Jste pověrčiví a bojíte se pátku 13.? Vyzkoušejte drahé kameny

Pátek 13. má již dlouhá léta nálepku smolného dne. Málokoho nechává tento den naprosto klidným a i když na pověry nevěříte, přeci jen zrnko pochybnosti, zda v tento den všechno klapne tak jak má, pociťuje každý z nás. Přinášíme vám pár tipů na minerály, které vám tento den pomohou "ustát" v co největší pohodě.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Tiší strachobavy. Svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života. 

ametyst

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Tygří oko je ochranný kámen, jenž se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Podporuje psychickou harmonii a pozitivní myšlení. Podporuje při rozhodování a zbystřuje smysly, abychom věnovali pozornost detailům.

tygří oko

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYGŘÍHO OKA

Onyx dodává síluochraňuje před negativitou mířenou proti vám a neštěstím. Podporuje, abychom se stali pány svého osudu. Jde o mimořádně silný kámen, který nás spojuje s vnitřním a vnějším světem a tím zvyšuje naši odolnost. Vytváří jako by štít nad vaší myslí i tělem. Chrání před negativní energií a utišuje náš strach - cítíme se bezpečněji.

onyx

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ONYXU

Korál byl kdysi považován za dar od bohů. Ochraňuje svého majitele před násilím, nehodami a negativními energiemi. Přináší nám harmonii a klid Povzbuzuje pozitivní myšlení, potlačuje deprese a zklidňuje rozbouřenou mysl. 

korál

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KORÁLU

Hematit je velmi účinný ochranný kámen, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do aury. Tím uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha - jing a jang. Mobilizuje skryté síly. V Egyptě se nosil jako amulet, který ochraňuje zdraví. Zahání úzkost a nespavost.

hematit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU HEMATITU

Autor článku: Svět Minerálů

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení