3 kroky k sebelásce, mějte se rádi! Pomozte si s krystaly získat sebelásku

Většina z nás chce v životě najít lásku. Hledáme ideální protějšek, bojujeme o jeho přízeň, občas se kvůli lásce i trápíme. A když ji máme, děláme vše proto, abychom si ji udrželi. Člověk jednoduše nebyl stvořen pro osamělý život.

Nezapomínejte na sebe!

Ale ruku na srdce, nezapomínáte sami na sebe? Nedáváte lásku všem okolo, ale pro vás samotné vám už nezbývá? Sebeláska má v našich životech rozhodně nezanedbatelné místo!

Zapomeňte na myšlenku, že mít se rád znamená být sobecký, sebestředný nebo namyšlený. Když se nebudete mít rádi, nebudete se cítit dobře a nezbude vám síla a energie na to lásku rozdávat. Pokud ale patříte k těm, kteří se moc „nemusejí“, povolejte na pomoc přírodu. Spolehněte se na krystaly, které vám budou s nalezením sebelásky pomáhat. Tady jsou naše tipy.

1. RŮŽENÍN - Koupel s růženínem

růženín troml

Svíčky, příjemná hudba, třeba i sklenička šampaňského a pořádná dávka rozmazlování v horké vaně plné pěny. To už zní jako plán, jak se věnovat sami sobě a cítit se fajn. A co teprve když do lázně přidáte třeba růženín.

Přesněji řečeno jich to chce do vany ponořit hned několik, ideálně pět. Volte růženín tromlovaný a hladký. Spojením kamenů s horkou lázní docílíte ideální kombinace, a to díky tomu, že voda umí uvolnit energetické vibrace z krystalů přímo do lázně. Energie se tak přenese přímo na vás.

Růženín je přímo specialistou na sebelásku, kromě toho je ale prospěšný i pro přátelství a lásku k ostatním. Je to kámen, který jednoduše pomáhá projevovat city a vnímavost. A co je v milostných záležitostech důležité, růženín nám dává sílu odpouštět, klidně i sobě samým.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

2. Meditujte s ideálním kamenem

K sebelásce vám napomůže i meditace spojená s krystaly. Stačí si třeba před spaním udělat chvíli jen pro sebe a do postele půjdete vyklidnění a ještě na vás i ve spánku budou prospěšné vlastnosti kamenů působit.

Volte takový kámen, který naplní to, po čem toužíte. Intenzivně myslete na to, co na sobě máte rádi, co se vám na vás líbí a čím se můžete pochlubit. Prostě se soustřeďte na své silné stránky, každý je máme! Až dojdete do stadia opravdové pohody a vyrovnanosti, začněte se soustředit na svoji srdeční čakru, kam by měla proudit veškerá vaše pozitivní energie.

KOUPIT MINERÁLY VHODNÉ PRO SRDEČNÍ ČAKRU ZDE 

Které minerály pomáhají s milostnými záležitostmi

3. Buďte pořád spolu!

 

Skvělým způsobem, jak na sebe nechat kameny nechat působit, je sáhnout po minerálu do ruky. Jsou malé, schováte je třeba do kapsy nebo kabelky a nemusíte se od sebe odloučit ani na jediný moment. Díky tomu budete společně a postupně pracovat na vaší proměně v člověka, který se má rád a díky tomu může lásku rozdávat. Volte takový krystal, jehož účinky vám budou nejvíc vyhovovat.

KOUPIT MINERÁLY DO RUKY ZDE

  • Související články

5 tipů na ochranné amulety, které musíte mít!

Hluboký a silný význam červené šňůrky

Matkou všech kamenů je jaspis. Starejte se o něj, aby pomáhal, tak jak umí

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva