Svatojánský Superúplněk ve znamení Střelce pomůže plnit přání

Ideálním dnem pro realizaci všech našich přání je dnešek. Právě 14. června totiž oblohu ve 13:51 prozáří Superúplněk ve Střelci. A zatímco úkaz se odehrává ve znamení Střelce, Slunce je v Blížencích.

Jde dokonce o první Superúplněk letošního roku, jen devět hodin po úplňku se Měsíc ocitne v nejmenší vzdálenosti od Země. Červnovému úplňku se také říká svatojánský, jednoduše proto, že se blíží svátku Jana. Občas ale můžeme zaslechnout i název medový, anebo jahodový.

Co ale vlastně je Superúplněk? Jde o jev, kdy naše přirozená družice na své oběžné dráze kolem Země dosáhne úplňku ve chvíli, kdy je téměř nejblíže Zemi. Superúplněk bude ve znamení Střelce, a jak už bylo řečeno, Slunce v Blížencích. Kdy nastanou další letošní úplňky?

Střelec versus Blíženec

Střelec je nenapravitelný optimista, který se rád chopí příležitosti a rozšiřuje si obzory. Je také sebevědomí, kamarádský a má rád novinky. Občas se ale projeví i jeho negativní vlastnosti, může být vzdorovitý, těžko odpouští a sem tam má sklony k autoritativnímu chování.

To Blíženec bývá občas rozpolcený a neklidný, je také zvídavý a horlivý. Ve společnosti musí být oblíbený, protože je mistrem zábavy! Umí ale být i lstivý a rafinovaný.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ZNAMENÍ ZDE

Které minerály jsou vhodné pro znamení Střelec

Na co se v červnu zaměřit

Jak už bylo naznačeno, červnový Superúplněk je ideální dobou, kdy realizovat svá přání a představy. I s tím však opatrně. Není totiž nejlepší dobou, kdy dělat závažná rozhodnutí. Střelec totiž ovlivňuje některé vnitřní orgány, například játra, ale i pohybový aparát. Proto je dobré se na tyto části těla zaměřit, pečovat o sebe a zbytečně neriskovat.

Minerály podle životního čísla

Vedle výběru minerálu podle znamení je vhodné volit i podle svého životního čísla. Jak ho však zjistit? Jednoduše. Sčtěte všechna čísla v datu narození a opakujte to tak dlouho, dokud vám nezůstane jednociferné číslo 1 až 9. Životní neboli osudové číslo ovlivňuje, jací jste a k čemu máte v životě dispozice. A volit můžete koneckonců kámen i podle toho, jaká nemoc či obtíž vás trápí a nechat na sebe působit jeho blahodárnou moc. Pokud vás trápí například špatné spaní, spolehněte se na minerály, která vám s tím pomohou.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ŽIVOTNÍHO ČÍSLA ZDE

Které minerály pomáhají se spánkem

  • Související články

Který krystal vás nejlépe ochrání? Pořiďte si ho a čerpejte jeho energii

Červen: Měsíc plný energie a příprav na prázdniny

Minerály pro děti a teenagery pomohou se sebevědomím i odvahou

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení