Raci: Které kameny se nejvíce hodí k citlivým a vnímavým Rakům?

Tento měsíc je měsícem Raků s vládnoucí planetou Měsíc. Lidé narození v tomto znamení se vyznačují tvořivostí, rozvážností, citlivostí a silným egem. Jaké minerály pomohou potlačit slabé stránky, které se odráží v nízké sebejistotě a zranitelnosti a podpořit ty silné jako je empatie a silný mateřský pud?

Mateřství

Lidé ve znamení Raka v sobě ukrývají silný mateřský pub, který je může velmi ovlivnit pokud se nedaří otěhotnět nebo během kojení, kdy je vztah k dítěti nejsilnější. Měsíční kámen je silným kamenem, který podporuje mateřství a zároveň uklidňuje mysl.

mateřství

PROHLÉDNOUT NABÍDKU MĚSÍČNÍHO KAMENE

Nepřehlédněte:    
Jak Raci snášejí Úplněk?

Prochladutí a imunita

Přestože Raci milují vodu, jsou náchylní k prochladnutí, především ledvin a v oblasti pánve. Proto si pořiďte avanturín zelený, který společně s prevencí aktivuje imunitu.

rak

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Vybírejte ze speciálně sestavených šperků pro Raky, jako jsou ručně vázané náramky, náhrdelníky a silný balíček kamenů.

Uzavřenost

Raci dokážou být velmi zranitelní, vycouvají a uzavřou se do sebe. Je důležité se s touto vlastností rychle vyrovnat a vrátit se zpět do života. K tomu pomůže chalcedon, který vyhání z těla smutek a deprese.

rak chalcedon

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Skoncovat s minulostí

Rak se velmi často vrací do minulosti a stále řeší co bylo. Minulost se už změnit nedá, a proto se s pomocí jadeitu můžeme soustředit na lepší budoucnost, která nás s tímto talismanem štěstí čeká.

rak jadeit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JADEITU

Autor článku: Svět Minerálů

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení