Chraňte si svoji energii. Potřebujete ji každý den

 

Každý z nás denně vydá tolik energie, daří se nám ji ale správně chránit, aby nám nedošla? Co pro to můžeme udělat a na jaké krystaly se spolehnout?

Abyste mohli svoji energii ochránit, je třeba přijít na to, co vám ji ubírá. Mohou to být starosti v práci, povinnosti v domácnosti, péče o děti a blízké, neustálý tok špatných zpráv z domova i ze světa prostřednictvím médií a k tomu dennodenní setkávání s lidmi, kteří bývají označování jako energetičtí upíři. Jednoduše jsou natolik toxičtí, že z nás energii vyčerpávají.

Každý z nás má své energetické pole, díky kterému se k nám nedostane veškerá negativní energie, která kolem nás je. Ale není nepropustné a sem tam k nám prostě něco špatného proklouzne. Proto je dobré na sobě neustále pracovat a dělat vše proto, aby k nám negativní energie nemohla. Jak na to?

Buďte neutrální

Držte se pravidla, že se k ostatním chováte tak, jak chcete, aby se oni chovali k vám. Udržujte své vlastní energetické pole v neutrální rovině, nesměřujte svojí vlastní negativní energii na někoho jiného, ani se neúčastněte toho, když to dělá někdo ve vašem okolí.

Energetickému poli říkáme aura, jde v podstatě o štít, který nás den, co den chrání proti špatnému. Proto je nutné, aby naše aura byla v kondici. Že máme auru zdravou značí, že má světlou, respektive bílou či zlatou barvu. Normálním zrakem je aura neviditelná, někteří však říkají, že mají dar ji vidět a poznat tak, zda je v pořádku.

Aura má sedm energetických vrstev – je to éterické tělo, emocionální tělo, mentální tělo, astrální tělo, karmické tělo a andělské tělo. Každá vrstva naší aury se vztahuje k jedné z čaker, těch máme podle čínské medicíny na těle až bezmála devadesát tisíc. Hlavních energetických center je sedm.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ČAKER ZDE 

Nastavte si hranice

O energetických upírech už jsme se zmínili, jsou to ti, kteří z vás nějakým způsobem vycucávají energii, která vám potom chybí a posílají směrem k vám svoji špatnou. Vymezte si hranice, za nimiž se necítíte komfortně a dejte jasně najevo, kde je máte. Poslední roky, zejména od počátku pandemie covidu, je veřejnost rozdělená a názory vyhrocené. Vyhněte se tomu a dejte jasně najevo, o čem mluvit nechcete.

Pokud se s někým takovým dostanete do osobního kontaktu, s největší pravděpodobností rychle začnete cítit nevysvětlitelnou únavu, malátnost a nebude se cítit dobře. Spolehněte se třeba na černý turmalín, selenit či černý obsidián, ale také energii posilujte, s tím vám pomůže třeba hematit nebo červený jaspis.

Odstranit negativní energii ze svého okolí je velmi důležité, proto využívejte minerály, které podporují zdravý proud energie v celém těle a ve vašem prostoru, který je pro vaše zdraví a blahobyt zásadní.

KOUPIT OCHRANNÉ MINERÁLY ZDE  

Které kameny chrání před negativní energií

Související články

Očekáváte životní změny? S transformací vám pomohou dobře vybrané minerály

Myslete na své potřeby. Naplnit vám je pomohou pečlivě vybrané krystaly

Nenechte se otrávit od negativních lidí. Bojujte s nimi pomocí minerálů

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva