Připravte svůj imunitní systém pomocí drahých kamenů na sychravý podzim

Dny se zkracují a každé ráno nás překvapí, že je ještě šero. A to ani nemluvíme o cestě z práce, při které se již rozsvěcí veřejné osvětlení. Spolu s odcházejícím babím létem a posledními hřejivými paprsky slunce, je zde podzim v celé své sychravé kráse.

V tuto dobu každý nejčastěji podlehne nachlazení, chřipkám a náš imunitní systém, jakoby stále žil na nějakém vzdáleném tropickém ostrově. Jak jej přesvědčit, aby opět včas zareagoval a vyhnout se tak rýmám, únavě a virózám? Tou nejpřírodnější cestou ze všech. Pomocí energií z drahých kamenů.

Ať již v působení energií krystalů věříte nebo ne, budou mít ve vaší blízkosti příznivý vliv na procesy ve vašem těle. Každý druh kamene vyzařuje jisté frekvence a energie a dokáže pomocí nich působit na to, co se ve vás odehrává na energetické úrovni. Představujeme vám několik kamenů, které mohou zkrátit dobu onemocnění, zmírnit jejich průběh nebo jim dokonce zabránit úplně. Ať už budete zmíněné kameny nosit v podobě šperku nebo kamínku do ruky, věřte, že bude mít příznivý vliv na vás, vaší vitalitu i zdraví.

Křišťál

Křišťál je nejúčinnějším krystalem, kterým se můžeme chránit. Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Jeho jas a čistota zesiluje frekvence v organizmu a tím napomáhá k jeho rychlejší regeneraci a připravenosti k boji s nežádoucími vlivy. Pro zesílení účinku na imunitu, je možné jej kombinovat s apatitem a malachitem, které oba patři mezi minerály se silnými léčivými schopnostmi.

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE 

Apatit

Apatit nám na podzim velmi poslouží. Dovede totiž pomoci s doplněním energie a dobíjením baterek, naopak zmírňuje vyčerpanost. Kromě toho se také hodí jako podpora sebevědomí, do rovnováhy uvádí tělesné, emocionální, duševní i duchovní rozpoložení.

KOUPIT APATIT ZDE 

Které minerály pomáhají se sebevědomím

Turmalín

Chcete-li se pojistit přímo proti chřipce, kroužící kolem nás každý den, jen nejvhodnější volbou turmalín. Posiluje energetické pole těla proti útoku zvenčí a současně odklání škodlivé vlivy prostředí. Odstraňuje ustrnulé způsoby chování a uvolňuje napětí na všech úrovních. Negativní myšlenky a energie mění v pozitivní. Také potlačuje občas se vyskytující sklony škodit sám sobě.

KOUPIT TURMALÍN ZDE 

Tygří oko

I když je na podzim chřipka nejčastějším onemocněním, občas na nás mohou mít spadeno i další virové nákazy. Již odedávna využívali šamani a guruové pro svou ochranu talismany z tygřího oka. Tento tajemně vypadající a navíc elegantní kámen se tradičně nosil jako ochrana proti nepřátelským myšlenkám a kletbám.  Dnes se na něj stále více lidí spoléhá, jako na štít proti nebezpečným virózám, které tygří oko ze svého okolí pohlcuje a neutralizuje. Navíc přináší svému majiteli integritu osobnosti a napomáhá při dosahování cílů.

KOUPIT TYGŘÍ OKO ZDE 

Které minerály pomohou s bolavým krkem

Opál

Jste-li zdraví, jen vás neustále provází únava podzimních dní, můžete jí utnout využitím opálu. Ten zvyšuje osobní sílu, probouzí vnitřní oheň a chrání před nebezpečím. Jedná se o symbol naděje příznivě působící při podnikání a obchodu.

KOUPIT OPÁL ZDE 

Měsíční kámen

Měsíční kámen mimo jiné podpoří naši vnitřní sílu, pomůže nám být v klidu, zajistí nám také klidný spánek. Má velmi příznivý vliv i na naše zdraví, mimo jiné detoxikuje a podporuje funkci jater a slinivky břišní.

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE 

  • Související články

Dosáhněte svých snů pomocí drahých kamenů!

Krystaly vhodné pro psychickou ochranu dětí

Chraňte své zdraví: Vybíráme minerály, které podpoří krevní oběh i srdce

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: pixabay