Který krystal vás nejlépe ochrání? Pořiďte si ho a čerpejte jeho energii

Každému z nás by se někdy hodil osobní anděl strážný, vypadá to ale, že je jich nedostatek! Tak nečekejte, až bude mít čas a pořiďte si pomocníky, na které je spoleh a při správné péči mají vždy dostatek energie na to, aby vám pomohli s neduhy duše i těla.

Každý krystal má velké schopnosti a umí nám pomoci s něčím jiným. Třeba achát obnovuje tělesnou energii, dodává nám citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, pomáhá i se sebedůvěrou. Gagát ochraňuje před vším zlým a negativní energií, odstraňuje strach, tiší bolest a smutek. Fluorit zase mimo jiné pohlcuje negativní energie, podporuje intuici, odbourává přebytek energie, čistí čakry a duši.

Vsaďte na ochranné minerály

Některé minerály jsou potom silné proto, že mají ochrannou funkci. Tuhle sílu mají zejména tmavší kameny, dokáží absorbovat jakoukoli negativní nebo nižší vibrační energii.

Lapis lazuli

Tenhle kámen býval v dávných dobách používán jako ochranný kámen pro malé děti. Pomáhá při meditacích, protože navozuje klid a mír. Má obrovský vliv na naši radost, odvahu, lásku, poctivost a kreativitu a působí také na mezilidské vztahy.

Co se jeho ochranné funkce týče, Lapis lazuli nám pomáhá s odstraněním stresu, který stojí za velkým množstvím zdravotních potíží, aniž bychom je stresu přičítali. Doporučován je jako pomocník pro komunikaci s dětmi s autismem či poruchou osobnosti. Pokud chcete využívat moc kamenu, je třeba ho mít u sebe.

KOUPIT LAPIS LAZULI ZDE  

Které doplňky s Lapis lazuli pomáhají?

Pyrit

Pyrit se podobá zlatu, což z něj činí symbol pro peníze, prosperitu a štěstí. Zároveň však přináší vitalitu a pomáhá nám cítit se vyváženě, energicky a plni pozitivní energie. Funguje navíc coby energetický štít, který blokuje negativní energii. Tu odráží od nás pryč. I pyrit je třeba, aby na nás mohl působit, mít u sebe. Třeba díky tomu, že si pořídíte minerál do ruky.

KOUPIT PYRIT ZDE

Hematit

Hematit je velmi účinný ochranný kámen. Je totiž silně spojen s krví, její tvorbu posiluje a regeneruje ji. Má vliv na eliminaci nemocí spojené s krví. Využijte ho, když vás trápí horečka. Hematit také zabraňuje negativním energiím vstoupit do aury a tím nás uvádí do rovnováhy. Vliv má i na sebevědomí, spolehlivost, důvěryhodnost či soustředění. Můžete ho mít neustále při sobě, při meditaci stačí držet hematit v každé ruce, nebo uchopit jeden oběma rukama. Pomůže vám s uzemněním.

KOUPIT HEMATIT ZDE 

 Křemen 

Křemen je král mezi minerály! Je to totiž  nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie. Má velmi významný vliv na naše zdraví, protože působí na to, co je pro nás zásadní – na imunitní systém, ale prospěšný je také pro činnost srdce, krevní oběh, činnost žaludku, jater, plic, střev a ledvin. Navíc nás naplňuje klidem a mírem.

Čirý křemen nám pomáhá získat křišťálovou čistotu a sladit se s naším nejvyšším já. Třeba růžový křemen má pro změnu vliv na lásku a pomáhá nám vystoupit z nižších energetických frekvencí a napojit se na energii lásky jako na ochranný štít.

 KOUPIT KŘEMEN ZDE  

Které další růžové minerály můžete mít?

Mohlo by vás také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva