Lvi: Které kameny se nejvíce hodí k dobrosrdečným Lvům?Tento měsíc je měsícem Lva,
s vládnoucí hvězdou Slunce. Lidé narození v tomto znamení se vyznačují tvořivostí, rozvážností, citlivostí a silným egem. Jaké minerály pomohou potlačit slabé stránky, které se odráží v nepřijímání kritiky a přecenění schopností? Kameny však umí podpořit i silné stránky jako je přirozená autorita a spolehlivost.  

Podpora  věrnosti

Lev je věrný a celoživotní partner. Takové dokonalé partnerství dokonale podpoří smaragd, který je kamenem trpělivosti a věrnosti.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SMARAGDU  

Čtěte také:    
Základní působení kamenů podle znamení zvěrokruhu

 Zmírnění přetažení

Lvy mají sklony přecenit své schopnosti jak myšlenkové, tak fyzické. Citrín dodá sílu a překonává období špatných myšlenek, které nemají jasný cíl. Citrín najdete také ve speciálně sestaveném náramku cord, který je určen přímo pro Lvy

citrin

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU    

Odvaha a sebedůvěra

Lev je znamení odvážné a plné síly. Mohou však nastat situace, kdy se i silný Lev dostane do nelehké situace, kdy je odvahy a sebedůvěry málo. Tyto vlastnosti podpoří granát. Je to kámen síly, odvahy a dodává sílu v životních situacích, kdy člověk neví co si počít. Zvolte například ručně vázaný náramek simple nebo multi náhrdelník s granátem.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠPERKŮ PRO LVY  

Zklidnění emocí

Lev velmi často upadá do prosazování svých schopností a tvůrčích energií, které mohou narušit celkovou harmonii v jeho okolí. Pro zklidnění emocí je nejvhodnější pro Lvy křišťál, který harmonicky působí na všechny emoce.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU  

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení