Myslete na své potřeby. Naplnit vám je pomohou pečlivě vybrané krystaly

Občas se nám nedaří. V práci toho máme nad hlavu, možná bojujeme s nadřízeným nebo kolegy. Doma nás zlobí děti či partner. Někdo z nás zase musí řešit finanční problémy, spory v rodině nebo zdravotní potíže.

K tomu však musíme neustále „fungovat“ a sem tam už nevíme, kde brát síly. Jinak hrozí, že nás naše nepohoda doběhne. Úzkost, potíže se spánkem, bolavá duše, nedostatek lásky k sobě samému a tak dále a tak dále. To jen zlomek toho, co nás může potkat, když jsme dlouhodobě v nepohodě.

Svěřte se do péče krystalů. Mají takové vlastnosti, která sice možná přímo nevyřeší náš problém, ale budou nejlepším přítelem, který nám minimálně uleví. Vybírejte podle své intuice i podle toho, co vás trápí. Kameny mají takové vlastnosti, pro které po nich lidé sahají už po staletí. Obklopit se jimi můžete doslova všude – doma i v zaměstnání, vybírat můžete opravdu na míru

Křemen

Křemen volte pokud vás každodenní starosti semlely tak, že vás přepadá úzkost a strach. Bojujete s nerozhodností? Nemůžete se koncentrovat? Zlobí vás ze stresu dokonce i paměť? Potom je křemen tím pravím pomocníkem. Přezdívá se mu mistr léčitel, je to silný kámen, který umí podpořit a vyčistit energii.

KOUPIT KŘEMEN ZDE 

Ametyst

Na ametyst se spolehněte pokud se na vás nepříznivá situace podepisuje poruchami spánku. Protože bez pořádného odpočinku bude vše jen horší. Tento kámen vám dopřeje fyzický i duševní klid. Chybět by ve vaší „sbírce“ neměl ani v případě, že se těžko rozhodujete, posiluje vaši intuici a vnímání.

KOUPIT AMETYST ZDE 

Růženín

Růženín nás učí sebelásce, odbourává strach, zlost a pocity viny. Zároveň je to kámen lásky, díky tomu nám pomůže s citovým uzdravením. Pozitivně ovlivňuje i mezilidské vztahy, a to jak v rodině, tak i v práci či mezi přáteli. A ještě zpět k sebelásce, pokud jí nemáme dostatek, může nám to život dost zásadně kompilovat.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Citrín

Citrín nám dovede předat pozitivní energii a tu negativní naopak rozptýlit. Hodí se do práce, protože zvyšuje nejen naši motivaci, ale i kreativitu a sebedůvěru. Dodává nám i sílu a sebedůvěru, a co je důležité. Pomáhá nám lépe snášet kritiku.

KOUPIT CITRÍN ZDE 

Turmalín

Turmalín je silně ochranný kámen, který umí odpuzovat negativní energii. Pomáhá nám s realizací našich snů a i s rozhodnutím důležitých okamžiků v životě. Jeho velkou výhodou je, že patří k několika málo minerálů, které nepotřebují čištění!

KOUPIT TURMALÍN ZDE 

Lapis lazuli

Lapis Lazuli je kámen v krásné modré barvě a s mnoha prospěšnými vlastnostmi. Kromě toho, že zvyšuje sebevědomí, sebevyjádření a naslouchání druhým, také zlepšuje komunikaci a podporuje osobní růst. Tento krystal je spojován s moudrostí, intuicí a duchovním vhledem. Lapis lazuli údajně posiluje komunikaci, jasnost a duchovní růst. Sáhněte po něm, pokud toužíte po povýšení či uznání ve svém oboru.

KOUPIT LAPIS LAZULI ZDE 

Selenit

Selenit má obrovské očistné vlastnosti. Dovede odstranit stagnující energii, podpořit duševní jasnost a usnadnit duchovní spojení. Velmi příznivě působí na naše nervy, zklidňuje je a posiluje naši vůli. Hodit se nám bude i to, že selenit dodává energii, a ta se v těžších časech hodí.

KOUPIT SELENIT ZDE 

Karneol

Karneol je kámen plný životní síly! Podněcuje naši tvořivost, ovlivňuje koncentraci a vitalitu a podpoří i naši sebedůvěru. Má výraznou oranžovočervenou barvu a určitě ho vyberte v případě, že vám chybí sebedůvěra a ctižádost. Je správnou volbou i pro ty životní okamžiky, kdy musíme učinit zásadní rozhodnutí.

KOUPIT KARNEOL ZDE 

Labradorit

Labradorit velmi zásadně eliminuje emocionální únavu z každodenního života, a ta čas od času přepadne každého z nás. Tento kámen také umí probudit a posílit naši duši a vědomí. Ochrání svého majitele před negativní energií.

KOUPIT LABRADORIT ZDE

Hematit

Spolehlivost, důvěryhodnost i soustředění posiluje hematit. Jde o kovově černý krystal s velmi silnými uklidňujícími a uzemňujícími schopnostmi. I hematit posiluje naši vitalitu, dodává nám navíc odvahu a sílu.

KOUPIT HEMATIT ZDE

  • Související články
Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva