Školní rok: Vylepšete potomkům vstup do nového školního roku pomocí minerálů pro školáky


 

Prázdniny utekly jako voda a nový školní rok je tady už za pár dnů. A rodiče čeká tradiční kolotoč – nákup pomůcek, přezůvek, výběr aktovky a penálu a dalších školních nezbytností. Co takhle letošní školní rok potomkům vylepšit?

Je to jednoduché, pořiďte dětem minerály, které jim ulehčí studium, podpoří je v novém prostředí školy, pomohou jim se soustředit a také najít potřebné sebevědomí. Které kameny jsou pro školou povinné nejvhodnější?

Ochrana před negativní energií

Tygří oko podporuje koncentraci a současně uzemňuje a uklidňuje. Ocení ho především děti, které nastupují do nové školy a jsou nejisté a nervózní. Pořiďte jim tenhle ochranný minerál. Vyberte třeba minerál do ruky nebo šperk. Volit můžete i přímo dětské ozdoby, třeba náramky.

KOUPIT DĚTSKÉ NÁRAMKY ZDE

Které minerály jsou ochranné

Soustředění a trpělivost

Úžasnou volbou je také karneol potlačuje „toulavé myšlenky“, čímž svému nositeli umožňuje plně se soustředit na učení. Je mimořádně vhodný pro jedince, kteří potřebují vylepšit své analytické schopnosti.

KOUPIT KARNEOL ZDE

Které minerály podporují koncentraci

Škola a nemoci

Přidejte také fluorit, který kromě paměti a koncentrace posiluje i imunitní systém a pomáhá organismu bojovat s nachlazením či různými virózami.

KOUPIT FLUORIT ZDE

Které minerály ovlivňují imunitní systém

Dokonalá podpora

 

Podpořit potomka, kterého čeká deset měsíců usilovné práce, můžete pořízením přívěsku, který mohou děti nosit třeba na klíčích nebo na batohu. Ochranu mají tak neustále při sobě a minerál na ně může působit podle potřeby. A protože nejen být žákem a studentem je náročné, ochrannu a podporu si v minerálu mohou pořídit i učitelé.

MINERÁLY VHODNÉ PRO UČITELE

Autor článku: Svět Minerálů