Vzdušná znamení: Po čem touží Blíženci, Váhy a Vodnář?

 

Zábavu, lásku a inteligenci přinášejí ve vztazích vzdušná znamení. Mají rádi ostatní lidi, chtějí zkoušet vše nové a záleží jim zejména na svobodě!

Každé znamení zvěrokruhu spadá pod jeden živlů – oheň, země, vzduch a voda. A pochopitelně přebírá osobnostní rysy. Lidé narození v ohnivých znamení bývají divocí a odvážní, ti, kterým byly dány vlastnosti země jsou stabilní a zakořenění, vodní znamení mají v sobě intuici a vzdušná mají dáno být společenští a svobodní.

Volnost na první místě

Mezi vzdušná znamení patří Blíženci, Váhy a Vodnář. Jsou to povahy veskrze společenské, rády si povídají, jsou to hloubavci a myslitelé, ale také vyznávají svobodnou mysl. A jejich spojení se vzduchem? To se projevuje třeba tím, že milují volnost.

Pokud chcete uspět u Blíženců, Váh a Vodnářů, vsaďte na hru a konverzační dovednosti, opak vzdušná znamení přímo odpuzuje. Musíte být docela trpěliví, protože jak už bylo řečeno, svoboda je pro ně zásadní. Spojovat se mohou vzdušná znamení zejména s těmi ohnivými. Navzájem se doplňují díky společným živelním vlastnostem.

Blíženci (21. května - 20. června)

Blíženci milují vše vzrušující! Chtějí být vždy tam, kde se něco zajímavého děje a v podstatě žijí ve stálém neklidu. Občas mají Blíženci problém věřit svému vlastnímu úsudku.

Pro někoho možná může být trochu otravné, že se Blíženci pořád na něco vyptávají, mějte ale na mysli, že je nové informace a odpovědi opravdu upřímně zajímají. Je to znamení zábavné a temperamentní.

KOUPIT MINERÁLY PRO BLÍŽENCE ZDE   

Které minerály jsou vhodné pro Blížence

Váhy (23. září - 22. října)

Váhy na své cestě životem hledají společnost, lásku a harmonii. Nemají rády nepříjemnosti a konflikty, proto vyčkávají do posledního momentu a rozhodují se až v momentě, kdy nemohou jinak.

Váhy jsou duše romantické, přitahuje je vše krásné. Zároveň se ale chlubí intelektem a schopností diplomacie. Jsou velmi silně partnersky založené, ale zároveň si rády dopřejí flirt! Obecně jsou Váhy vnímány jako vůdci vzdušných znamení.

KOUPIT MINERÁLY PRO VÁHY ZDE  

Které minerály jsou vhodné pro Váhy

Vodnář (20. ledna - 18. února)

Vodnář  je znamení přátelské a společenské, rád vše vyzkouší na vlastní kůži. Hodně sází na svoji vlastní intuici a neobejde se bez volnosti, nesnáší rutinu.

Toto znamení, respektive lidé v něm narození, umí být výstřední, koneckonců záleží jim na nezávislosti a svobodě. Rozhodně pozitivně je třeba ohodnotit to, že Vodnářům velmi záleží na spravedlnosti, hájí zájmy ostatních do roztrhání těla! Vodnáře vystihuje nositel vody, světu chce dát životodárné vlastnosti a poznání. Možná ale i trochu negativního – Vodnáři dovedou být nepředvídatelní a tvrdohlaví.

KOUPIT MINERÁLY PRO VODNÁŘE ZDE   

Které minerály jsou vhodné pro Vodnáře

 Související články

Najděte svému krystalu doma to nejlepší místo

Blíží se svátek všech zamilovaných! Oživte lásku, nebo podpořte sebevědomí!

Poklad schovaný v nenápadném obleku. Seznamte se s geodami

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva