Kdo jsme

Česká rodinná společnost Homelove group s.r.o. vznikla v roce 2013 a zajímá se o vše kolem minerálů. Na začátku byla zvědavost, která se postupně přeměnila v nadšení, vášeň a poslání. Hledáme novou inspiraci k výrobě náramků, náhrdelníků a setů během každé volné chvíle.

Michaela, Adéla a Blanka

Michaela a Adéla

Sestry Míša a Adéla společně s maminkou Blankou dávají firmě Svět Minerálů, dokonalý rodinný nádech.

Michaela udržuje harmonický a profesionální chod celého podniku. Kompletně zajišťuje finance a propojení firmy skrz programy, které navazují na e-shop, webové stránky, plánování a objednávky. I přes její silnou pozici šéfové, je velmi otevřená novým nápadům a dokonale podporuje celý tým. Nejvíce se vždy těší na víkendy, které tráví se svou rodinou.

Adéla pro Vás váže všechny náramky shamballa a simple. Dává náramkům šmrnc, eleganci a zároveň dokonalou souhru energií. Miluje jízdu na motorce, má neuvěřitelný cit pro módu a eleganci. Je úžasnou matkou dvou krásných chlapců a je to takový náš čertík v krabičce, který musí začít den ranní kávou.

Blanka

Blanka

Blanka je krásným andělem našeho týmu. Svůj jemný a něžný přístup vkládá do všech náramků na elastickém vlasci. Každý den pro Vás připravuje a fotí novinky, kterým věnuje obrovskou péči. Velmi ráda čte a nikdy si nenechá utéct houbařskou sezónu.

Tereza

 Tereza

Jsme rádi, že jsme mohli do našeho týmu přivítat novou kolegyni Terezu. Je hlavním hlasem pro komunikaci se zákazníky přes zákaznickou linku a zajišťuje ucelenost a správnost všech objednávek. Tereza také pravidelně odesílá novinky ze Světa Minerálů a přináší čerstvé informace o slevách a akcích do Vaší e-mailové schránky.

Naše filozofie

Naším cílem je pomáhat dobíjet životní energii. Víme, jakou vibraci v sobě jednotlivé přírodní kameny ukrývají a pomáháme v dnešní době plné stresu a nervozity najít životní rovnováhu. Chceme vám být nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.

Přírodní minerály přinášejí nositeli doplnění energie, úlevu i uklidnění, a proto neustále vymýšlíme nové náramky, šperky a hledáme zajímavé produkty z minerálů. 

Jsme tu pro Vás!

Michaela, Adéla, Tereza, Blanka
tým Světa Minerálů