Motivace je hnacím motorem. Zvyšte ji a dosáhněte svých snů!

 

 

Potýkáte se s nedostatkem motivace? Žádný strach – poradíme vám!

Motivace je jednou z nejdůležitějších součástí našich životů. Potřebujeme ji během studií, v práci, při sportu i v dalších oblastech. Pomáhá nám činit náročná rozhodnutí, zbavovat se zlozvyků, plnit si své sny a přání a radovat se z krás světa.

Pokud máte neodbytný pocit, že svou motivaci k určitým věcem potřebujete poněkud zvýšit, pak ve vaší sbírce rozhodně nesmí chybět tyto 3 minerály!

Nebojácný karneol

Karneol je plný životní síly a jeho energetická hodnota podněcuje odvahutvořivost a sebedůvěru. Přitahuje také štěstí, které na cestě k našemu vysněnému cíli potřebujeme všichni.

KOUPIT KARNEOL ZDE

Vyrovnaná záhněda

Záhněda pomáhá v klidu a vyrovnaně překonávat obtížné situace, které se v životě objevují neustále. Tako posiluje naši schopnost rozhodovat se.

KOUPIT ZÁHNĚDU ZDE

Silný křišťál

Křišťál chrání a dodává energii. Ve stresových situacích nás zklidňuje a posiluje naši trpělivost i moudrost. Navíc značně zesiluje vibrace ostatních krystalů, proto je vhodné ho kombinovat s jakýmkoli minerálem.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

Pro dosažení nejlepších výsledků vám doporučujeme pravidelně meditovat s výše zmíněnými minerály + rozsvícenou svíčkou ve svícnu z minerálu. 

Související články, které by Vás mohly o kalcitu také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení