomocí energie, která je všude okolo nás. Každému znamení zvěrokruhu pomohou jiné tipy a rady k tomu, cítit vitálně.

Pomoc všem Štírům, Váhám a Kozorohům

Malachit je všestranný kámen, který ale nejvíce působí na snížení vysokého krevního tlaku, jenž trápí mnoho lidí během změny počasí. Kromě toho hojí otoky a detoxikuje vnitřní orgány. Jeho kouzlo je v tom, že působí účinně na všechna znamení, pokud ho správně nabijete. Následujících několik týdnů slaví narozeniny všichni narození ve znamení Štíra.

Štír má složitou povahu. Je sice ctižádostivý, vášnivý, citlivý a obětavý, ale umí být i zlomyslný a bouří se v něm pozitivní i negativní emoce. 

KOUPIT MALACHIT ZDE

Které minerály se hodí pro Štíra

Úleva všem Blížencům, Lvům a Pannám

Tygří oko se nosí jako ochranný talisman před všemi formami nebezpečí, ale obzvlášť ceněný je jako ochranný prostředek před usnutím a malátností. Jelikož tygří oko podporuje správný tok energie v těle, pomůže vám účinně bojovat s návaly únavy v pekelné výhni uvnitř betonových kancelářských budov. Stačí si vzít náramek z tohoto mocného kamene a sami ucítíte, že je vaše mysl jasnější a připravená podávat lepší výkon. 

KOUPIT TYGŘÍ OKO ZDE

Rakům, Vodnářům a Rybám pomůže avanturín

Lidé během listopadového počasí nenechají dopustit na avanturín, který umí potlačit bolesti zad a zatočí jednoduše s kloubními problémy. Také přinese pomoc s častými migrénami, které trápí čím dál víc lidí.

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Které minerály pomáhají s bolavými zády

Jak na unavené oči Býků, Lvů a Střelců

Zelená barva smaragdu působí blahodárně na unavené oči, proto vám při celodenním koukání do obrazovky pomůže, pokud se na něj občas zadíváte. Dokáže taky snižovat horečku a působí na záněty, které umí v zimě potrápit ještě víc, než během jara. Smaragd je však vhodný také jako pomocník při potížích s krevním tlakem.

KOUPIT SMARAGD ZDE

Které další minerály pomáhají s horečkou?

Harmonizující kámen pro všechna znamení

Neskutečně silnou schopnost nasávat do sebe škodliviny z okolního prostředí má kámen šungit. Efektivně pohlcuje elektromagnetické záření, takže je vhodný k umístění v blízkosti televize - například v obývacím pokoji. Stejně dobře ale izoluje záření z počítače a dalších přístrojů, které na nás celý den působí. Pyramida šungitu vypadá skvěle jako originální dekorace, které si vaši hosté zaručeně všimnou.

KOUPIT ŠUNGIT ZDE

  • Související články

Dobijte baterky: Načerpejte energii z magických krystalů

Nenechte se napálit! Jak poznat fake minerály?

Připravte svůj imunitní systém pomocí drahých kamenů na sychravý podzim

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva