Blíží se svátek všech zamilovaných! Které kameny vám pomohou k zapomenuté rozkoši?

 

Kdy je Valentýn?

Valentýn se slaví 14. února jako den všech zamilovaných.

Kameny z minerálů oplývají takovými schopnostmi, které naučí empatii, trpělivosti, zahojí duševní trápení, utlumí partnerské hádky a některé dokonce probouzí a podporují sexuální touhu! Již Elizabeth Gilbert svými zapomenutými formulemi ovlivnila stovky osudů lídí, kteří zapomněli, že slova jíst, meditovat, milovat mohou být hluboké a zapovězené rozkoše. Pojďme se společně vydat na cestu za poznáním rozkoší pomocí kamenů.

Kameny z minerálů ve tvaru srdce

Říkají si o darování z čistého citu. Minerály opracované do symbolu srdce představují lásku a spojují naši energii se srdeční čakrou. Pomáhá zvládnout emocionální rány a vyvážit mezilidské vztahy. Udržují srdce čisté, přináší a podporují lásku ve všech podobách.

privesek z kristalu srdce
 

Silné kameny lásky

Dárek na Valentýna pro ženy. V tomto novém kouzelném boxu najdete najdete minerály, které vás pomocí citové rovnováhy dovedou nejen ke zdravé sebelásce, ale také pomohou otevřít srdce a najít rozkoše ve všech podobách. Uvnitř boxu je také popis všech kamenů a jejich účel. 

KOUPIT BOX LÁSKY ZDE

Když příběh není šťastný

Dávali jste si cíle, sliby, přísahy a společně večeře a přesto došlo k odchodu. Říká se, že to může souviset s astrologií. Jste smutná, cítíte se nedoceněná, lezou na vás deprese ... možná jste jen labilní Blíženec a nebo citlivý Rak. Pořiďte si kámen nebo náramek z kamenů, který bude podporovat vaše silné stránky a pomůže potlačit ty slabé podle Vašeho znamení zvěrokruhu.
 
 • kameny podle znamení zvěrokruhu
 • náramky (dámské, pánské, dětské, klasické na elastické pevné gumičce, pletené stylem shamballa nebo minimalistické styl simple)
 • náušnice (originální kombinace barev i vzhledu v krásném a pečlivém provedení)
 • náhrdelníky (dlouhé mály, něžné náhrdelníky s jedním kamenem, exluzivní výroba se surových kamenů)
 • přívěsky (jemné, něžné, nádherné a originální kameny, které přináší silnou životní energii)
náramek z kamenů Rak
 

KOUPIT KAMENY PODLE ZNAMENÍ ZDE

Cesta za romantikou a jídlem

Říká se, že všechny cesty vedou do Říma. Ale je také možné, že všechny cesty vedou z Říma a občas jde někdo špatným směrem. To nám napovídá, že ne všechny životní cesty jsou správně nasměrovány a je jenom na vás jakým směrem se vydáte. Tyto kameny jsou určené pro pochopení budoucnosti a správného nasměrování v životě:

slon z mineralu kamene unakit

Balíček lásky

Pořiďte nádherným dárkem je také balíček minerálů LÁSKY, který pomáhá otevřít srdce a přijmou lásku ve všech podobách. Tento balíček je pečlivě poskládán z kamenů, které nejsilněJI podporují lásku, působí na pocity, napomáhají vyrovnat se změnami a podporují dlouhodobé vztahy:
 • růženín - symbol lásky a hlubokých citů
 • ametyst - ochraňuje a podporuje lásku ve všech směrech
 • achát - vyrovnává a podporuje sebedůvěru
 • jaspis - chrání před zklamáním a balancuje
 • granát - podporuje lásku a vášeň
 • magnezit - posiluje sebevědomí a komunikaci
balicek kamenů laska valentyn
 

Partnerské náramky

Náramky pro páry jsou nádherným symbolem, který sám umí jasně vyslovit kouzelnou větu "Miluji tě". Jsou také symbolem spojení, silného vztahu a oddanosti. Vyberte si náramek v jemném provedení na kouzelné červené šňůrce nebo klasické na gumičce, které posílí vaše cíle ve vztahu.


 
 

Dárková krabička

Zabalte dárek do krásné krabičky, která se pyšní českou výrobou ve vysoké kvalitě. Součástí krabičky je i velmi pevná mašle v nádherných třech barvách. Vybírejte ze tří velikostí a buďte na Valentýn dokonale připraveni.

darkova krabicka valentyn
 
 
Valentýnský dárek je víc než dárek z povinnosti, je to dárek s významem. Cílem dárku je podpořit sebevědomí, oživit lásku mezi partnery, rodinou a velmi účinně učit zdravé sebelásce a pozitivnímu životu.

Související články, které by Vás mohly o kalcitu také zajímat: