Ozdobte se: Buďte krásná a navíc čerpejte energii z přírody

Obrázek článku

Nejen ženy, ale i muži se rádi zdobí, dobře vypadají a působí atraktivně. Pořiďte si takový doplněk, díky kterému naplníte vše výše jmenované, a navíc budete čerpat energii z přírody a nechat na sebe působit moc kamenů.

Zdobte sebe i děti

Šperky z minerálů jsou to pravé. Volit můžete přesně to, co máte rádi – náramky, náušnice, přívěsky či prsteny. A nejen to – ozdobit můžete i své potomky, domácí mazlíčky, nebo si pořídit rodinný, párový či přátelský náramek.

Aby kameny působily opravdu silně a mohly projevit své účinky, je dobré volit ten nejvhodnější minerál. A tak hledejte ten pravý pro své znamení. Třeba Rak, který bude v následujících dnech slavit narozeniny, by se měl zaměřit například na rubín, měsíční kámen nebo perly. Zamyslete se také nad tím, jaký má šperk splnit účel. Upozadit není třeba ani zdravotní problém, který vás trápí. I na ten nechte působit kameny.

KOUPIT RODINNÉ NÁRAMKY ZDE 

Které minerály jsou vhodné pro znamení Rak

Na ruce i na nohy

Že nám zápěstí zdobí zajímavý náramek, to je poměrně běžné. Napadlo vás ale někdy ozdobit si nohu? Kotníkový náramek je nenápadný a přitom sexy šperk. Minerální kuličky se hodí k sukni i kalhotám a nosit je lze celoročně. A nezapomeňte na to, že minerály vás mohou ochránit před negativní energií.

KOUPIT KOTNÍKOVÉ NÁRAMKY ZDE

Které minerály jsou ochranné

Energie do uší

Výběrem náušnic s minerálem pro sebe uděláte opravdu hodně. Podpoříte svoji ženskost, to v první řadě. Hned v té druhé ale získáte ochrannou sílu kamenů, jejich pozitivní vibrace a účinky. Volit můžete podle svého stylu náušnice visací, pecky nebo kruhy.

Toužíte-li třeba po obnově tělesné energie, chybí vám sebedůvěra, těžko se zbavujete zahořklosti, zloby a napětí, volte náušnice s achátem. Příznivý vliv má i na naše zdraví - předchází střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, oči, žaludek a dělohu.

KOUPIT NÁUŠNICE S MINERÁLY ZDE

Které minerály pomohou se zažíváním

Dopřejte si to nejlepší

Dáváte si opravdu záležet na tom, jak žijete, zdravý životní styl je pro vás důležitý, tak si dopřejte to nejlepší i z oblasti minerálů. Nechte si vyrobit šperk na zakázku! Bude tak přesně takový a přesně takovými účinky, které jsou pro vás vhodné a po kterých toužíte. Můžete také naplnit svoji vlastní představu o dokonalém šperku – ať už jde o náramek, náhrdelník nebo náušnice.

KOUPIT ŠPERK NA ZAKÁZKU ZDE

  • Související články

Bílé a čiré krystaly pomohou s tělem i duší

Ochraňte své zdraví díky minerálům. Tyhle kameny podpoří krevní oběh i srdce

Červenec: Nalaďte se na správnou letní atmosféru pomocí minerálů

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů