Nenechte se otrávit od negativních lidí. Bojujte s nimi pomocí minerálů

Čas od času se to stane každému z nás. Ve škole, v práci a bohužel třeba i v rodině či v partě kamarádů narazíme na někoho, z koho negativní energie přímo sálá. Jeho špatné vibrace nám kazí den, máme kvůli nim špatnou náladu, necítíme se prostě komfortně.

Někdy je ale prakticky nemožné se takových toxických lidí jednoduše zbavit, je však snadné s nimi zabojovat. Spolehněte se na ochranné minerály. Budou vašimi pomocníky a spojenci.

Neplýtvejte energií

Negativní pohled na svět, špatná nálada, pesimismus. Máte někoho, kdo vás tímto obtěžuje, kolem sebe? Pak jistě víte, jaké to má účinky. V komunikaci s takovým protivou vydáváte zbytečně moc energie, která vám potom chybí, možná už jste se setkali i s tím, že jste kvůli tomu začali pochybovat o sobě samých. Které kameny vám pomohou obrnit se proti negativním lidem?

Obsidián

náramek obsidián

Obsidián je opravdu silný ochranný kámen. Mimo jiné dovede dodat víru ve vlastní schopnosti, což oceníme zejména v případě, že se s negativními vibracemi setkáváme v zaměstnání. Je doporučeno využívat síly obsidiánu společně s křišťálem, který reguluje jeho účinky.

Pokud zvolíte duhový obsidián, buďte si jisti, že vás příjemně překvapí jeho povznášející účinky. Tenhle kámen totiž umí pracovat s vrstvami vaší aury a díky tomu spolehlivě pohltí negativní energii. Ochrání navíc vaše čakry.

KOUPIT OBSIDIÁN ZDE 

Které kameny jsou ochranné

Selenit

selenitová lampa

Selenit je velmi vhodné mít u sebe při jednání s negativními lidmi je proto velmi užitečné. Má totiž moc vyčistit veškerou negativní energii, se kterou přijde do styku. Ba přímo odpuzuje negativní lidi. Říká se mu také Pouštní růže či Andělský kámen.

KOUPIT SELENIT ZDE 

Tygří oko

tygří oko pyramida

Také tygří oko je krystal velmi ochranný, dokonce byl dříve využíván jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. V zaměstnání je ideální pokud vedete s nadřízeným opravdu nepříjemný boj, který podle vašeho názoru hraničí s šikanou. Posiluje jednak psychickou ochranu, jednak vaši auru a dodává sebevědomí. A to se v konfliktu hodí.

KOUPIT TYGŘÍ OKO ZDE 

Turmalín

turmalín přívěsek

Turmalín má schopnost odvádět zlost, strach či hněv. I tento minerál zvyšuje sebedůvěru a nezávislost. Spolehněte se na něj, pokud víte, že vás čeká kontakt s negativními lidmi ve vašem okolí. Umí totiž pohltit jejich negativní energii, kterou neutralizuje. Velmi důležité je, že pokud se někdo pokouší promítnout do vás svoji negativní energii, turmalín ji pomůže zablokovat.

KOUPIT TURMALÍN ZDE 

Kyanit

Kyanit je kámen, který navozuje klid, harmonii a vyrovnanost a odstraňuje bloky, strach, obavy, psychické napětí, stres a zklamání. Naopak umí dodat nadhled. Zejména modrý kyanit pomáhá posílit auru a energetické hranice. Mějte ho u sebe, pokud hrozí setkání s někým, kdo oplývá negativní energií.

KOUPIT KYANIT ZDE 

 

Mohlo by vás také zajímat:

 

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva