Vyčistěte své pracoviště od negativních energií

Obrázek Älánku
 
Aby váš pracovní výkon stál za to a byl s ním spokojen jak váš nadřízený, tak i vy sami, je třeba být v dobré kondici, mít kreativní náladu a dostatek energie. Protože vyčerpaní, bez nálady a naštvaní toho moc nedokážete. A pokud se do zaměstnání chystáte třeba po dovolené, udělejte maximum pro to, aby byl návrat do pracovního prostředí příjemný. Povolejte na pomoc minerály!
 
Kancelář, dílna, sesterna, obchod, umělecký ateliér… Pracovních prostor existuje mnoho, ale všechny mají jedno společné - v průběhu času se v nich hromadí nežádoucí energie, které způsobují psychické i fyzické vyčerpání.

Buďte v pohodě

Záhněda je vynikající kámen působící proti stresu. Pomáhá v klidu a vyrovnaně překonávat obtížné situace, kterých bývá v práci dostatek. Záhněda je dokonce jedním z nejúčinněji fungujících uzemňovacích kamenů. Její výhoda je také v tom, že svému majiteli dodává sílu při rozhodování. Dokáže navíc potlačit noční můry a přináší úlevu od strachu.

KOUPIT ZÁHNĚDU ZDE

Které minerály nám pomohou se strachem

Ochrana a soustředění

Krystaly vám mohou výrazně pomoci s tím, jak se budete v práci cítit a co dokážete. Právě to je při výběru kamene důležité. Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Kde je ametyst, tam je klid a ochrana. Pomáhá s nespavostí, soustřením a přijímáním nových myšlenek, což se v práci může hodit. 

KOUPIT AMETYST ZDE 

Které minerály pomáhají s nespavostí

Obklopte se selenitem

Abyste se v kanceláři cítili opravdu dobře a pracovali na sto procent, spolehněte se na selenit. Je to velmi účinný energetický čistič a pokud to jen trochu lze, v práci se jím obklopte. Kámen vhodně umístěný u vchodu může „očistit“ příchozí, než se dostanou do vaší blízkosti. Využít můžete třeba selenitovou spirálu nebo věž. Selenit můžete mít neustále u sebe, pokud si pořídíte kámen do ruky.

Zapomenout byste neměli ani na pyramidu z orgonitu, šungitu či turmalínu. Dovedou neutralizovat škodlivé frekvence, protože v zaměstnání je třeba chránit se i před zářením a elektromagnetickým polem.

KOUPIT TURMALÍN ZDE

Trpělivost a láska

Růženín pomáhá projevit pocity a pomáhá regulovat negativní emoce. Učí trpělivosti a sebelásce, podporuje přátelství a lásku k sobě samému i ostatním. Pomáhá projevovat city a vnímavost. Podporuje fantazii, inspiraci i tvořivost. 

Tygří oko motivuje

Podpořte také svoji kreativitu karneolem, motivaci ovlivníte tygřím okem a spory a problémy v kolektivu můžete vyřešit s pomocí obsidiánu. Podpořte také práci v týmu, k tomu se bude hodit soladit.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

  • Související články

Koncentrace: Jak se soustředit na činnost, kterou upřímně nesnášíte? Zkuste magické krystaly!

Nedaří se vám navazovat přátelství? Vyrobte si speciální krystalovou mřížku!

Udržujte své minerály čisté. Pomohou vám tyto tři originální způsoby

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva