Jste pověrčiví a bojíte se pátku 13.? Vyzkoušejte drahé kameny

Pátek 13. má již dlouhá léta nálepku smolného dne. Málokoho nechává tento den naprosto klidným a i když na pověry nevěříte, přeci jen zrnko pochybnosti, zda v tento den všechno klapne tak jak má, pociťuje každý z nás. Přinášíme vám pár tipů na minerály, které vám tento den pomohou "ustát" v co největší pohodě.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Tiší strachobavy. Svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života. 

ametyst

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Tygří oko je ochranný kámen, jenž se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Podporuje psychickou harmonii a pozitivní myšlení. Podporuje při rozhodování a zbystřuje smysly, abychom věnovali pozornost detailům.

tygří oko

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYGŘÍHO OKA

Onyx dodává síluochraňuje před negativitou mířenou proti vám a neštěstím. Podporuje, abychom se stali pány svého osudu. Jde o mimořádně silný kámen, který nás spojuje s vnitřním a vnějším světem a tím zvyšuje naši odolnost. Vytváří jako by štít nad vaší myslí i tělem. Chrání před negativní energií a utišuje náš strach - cítíme se bezpečněji.

onyx

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ONYXU

Korál byl kdysi považován za dar od bohů. Ochraňuje svého majitele před násilím, nehodami a negativními energiemi. Přináší nám harmonii a klid Povzbuzuje pozitivní myšlení, potlačuje deprese a zklidňuje rozbouřenou mysl. 

korál

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KORÁLU

Hematit je velmi účinný ochranný kámen, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do aury. Tím uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha - jing a jang. Mobilizuje skryté síly. V Egyptě se nosil jako amulet, který ochraňuje zdraví. Zahání úzkost a nespavost.

hematit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU HEMATITU

Autor článku: Svět Minerálů