Krystaly vhodné pro školáky

 
Zdroj: Pixabay.com
 
Nový školní rok už klepe na dveře. Nejvyšší čas pořídit svým dětem minerály, které jim mohou výrazně ulehčit studium. Jaké to jsou?
 
Krystalů, které lze doporučit všem novopečeným i ostříleným školákům, existuje celá řada. Za jeden z nejmocnějších je pokládán kalcit, který nejen zlepšuje paměť a schopnost učit se, ale také zvyšuje motivaci a „drajv“.
 

PROHLÉDNOUT

Tygří oko podporuje koncentraci a současně uzemňuje a uklidňuje. Ocení ho především děti, které kupříkladu nastupují do nové školy a jsou z toho nervózní.

PROHLÉDNOUT

Špatnou volbou není ani karneol – potlačuje „toulavé myšlenky“, čímž svému nositeli umožňuje plně se soustředit na učení. Je mimořádně vhodný pro jedince, kteří potřebují vylepšit své analytické schopnosti.

PROHLÉDNOUT

Za pozornost stojí rovněž fluorit, známý jako „kámen soudnosti a aptitudy“. Kromě paměti a koncentrace posiluje i imunitní systém a pomáhá organismu bojovat s nachlazením či různými virózami.

PROHLÉDNOUT

Závěrem zmiňme ještě apatit – stimuluje intelekt a může otevřít a aktivovat šestou čakru (tzv. „třetí oko“). Navíc usnadňuje zvládání zátěžových situací typu psaní náročné písemky.

PROHLÉDNOUT

Novopečenému školákovi můžete dát kamínek do batůžku, penálu, nebo mu koupit náramek. Nezapomínejte, že pokud si vybere minerál sám podle intuice, je to ta správná volba. Děti podvědomě vědí co je pro ně dobré.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU NÁRAMKŮ PRO DĚTI