Kdo jsme

Česká rodinná společnost Homelove group s.r.o. vznikla v roce 2013 a zajímá se o vše kolem minerálů. Na začátku byla zvědavost, která se postupně přeměnila v nadšení, vášeň a poslání. Hledáme novou inspiraci k výrobě náramků, náhrdelníků a setů během každé volné chvíle.

Michaela, Adéla a Blanka

Michaela a Adéla

Sestry Míša a Adéla společně s maminkou Blankou dávají firmě Svět Minerálů, dokonalý rodinný nádech.

Michaela udržuje harmonický a profesionální chod celého podniku. Kompletně zajišťuje finance a propojení firmy skrz programy, které navazují na e-shop, webové stránky, plánování a objednávky. I přes její silnou pozici šéfové, je velmi otevřená novým nápadům a dokonale podporuje celý tým. Nejvíce se vždy těší na víkendy, které tráví se svou rodinou.

Adéla pro Vás váže všechny náramky shamballa a simple. Dává náramkům šmrnc, eleganci a zároveň dokonalou souhru energií. Miluje jízdu na motorce, má neuvěřitelný cit pro módu a eleganci. Je úžasnou matkou dvou krásných chlapců a je to takový náš čertík v krabičce, který musí začít den ranní kávou.

Blanka

Blanka

Blanka je krásným andělem našeho týmu. Svůj jemný a něžný přístup vkládá do všech náramků na elastickém vlasci. Každý den pro Vás připravuje a fotí novinky, kterým věnuje obrovskou péči. Velmi ráda čte a nikdy si nenechá utéct houbařskou sezónu.

Tereza

 Tereza

Jsme rádi, že jsme mohli do našeho týmu přivítat novou kolegyni Terezu. Je hlavním hlasem pro komunikaci se zákazníky přes zákaznickou linku a zajišťuje ucelenost a správnost všech objednávek. Tereza také pravidelně odesílá novinky ze Světa Minerálů a přináší čerstvé informace o slevách a akcích do Vaší e-mailové schránky.

Naše filozofie

Naším cílem je pomáhat dobíjet životní energii. Víme, jakou vibraci v sobě jednotlivé přírodní kameny ukrývají a pomáháme v dnešní době plné stresu a nervozity najít životní rovnováhu. Chceme vám být nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.

Přírodní minerály přinášejí nositeli doplnění energie, úlevu i uklidnění, a proto neustále vymýšlíme nové náramky, šperky a hledáme zajímavé produkty z minerálů. 

Jsme tu pro Vás!

Michaela, Adéla, Tereza, Blanka
tým Světa Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení