Očekáváte životní změny? S transformací vám pomohou dobře vybrané minerály

Každého z nás občas čeká nějaká velká životní změna. V zaměstnání, ve škole, v životě, někdy se změní svět kolem nás a my se tomu musíme přizpůsobit. Ne všichni ale takové okamžiky transformace zvládají snadno a hledají proto pomocníky.

Těmi se mohou stát dobře vybrané minerály a jejich velké schopnosti. Budou vám při ruce v okamžicích, kdy se potřebujete novinkám přizpůsobit, chcete se zbavit svého starého já, jednoduše toužíte hodit vše staré za hlavu.

Labradorit

Labradorit je velmi mocný kámen, kromě toho, že dovede měnit barvy, také velmi zásadně podporuje všechny typy osobní transformace a růstu. Může být skutečným spojencem na naší duchovní cestě, pomáhá nám vyjádřit, kým jsme. Ovlivňuje naši intuici a auru a umí stimulovat všechny čakry. Na labradorit se spolehněte v případě, že potřebujete vyvolat dávno ztracené vzpomínky.  Umí zklidnit naši mysl a podpořit nás v uskutečňování snů.

KOUPIT LABRADORIT ZDE

Křemen

Křemen, konkrétně ten čirý, je ideálním krystalem pro navázání kontaktu s vaším pravým já. Pomáhá přizpůsobit se změnám a životním přechodům a sáhnete-li po variantě himálajského ledového křemenu, můžete se těšit na vyrovnání energie v intenzivních obdobích duchovního růstu. Obecně je křemen nejsilnější zesilovač energie na této planetě, který pohlcuje, ukládá a reguluje energii.

KOUPIT KŘEMEN ZDE

Serpentin

Serpentin, aby fungoval tak, jak má, by měl mít zelenou barvu. Jedině tak proběhne čištění čaker a detoxikace energie. Hodí se, čekají-li vás nějaké zásadní životní změny. Serpentin má ale za následek také dodání životní energie a můžete se spolehnout na to, že vám do života přinese lásku a bohatství.

KOUPIT SERPENTIN ZDE

Malachit

Malachit v zelené barvě je velmi důležitý kámen pro osobní transformaci. Pomáhá nám posunout se dál, nepřešlapovat na místě a najít své nové já. Řada z nás cestou životních změn neprochází zrovna snadno, malachit je tím, kdo nás provede. Disponuje velikou ochrannou mocí a mimo jiné také podněcuje ke změně a podporuje úspěch a vyrovnanost.

KOUPIT MALACHIT ZDE

Citrín

Citrín, konkrétně přírodní kouřový citrín z Afriky, nás umí ovlivnit natolik, že se nám povede upozadit své staré já a proměnit se. Citrín je účinný čistič a regenerátor. Na cestě transformace se jistě bude hodit i to, že dodává sílu, sebedůvěru a pozitivní pohled na svět.

KOUPIT CITRÍN ZDE

Chrysopras

Chrysopras — jablečně zelený, modrozelený nebo citronově žlutý, je tím pravým parťákem, který vás podpoří při zásadních životních změnách. Dokonce jde o jeden z nejlepších minerálů, které pomáhají při novém začátku a asistují při životních změnách. Pomůže vám i s posílením vašeho talentu, schopností a upozadí pocty méněcennosti.

KOUPIT CHRYSOPRAS ZDE

Jaspis

Jaspis přináší rovnováhu v dobách velkých změn, pomáhá s překonáním obav a přizpůsobení se změnám. Jaspisu se přezdívá matka všech kamenů, podporuje soustředění, dodává stabilitu a vyrovnanost. A také přináší vnitřní útěchu v dobách, které jsou pro člověka emocionálně a duševně náročné. Červený jaspis nám dopřeje uzemnění během bouřlivých změn, ať už v sobě, nebo v životě.

KOUPIT JASPIS ZDE

  • Související články

Jak poznat, že je pro vás krystal ten pravý? Sledujte tato znamení

Pomozte svému soustředění a koncentraci. Povolejte minerály!

I samočistící minerály potřebují péči. Tak jim ji dopřejte

Autor článku: Svět minerálů
Autor hlavního obrázku: Canva