Bílá a průhledná barva: Krystaly a minerály, které pomohou s tělem i duší

S psychickou pohodou a klidným spánkem bývají spojovány bílé a čiré krystaly. Symbolizují také, stejně jako barvy, které nosí, čistotu a nevinnost, ale i začátky a konce a dovedou také přitáhnout štěstí. Bílé a čiré minerály vyzařují jasné a bílé světlo a mohou podpořit vyšší čakry a jsou prospěšné ke zklidnění mysli a překonání neúspěchu.

Mají velmi pozitivní vliv na naši psychiku, mysl, tělo i ducha a dovedou zesílit vibrační energie jiných kamenů a zvýšit tak jejich účinky. Stává se vám někdy po probuzení, že se marně snažíte rozvzpomenout, co se vám zdálo? Potom se právě na bílé a čiré kameny spolehněte a obklopte se jimi v ložnici. Umí totiž porozumět poselstvím, jakmile se probudíte. Navíc vám zbystří mysl. Díky tomu budete vnímavější k sobě i k okolí.

Pomoc pro budoucí maminky

Čerpat z nich můžeme v případě, že nás trápí nějaký zdravotní neduh týkající se horní části těla, ovlivňují ale zásadně i krevní oběh a imunitní systém. Spolehnout se na ně můžete i v případě, že máte potíže s nedostatkem některých vitamínů, pomáhají totiž s jejich vstřebáváním. Při sobě je dobré je mít i pokud vás trápí infekce, spáleniny od slunce či extrémní účinky chemoterapie a ozařování. A bez bílého a čirého minerálu by neměla být žádná žena, která touží po mateřství. Prospívají reprodukčnímu systému a pomáhají ke zmírnění křečí a bolestí spojených s těhotenstvím a menstruací.

KOUPIT MINERÁLY PROSPĚŠNÉ PRO KREVNÍ OBĚH ZDE 

Které minerály ovlivňují imunitní systém

Křišťál

Jako kámen všech kamenů je označován křišťál! Dodává nám energii a chrání nás. Křišťál je energetický posilovač a disponuje velkou silou - chrání totiž naši auru proti negativním vlivům. Důležité je bezpochyby i to, že umí podpořit trpělivost, moudrost a dokonalost. Nesporný je i jeho vliv na naše zdraví, protože příznivě stimuluje imunitní systém, a to je alfa a omega našeho zdraví. Křišťál by měl být prvním pomocníkem v řadě i při migréně, vliv má na vlasy, pokožku i otoky. Umí totiž posílit tok energie a uvádí tělo do rovnováhy.

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Které minerály působí proti bolesti hlavy

Magnezit

Obrovskou vzpruhou pro lidské tělo může být magnezit. Pomáhá totiž tělu hospodařit s hořčíkem a zrychlit metabolismus, ale také umí pomoci se snížením hladiny cholesterolu. Jeho blízkost má velmi příznivý vliv pro odstranění všech škodlivých zplodin. Vsadit na něj musejí ti, které trápí nadměrné pocení. Magnezit zahání stres, dodává klid a tiší negativní vlivy. Umí být velkým pomocníkem v mezilidských vztazích a také nás učí přijmout sebe sama. Pořiďte si ho i v případě, že bojujete s nějakým otravným zlozvykem či závislostí.

KOUPIT MAGNEZIT ZDE 

 Které minerály pomáhají se závislostmi

Perly

Perla je kamenem lásky, dobra a radosti. Její účinky jsou ohromující, protože co důležitějšího je na světě, než naši blízcí? A právě na rodinné vztahy perla působí, dovede je upevnit. Naši mysli umí otevřít pozitivnímu myšlení, a to se hodí za každé situace, nikdo z nás přece nechce myslet negativně. Perlu si pořiďte, trápí-li vás bolesti žaludku a zažívání.

KOUPIT PERLY ZDE 

Které minerály nám pomáhají s žaludkem

Kalcit

Pro ty, kteří mají potíže s rozhodováním je tu kalcit. Ten vás podpoří ve víře vaší intuici a zajistí tak rychlé rozhodování.  

KOUPIT KALCIT ZDE 

  • Související články

Znáte význam jednotlivých barev? I barva může hrát při výběru správného minerálu roli

Spolehněte se na zelenou! Barva rovnováhy a klidu vás může chránit i díky minerálům

Modrá je dobrá! Spolehněte se na minerály v téhle barvě
Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva