Lvi: Které kameny se nejvíce hodí k dobrosrdečným Lvům?Tento měsíc je měsícem Lva, s vládnoucí hvězdou Slunce. Lidé narození v tomto znamení se vyznačují tvořivostí, rozvážností, citlivostí a silným egem. Jaké minerály pomohou potlačit slabé stránky, které se odráží v nepřijímání kritiky a přecenění schopností? Kameny však umí podpořit i silné stránky jako je přirozená autorita a spolehlivost.

Tvůrčí egocentrik

Lev chce být za každou cenu svobodný a touží ovládnout svět! Nechybí mu sebevědomí a snaží se okolí přesvědčit o tom, jak mimořádnými kvalitami oplývá, je plný tvůrčí energie. Má ale, tak jako každý, i své slabé stránky. Umí totiž být egocentrický a domýšlivý, někdy to přehání s touhou po respektu a stává se až despotou.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ZNAMENÍ ZDE

Podpora  věrnosti

Lev je věrný a celoživotní partner. Takové partnerství dokonale podpoří smaragd, který je kamenem trpělivosti a věrnosti. Tento kámen navíc dovede ke svému nositeli přitáhnout lásku, peníze, štěstí a je vhodný jako partnerský kámen, jelikož udržuje rovnováhu, věrnost a zklidňuje city. Zvyšuje také tvořivost, soustředění a sebevědomí.

Co se zdravotních plusů týče, smaragd pozitivně funguje na imunitu, zrak a játra, která čistí. Naopak potlačuje infekce, oživuje buňky a spolehnout by se na něj měli ti, kteří chtějí pozastavit stárnutí.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SMARAGDU

Které minerály podporují imunitu

Zmírnění přetažení

Pro narozené ve znamení Lva je typické, že mají sklony přecenit své schopnosti jak myšlenkové, tak fyzické. Citrín dodá sílu a překonává období špatných myšlenek, které nemají jasný cíl. Citrín najdete také ve speciálně sestaveném náramku cord, který je určen přímo pro Lvy.

KOUPIT CITRÍN ZDE     

Odvaha a sebedůvěra

Lev je znamení odvážné a plné síly. Mohou však nastat situace, kdy se i silný Lev dostane do nelehké situace, kdy je odvahy a sebedůvěry málo. Tyto vlastnosti podpoří granát. Je to kámen síly, odvahy a dodává sílu v životních situacích, kdy člověk neví co si počít. Zvolte například ručně vázaný náramek simple nebo multi náhrdelník s granátem.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠPERKŮ PRO LVY 

Které minerály posílí odvahu

Zklidnění emocí

Lev velmi často upadá do prosazování svých schopností a tvůrčích energií, které mohou narušit celkovou harmonii v jeho okolí. Pro zklidnění emocí je nejvhodnější pro Lvy křišťál, který harmonicky působí na všechny emoce.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU  

  • Související články

Buďte krásná a čerpejte energii. Ozdobte se minerály

Modrá je dobrá! Spolehněte se na minerály v téhle barvě

Znáte význam jednotlivých barev? I barva může hrát při výběru správného minerálu roli

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů