Motivace: Zvyšte ji a dosáhněte svých snů!

 

 

Potýkáte se s nedostatkem motivace? Žádný strach – poradíme vám!

Motivace je jednou z nejdůležitějších součástí našich životů. Potřebujeme ji během studií, v práci, při sportu i v dalších oblastech. Pomáhá nám činit náročná rozhodnutí, zbavovat se zlozvyků, plnit si své sny a přání a radovat se z krás světa.

Pokud máte neodbytný pocit, že svou motivaci k určitým věcem potřebujete poněkud zvýšit, pak ve vaší sbírce rozhodně nesmí chybět tyto 3 minerály!

Nebojácný karneol

Karneol je plný životní síly a jeho energetická hodnota podněcuje odvahutvořivost a sebedůvěru. Přitahuje také štěstí, které na cestě k našemu vysněnému cíli potřebujeme všichni.

KOUPIT KARNEOL ZDE

Vyrovnaná záhněda

Záhněda pomáhá v klidu a vyrovnaně překonávat obtížné situace, které se v životě objevují neustále. Tako posiluje naši schopnost rozhodovat se.

KOUPIT ZÁHNĚDU ZDE

Silný křišťál

Křišťál chrání a dodává energii. Ve stresových situacích nás zklidňuje a posiluje naši trpělivost i moudrost. Navíc značně zesiluje vibrace ostatních krystalů, proto je vhodné ho kombinovat s jakýmkoli minerálem.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

Pro dosažení nejlepších výsledků vám doporučujeme pravidelně meditovat s výše zmíněnými minerály + rozsvícenou svíčkou ve svícnu z minerálu. 

PROHLÉDNOUT SVÍCNY Z MINERÁLŮ

Související články, které by Vás mohly o kalcitu také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva