7 kamenů pro nové začátky. Jděte naproti životním změnám s pečlivě vybranými minerály

Život máme nalinkovaný a jestli po něčem rozhodně netoužíme, je to nějaký velký životní zlom. Jenže sem tam se mu prostě nevyhneme, plány vezmou za své a my jsme zase na začátku.

A i když máme, zejména v určitém věku, z nových začátků strach a obavy, může to být i výzva, možnost začít znovu a lépe! Pokud jste na takové životní křižovatce, sáhněte po pečlivě vybraných minerálech. Budou pro vás parťákem a pomocníkem.

Tak se začněte těšit na to, co vás v nové etapě života čeká, s kým se potkáte, co zažijete, jaké vzpomínky a zážitky nasbíráte. A vybavte se velkou dávkou energie, budete ji potřebovat! Které kameny jsou pro nové začátky nejlepší?

KOUPIT MINERÁLY PRO NOVÉ ZAČÁTKY ZDE

Které kameny jsou vhodné pro nové začátky

1. Měsíční kámen

Měsíční kámen, ideálně v duhovém zbarvení, zasahuje čakru třetího oka. Nejsilnější je během úplňku, najděte mu místo co nejblíž postele, aby mohl působit co nejsilněji. Tento krystal má velký vliv na naši intuici a vnitřní sílu, obojí budeme na začátku nového života velmi potřebovat. Vrátí nás do rovnováhy a klidu a přináší nám silnou energii.

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE

2. Avanturín

Avanturín patří mezi nejlepší kameny pro nové začátky. Je to kámen, který velmi významně ovlivňuje naše sebevědomí a růst. Skvěle působí v okamžicích, kdy nemáme vše tak úplně pod kontrolou, navíc zahání negativní myšlenky. Avanturín je minerálem optimismu a podporuje chuť do života a v obtížných chvílích života pomáhá s uzemněním.

KOUPIT AVANTURÍN ZDE 

3. Opál

Opál v ohnivé barvě by měl mít místo ve vašem životě tam, kde potřebujete jeho sílu cítit nejvíc, rozhodněte se tedy, zda je to doma nebo třeba v kanceláři. Sáhnout by po něm měli ti z nás, kteří jsou plaší a tiší a změny v životě jsou pro ně proto velmi náročné. Díky opálu budete sebevědomější a otevřenější všemu novému.

KOUPIT OPÁL ZDE

4. Ametyst

Ametyst je krystal ve velmi atraktivní a poutavé barvě. Jde o kámen mimořádně mocný, velmi silně ochranný. Dokáže potlačit negativní emoce, ale i stres a strach i zlobu. Působí na soustředění a přináší nové myšlenky. Bude vám asistentem ve chvílích, kdy potřebujete dojít k pozitivní transformaci.

KOUPIT AMETYST ZDE

5. Amazonit

Amazonit je úplným talismanem našeho úspěchu, navíc rozptyluje negativní energii. Vnímáte-li nový začátek jako velký životní risk, je amazonit tím pravým parťákem. Mějte ho u sebe hlavně pokud očekáváte stresové situace, chystáte se na změnu a necítíte se komfortně.

KOUPIT AMAZONIT ZDE 

6. Citrín

Citrín je velmi silný regenerátor a čistič, jeho velká výhoda plyne z toho, že v sobě uchovává sluneční energii, kterou dovede předat svému majiteli. Špatné myšlenky, strach a smutek budou díky citrínu zažehnány. Také nás učí lépe přijímat kritiku a být pozitivní. Pro nové začátky je jako dělaný!

KOUPIT CITRÍN ZDE 

7. Křemen

Křemen je král mezi kameny! Jde o nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie na planetě! Má neuvěřitelnou schopnost pohltit, uložit a regulovat energii. Svého nositele naplňuje klidem a mírem a podporuje tvorbu hormonů štěstí! Pomáhá také zesílit veškeré pozitivní pocity, které můžete mít.

 KOUPIT KŘEMEN ZDE

  • Související články

Nenechte se otrávit od negativních lidí. Bojujte s nimi pomocí minerálů

3 kroky k sebelásce, mějte se rádi! Pomozte si s krystaly získat sebelásku

Přejte si štěstí a lásku s těmi správnými kameny. Tyto kameny jsou ty nejsilnější

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů