Školní rok už klepe na dveře! Usnadněte dětem vstup do nového školního roku pomocí minerálů


 

Prázdniny utekly jako voda a nový školní rok je tady už za pár dnů. A rodiče čeká tradiční kolotoč – nákup pomůcek, přezůvek, výběr aktovky a penálu a dalších školních nezbytností. Co takhle letošní školní rok potomkům vylepšit?

Je to jednoduché, pořiďte dětem minerály, které jim ulehčí studium, podpoří je v novém prostředí školy, pomohou jim se soustředit a také najít potřebné sebevědomí. Které kameny jsou pro školou povinné nejvhodnější?

Ochrana před negativní energií

Tygří oko podporuje koncentraci a současně uzemňuje a uklidňuje. Ocení ho především děti, které nastupují do nové školy a jsou nejisté a nervózní. Pořiďte jim tenhle ochranný minerál. Vyberte třeba minerál do ruky nebo šperk. Volit můžete i přímo dětské ozdoby, třeba náramky.

KOUPIT DĚTSKÉ NÁRAMKY ZDE

Které minerály jsou ochranné

Soustředění a trpělivost

Úžasnou volbou je také karneol potlačuje „toulavé myšlenky“, čímž svému nositeli umožňuje plně se soustředit na učení. Je mimořádně vhodný pro jedince, kteří potřebují vylepšit své analytické schopnosti.

KOUPIT KARNEOL ZDE

Které minerály podporují koncentraci

Škola a nemoci

Přidejte také fluorit, který kromě paměti a koncentrace posiluje i imunitní systém a pomáhá organismu bojovat s nachlazením či různými virózami.

KOUPIT FLUORIT ZDE

Které minerály ovlivňují imunitní systém

MINERÁLY VHODNÉ PRO UČITELE

ZVLÁDNI VŠE!

Přesně tak jsme nazvali speciálně sestavěný náramek, díky kterému zvládnete jednoduše vše! Minerály jsme vybrali tak, aby náramek sloužil  pro posílení paměti a koncentrace. Také aby usnadnil učení a přípravu na jakoukoli těžkou událost. Navíc přináší i tolik potřebné štěstí a celkovou pohodu.

KOUPIT NÁRAMEK ZDE
 
Přečtěte si také: