Připravte svůj imunitní systém pomocí drahých kamenů na sychravý podzim

Dny se zkracují a každé ráno nás překvapí, že je ještě šero. Ani nemluvě o cestě z práce, při které se již rozsvěcí veřejné osvětlení. Spolu s odcházejícím babím létem a posledními hřejivými paprsky slunce, je zde podzim v celé své sychravé kráse. V tuto dobu každý nejčastěji podlehne nachlazení, chřipkám a náš imunitní systém, jakoby stále žil na nějakém vzdáleném tropickém ostrově. Jak jej přesvědčit, aby opět včas zareagoval a vyhnout se tak rýmám, únavě a virózám? Tou nejpřírodnější cestou ze všech. Pomocí léčivých energií drahých kamenů.

Ať již v působení energií krystalů věříte nebo ne, budou mít ve vaší blízkosti příznivý vliv na procesy ve vašem těle. Každý druh kamene vyzařuje jisté frekvence a energie a dokáže pomocí nich působit na to, co se ve vás odehrává na energetické úrovni. Představujeme vám několik kamenů, které mohou zkrátit dobu onemocnění, zmírnit jejich průběh nebo jim dokonce zabránit úplně.

Posílení imunity

Křišťál je nejúčinnějším krystalem, kterým se můžeme chránit. Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Jeho jas a čistota zesiluje frekvence v organizmu a tím napomáhá k jeho rychlejší regeneraci a připravenosti k boji s nežádoucími vlivy. Pro zesílení účinku na imunitu, je možné jej kombinovat s apatitem a malachitem, které oba patři mezi minerály se silnými léčivými schopnostmi.

Chřipky se nebojíme

Chcete-li se pojistit přímo proti chřipce, kroužící kolem nás každý den, jen nejvhodnější volbou turmalín. Posiluje energetické pole těla proti útoku zvenčí a současně odklání škodlivé vlivy prostředí. Odstraňuje ustrnulé způsoby chování a uvolňuje napětí na všech úrovních. Negativní myšlenky a energie mění v pozitivní. Také potlačuje občas se vyskytující sklony škodit sám sobě.

Vyšachované viry

I když je na podzim chřipka nejčastějším onemocněním, občas na nás mohou mít spadeno i další virové nákazy. Již odedávna využívali šamani a guruové pro svou ochranu talismany z tygřího oka. Tento tajemně vypadající a navíc elegantní kámen se tradičně nosil jako ochrana proti nepřátelským myšlenkám a kletbám.  Dnes se na něj stále více lidí spoléhá, jako na štít proti nebezpečným virózám, které tygří oko ze svého okolí pohlcuje a neutralizuje. Navíc přináší svému majiteli integritu osobnosti a napomáhá při dosahování cílů.

Vitální a s úsměvem

Jste-li zdraví, jen vás neustále provází únava podzimních dní, můžete jí utnout využitím ohnivého opálu. Ten zvyšuje osobní sílu, probouzí vnitřní oheň a chrání před nebezpečím. Jedná se o symbol naděje příznivě působící při podnikání a obchodu.

Ať už budete zmíněné kameny nosit v podobě šperku nebo žmoulacího kamínku v kapse, věřte, že bude mít příznivý vliv na vás, vaší vitalitu i zdraví.