Minerály pro těžké období: Vybudujte si vnitřní sílu a zvládněte jakoukoli situaci!

 

Občas se každému z nás stane, že se necítí dobře, je mu smutno, prožívá nějakou osobní krizi, jednoduše má těžké období. Nepodceňujte to! Pomoci vám mohou svoji mocnou silou minerály.

Překonat krizi, to chce sílu a odvahu. Nedovolte složitému životnímu období, aby vás dostalo na pokraj sil. Tyhle kameny vám pomohou cítit se zase dobře a všechny starosti nechat za sebou.

Prehnit

Prehnit, ať už bílý, hnědý, žlutý nebo zelený, je silný a mocný kámen. Kromě toho, že čistí energii po hádce a zlepšuje komunikaci, také působí proti obavám, nočním můrám a různým fobiím. Pomáhá nám ale i zbavit se toho, co nepotřebujeme a je účinný v boji s digitálním detoxem.

KOUPIT PREHNIT ZDE

Amazonit

Pokud se cítíte být ve stresu, máte obavy, potřebujete se uklidnit, vyrovnat své emoce, sáhněte po amazonitu. Tento uklidňující kámen tiší nervový systém a rozptyluje negativní energii, a navíc navozuje pocit bezpečí. Pokud před sebou máte okamžik, kdy bude třeba zariskovat, spolehněte se na něj.

KOUPIT AMAZONIT ZDE 

Které minerály zmírňují obavy

Labradorit

Tento minerál je opravdovou oporou v těžkých dobách. Umí mimo jiné zklidnit mysl a vrátit do života radost a spontánnost. Eliminuje emocionální únavu z každodenního života a hledá příčiny nerovnováhy. Stimuluje čakry!

 KOUPIT LABRADORIT ZDE

Které minerály se hodí pro čakru základu

Růženín

Pro zvládání stresu a starostí je vhodný oblíbený růženín. Uklidňuje nervy a ukotví vnitřní klid. Růženín nás také učí sebelásce, podporuje něžnost, přátelství a lásku. Velmi dobře působí při neurotických potížích, úzkostech, apatii i strachu.

 KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Které minerály pomáhají s láskou

Bronzit

Tento kámen v zemité barvě pomůže v našem odhodlání čelit překážkám a výzvám. Mějte ho u sebe a překonáte snadněji životní kotrmelce. Majitel tohoto minerálu se může spolehnout na to, že bude mít odvahu a rozhodnost a kámen mu do života přinese stabilitu a jistotu.

KOUPIT BRONZIT ZDE

Tyrkys

Bojovat proti depresím, špatné náladě, nervozitě a stresu můžeme i s pomocí tyrkysu. Navozuje v duši rovnováhu, čistí čakry a dobrý je i při vyčerpání. Je to velmi silný ochranný minerál.

 KOUPIT TYRKYS ZDE

Jaspis

Jaspis je vnímán jako velmi magický minerál, který nám pomáhá s duševně a emocionálně náročnými situacemi. Dokáže také ochránit před zlými mocnostmi a zklamáním. A jako bonus podporuje soustředění, stabilitu a vyrovnanost.

KOUPIT JASPIS ZDE

Hematit

Pokud potřebujete zklidnit mysl, spolehněte se na hematit. Je to kámen uzemňující a bojuje za nás s úzkostí. Dovede také zablokovat negativní energie a dodat nám vnitřní sílu, která nám pomůže s odolností.

 KOUPIT HEMATIT ZDE

  • Související články

Vyčistěte své pracoviště od negativních energií

Udržujte své minerály čisté. Pomohou vám tyto tři originální způsoby

Nedovolte čakrám, aby se vám zablokovaly. Ochráníte se tak před fyzickým i duševním trápením

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva