Svatojánský Superúplněk ve znamení Střelce pomůže plnit přání

Ideálním dnem pro realizaci všech našich přání je dnešek. Právě 14. června totiž oblohu ve 13:51 prozáří Superúplněk ve Střelci. A zatímco úkaz se odehrává ve znamení Střelce, Slunce je v Blížencích.

Jde dokonce o první Superúplněk letošního roku, jen devět hodin po úplňku se Měsíc ocitne v nejmenší vzdálenosti od Země. Červnovému úplňku se také říká svatojánský, jednoduše proto, že se blíží svátku Jana. Občas ale můžeme zaslechnout i název medový, anebo jahodový.

Co ale vlastně je Superúplněk? Jde o jev, kdy naše přirozená družice na své oběžné dráze kolem Země dosáhne úplňku ve chvíli, kdy je téměř nejblíže Zemi. Superúplněk bude ve znamení Střelce, a jak už bylo řečeno, Slunce v Blížencích. Kdy nastanou další letošní úplňky?

Střelec versus Blíženec

Střelec je nenapravitelný optimista, který se rád chopí příležitosti a rozšiřuje si obzory. Je také sebevědomí, kamarádský a má rád novinky. Občas se ale projeví i jeho negativní vlastnosti, může být vzdorovitý, těžko odpouští a sem tam má sklony k autoritativnímu chování.

To Blíženec bývá občas rozpolcený a neklidný, je také zvídavý a horlivý. Ve společnosti musí být oblíbený, protože je mistrem zábavy! Umí ale být i lstivý a rafinovaný.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ZNAMENÍ ZDE

Které minerály jsou vhodné pro znamení Střelec

Na co se v červnu zaměřit

Jak už bylo naznačeno, červnový Superúplněk je ideální dobou, kdy realizovat svá přání a představy. I s tím však opatrně. Není totiž nejlepší dobou, kdy dělat závažná rozhodnutí. Střelec totiž ovlivňuje některé vnitřní orgány, například játra, ale i pohybový aparát. Proto je dobré se na tyto části těla zaměřit, pečovat o sebe a zbytečně neriskovat.

Minerály podle životního čísla

Vedle výběru minerálu podle znamení je vhodné volit i podle svého životního čísla. Jak ho však zjistit? Jednoduše. Sčtěte všechna čísla v datu narození a opakujte to tak dlouho, dokud vám nezůstane jednociferné číslo 1 až 9. Životní neboli osudové číslo ovlivňuje, jací jste a k čemu máte v životě dispozice. A volit můžete koneckonců kámen i podle toho, jaká nemoc či obtíž vás trápí a nechat na sebe působit jeho blahodárnou moc. Pokud vás trápí například špatné spaní, spolehněte se na minerály, která vám s tím pomohou.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ŽIVOTNÍHO ČÍSLA ZDE

Které minerály pomáhají se spánkem

  • Související články

Který krystal vás nejlépe ochrání? Pořiďte si ho a čerpejte jeho energii

Červen: Měsíc plný energie a příprav na prázdniny

Minerály pro děti a teenagery pomohou se sebevědomím i odvahou

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů