Lvi: Které kameny se nejvíce hodí k dobrosrdečným Lvům?Tento měsíc je měsícem Lva,
s vládnoucí hvězdou Slunce. Lidé narození v tomto znamení se vyznačují tvořivostí, rozvážností, citlivostí a silným egem. Jaké minerály pomohou potlačit slabé stránky, které se odráží v nepřijímání kritiky a přecenění schopností? Kameny však umí podpořit i silné stránky jako je přirozená autorita a spolehlivost.  

Podpora  věrnosti

Lev je věrný a celoživotní partner. Takové dokonalé partnerství dokonale podpoří smaragd, který je kamenem trpělivosti a věrnosti.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU SMARAGDU  

Čtěte také:    
Základní působení kamenů podle znamení zvěrokruhu

 Zmírnění přetažení

Lvy mají sklony přecenit své schopnosti jak myšlenkové, tak fyzické. Citrín dodá sílu a překonává období špatných myšlenek, které nemají jasný cíl. Citrín najdete také ve speciálně sestaveném náramku cord, který je určen přímo pro Lvy

citrin

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU    

Odvaha a sebedůvěra

Lev je znamení odvážné a plné síly. Mohou však nastat situace, kdy se i silný Lev dostane do nelehké situace, kdy je odvahy a sebedůvěry málo. Tyto vlastnosti podpoří granát. Je to kámen síly, odvahy a dodává sílu v životních situacích, kdy člověk neví co si počít. Zvolte například ručně vázaný náramek simple nebo multi náhrdelník s granátem.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠPERKŮ PRO LVY  

Zklidnění emocí

Lev velmi často upadá do prosazování svých schopností a tvůrčích energií, které mohou narušit celkovou harmonii v jeho okolí. Pro zklidnění emocí je nejvhodnější pro Lvy křišťál, který harmonicky působí na všechny emoce.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU  

Autor článku: Svět Minerálů