Nejlepší krystaly pro školáky


 
Nový školní rok a první školní den už je zde. Nejvyšší čas pořídit dětem minerály, které jim výrazně ulehčí studium a podpoří je v novém prostředí školy. Jaké to jsou?

Paměť a mysl

Tygří oko podporuje koncentraci a současně uzemňuje a uklidňuje. Ocení ho především děti, které nastupují do nové školy a jsou nejisté a nervózní. Pořiďte jim krásný kámen do kapsy či batohu a nebo na ruku krásný ochranný náramek z tygřího oka. Náramky od 39 Kč!

KOUPIT TYGŘÍ OKO ZDE

Soustředění a trpělivost

Úžasnou volbou je také karneol – potlačuje „toulavé myšlenky“, čímž svému nositeli umožňuje plně se soustředit na učení. Je mimořádně vhodný pro jedince, kteří potřebují vylepšit své analytické schopnosti.

karneol

KOUPIT KARNEOL ZDE

TIP:    
Balíček nádherných kamenů přímo pro děti

Škola a nemoce

Přidejte také fluorit, který kromě paměti a koncentrace posiluje i imunitní systém a pomáhá organismu bojovat s nachlazením či různými virózami.

fluorit

PROHLÉDNOUT VARIANTY FLUORITU

Dokonalá podpora

Tento univerzální přívěsek mohou nosit děti na klíčích nebo na batohu, kde jim poskytne dokonalé spojení harmonie, klidu, odvahy energie a nadšení. Vybírejte i z krásných jednotlivých minerálů v podobě přívěsků.

PROHLÉDNOUT VARIANTY PŘÍVĚSKŮ

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení