Raci: Které kameny se nejvíce hodí k citlivým a vnímavým Rakům?

Tento měsíc je měsícem Raků s vládnoucí planetou Měsíc. Lidé narození v tomto znamení se vyznačují tvořivostí, rozvážností, citlivostí a silným egem. Jaké minerály pomohou potlačit slabé stránky, které se odráží v nízké sebejistotě a zranitelnosti a podpořit ty silné jako je empatie a silný mateřský pud?

Mateřství

Lidé ve znamení Raka v sobě ukrývají silný mateřský pub, který je může velmi ovlivnit pokud se nedaří otěhotnět nebo během kojení, kdy je vztah k dítěti nejsilnější. Měsíční kámen je silným kamenem, který podporuje mateřství a zároveň uklidňuje mysl.

mateřství

PROHLÉDNOUT NABÍDKU MĚSÍČNÍHO KAMENE

Nepřehlédněte:    
Jak Raci snášejí Úplněk?

Prochladnutí a imunita

Přestože Raci milují vodu, jsou náchylní k prochladnutí, především ledvin a v oblasti pánve. Proto si pořiďte avanturín zelený, který společně s prevencí aktivuje imunitu.

rak

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Vybírejte ze speciálně sestavených šperků pro Raky, jako jsou ručně vázané náramky, náhrdelníky a silný balíček kamenů.

Uzavřenost

Raci dokážou být velmi zranitelní, vycouvají a uzavřou se do sebe. Je důležité se s touto vlastností rychle vyrovnat a vrátit se zpět do života. K tomu pomůže chalcedon, který vyhání z těla smutek a deprese.

rak chalcedon

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Skoncovat s minulostí

Rak se velmi často vrací do minulosti a stále řeší co bylo. Minulost se už změnit nedá, a proto se s pomocí jadeitu můžeme soustředit na lepší budoucnost, která nás s tímto talismanem štěstí čeká.

rak jadeit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JADEITU

Autor článku: Svět Minerálů

Autor článku: Svět minerálů