Jak personalizovat svůj náramek pomocí písmene či iniciálů?

Dopoledne ve škole nebo v práci, odpoledne na kroužku, v obchodě, doma v obýváku… Je to smutné, ale je to tak. Většinu dne trávíme někde zavření. Přitom příroda má na člověka tak dobrý vliv!

Pár chvil v lese nebo na louce a je z nás nový člověk. Velmi příznivě na nás působí dřevo. Ne náhodou se jím rádi obklopujeme. A co teprve když se dřevo spojí s minerály, které mají velkou moc na naši psychickou pohodu i zdravý život.

Velmi osobní dárek

Proto Svět minerálů přichází s novinkou. V ní se jednak snoubí vybraný krystal s dřevem, jednak  ze svého šperku uděláte opravdu osobní záležitost. Pořiďte si pro sebe nebo blízkého šperk s vybraným krystalem v kombinaci s dřevěnou kuličkou v tmavé či světlé variantě a vygravírovanými iniciálami. No není tohle ideální dárek pod stromeček?!

Dřevo je odpradávna tím, co udržuje člověka v teple, čím jiným bychom si mi, ale zejména naši předkové zatopili? Ale má i řadu dalších výhod, proto se dřevem obklopujeme ve svých domovech. Právě v kombinaci s minerálem význam dřeva roste.

Se dřevem se navíc setkáváte často i v produktech, v nichž byste to třeba ani neodhadovali. Koneckonců třeba při výrobě parfémů tvoří velmi často významnou složku santalové dřevo, respektive výtažek z něj.

A například esence cedru mají léčebné vlastnosti, borovice pomáhá s čištěním plic a zdravým dýcháním. Dřevo je navíc příjemné na dotek, jakmile se ocitnete třeba v nepříjemné situaci nebo jste nervózní, obraťte k němu svoji pozornost.

Jak na to?

U produktu naleznete rozbalovací lištičku s označením "Osobní gravírování" s možností vybrat si dřevěný korálek ve světlém či tmavém provedení a zda jde o 1 kuličku či 2 kuličky. Máte proto možnost si v případě, že chcete vygravírovat náramek například s iniciály zvolit i každé písmenko na samostatné kuličce. Nezapomeňte vaše požadavky napsat do komentáře u produktu. V případě, že máte i jasnou představu kam dřevěnou kuličku umístit, uveďte to. A nebo se tím netrapte a nechte to na nás. Zakomponujeme kuličku či kuličky podle našeho uvážení;)

 

Náramek v nabídce nebo na zakázku?

Náramek je vždy skvělým doplňkem. Volit můžete již z vytvořené nabídky náramků, kde doplníme náramek o dřevěnou kuličku, kterou vkusně zakomponujeme. V případě, že máte jasno jak váš náramek má vypadat, v kategorii na zakázku zvolte typ náramku a dospecifikujte vaši představu.

Dámské, pánské, dětské, náramky rodinné či pro přátele, ale třeba i pro zamilované. Ty všechny můžete uzpůsobit a nechat si je vytvořit jen a jen pro sebe a pro osobu vám blízkou. Volit můžete minerály, které se hodí pro vaše znamení nebo si vybrat takový, který příznivě ovlivní vaše čakry.

KOUPIT NÁRAMKY S MINERÁLY ZDE

Kámen podpoří při nemoci i trápení

Minerály mají velkou moc a hodí se jako pomocník při boji s chorobou nebo v nějaké složité životní situaci, kterou potřebujete podpořit či vyřešit. Volit můžete do šperku s dřevěnou kuličkou a gravírováním také takové minerály, které odpovídají vašemu životnímu číslu.

Díky tomu vám bude vaše ozdoba  pomáhat s vašimi slabými stránkami, životní číslo také ovlivňuje jací jste. Pokud ho neznáte, dojdete k němu díky snadnému postupu. Stačí spočítat všechna čísla v datu narození tak dlouho, dokud vám nezůstane jednociferné číslo 1 až 9.

KOUPIT MINERÁL PODLE NEMOCI ZDE

  • Související články

Připravte svůj imunitní systém pomocí drahých kamenů na sychravý podzim

Dobijte baterky: Načerpejte energii z magických krystalů

Minerály pro těžké období: Vybudujte si vnitřní sílu a zvládněte jakoukoli situaci!

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů