Motivace je hnacím motorem. Zvyšte ji a dosáhněte svých snů

zdroj: pixabay

Potýkáte se s nedostatkem motivace? Žádný strach – poradíme vám!

Motivace je jednou z nejdůležitějších součástí našich životů. Potřebujeme ji během studií, v práci, při sportu i v dalších oblastech. Pomáhá nám činit náročná rozhodnutí, zbavovat se zlozvyků, plnit si své sny a přání a radovat se z krás světa.

Pokud máte neodbytný pocit, že svou motivaci k určitým věcem potřebujete poněkud zvýšit pak by ve vaší sbírce rozhodně nesmí chybět tyto 3 minerály, tzv. "must have"

1.) Karneol 

Karneol je plný životní síly a jeho energetická hodnota podněcuje odvahutvořivost a sebedůvěru. Přitahuje také štěstí, které na cestě k našemu vysněnému cíli potřebujeme všichni.

karneol

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KARNEOLU

2.) Záhněda

Záhněda pomáhá v klidu a vyrovnaně překonávat obtížné situace, které se v životě objevují neustále. Tako posiluje naši schopnost rozhodovat se.

záhněda

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ZÁHNĚDY

3.) Křišťál

Za vyzkoušení rozhodně stojí také křišťál, který nás chrání a dodává nám energii. Ve stresových situacích nás zklidňuje a posiluje naši trpělivost i moudrost. Navíc značně zesiluje vibrace ostatních krystalů, proto je vhodné ho kombinovat s jakýmkoli minerálem.

křišťál

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

Pro dosažení nejlepších výsledků vám doporučujeme pravidelně meditovat s výše zmíněnými minerály + aromatickými svíčkami (pro daný záměr se hodí především vůně eukalyptu nebo citrónové trávy).

Autor článku: Svět minerálů