Jak poznat, že je pro vás krystal ten pravý? Sledujte tato znamení

Výběr krystalu je složitá věc. Chceme, aby správně fungoval a sloužil nám tak, jak si představujeme. Jaká znamení sledovat, aby se stal naším nejlepším přítelem?

Zacílit schopnosti minerálu přesně tam, kam potřebujeme. Spolehnout se na jeho moc v situacích, kdy to opravdu potřebujeme. Jednoduše využít všechny pozitiviva, která nám kameny mohou přinést. Je tohle to, co řešíte při pořizování vysněného minerálu? Jenže jak najít ten pravý?

Co třeba křišťál?

Stalo se vám třeba, že jste šli pro konkrétní kámen, ale zaujal vás krásný křišťál. Sice jste ho nekoupili, ale nemůžete se myšlenky na něj zbavit? Není se čemu divit, koneckonců je křišťál považován za mistra léčitele, zesiluje energii tím, že ji absorbuje, ukládá, uvolňuje a reguluje. Navíc velmi silně chrání naši auru proti negativním útokům.

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

 Jaký máte den?

Občas se to stane v obchodě nám všem, ukvapíme se, koupíme něco, co nám padlo do oka, ale vlastně si vůbec nejsme jisti, že to je to pravé. Snažte se však při výběru minerálů udržet a sledovat znamení, která vám mohou velmi pomoci pořídit ten pravý kámen. Ten vám může velmi pomoci, například s nějakým zdravotním problémem.

Počkejte, až vychladnete a přejdou vás nakupovací nálady. Znovu se zamyslete, jak na vás krystal, který vás zaujal, působí a zda stále cítíte spojení s ním. Přemýšlejte o něm, táhne vás to k němu? Jak se cítíte, když na něj myslíte? Pořád dobře? Potom je pro vás tím pravým!

Pokud jste začátečníci a nejste si výběrem jisti, sáhněte po předpřipravených setech minerálů. Vybrány byly tak, aby vám přinesly fyzickou, mentální a duchovní energii.

KOUPIT BALÍČKY MINERÁLŮ ZDE 

Jednou to nestačí

Spojení necítíte, jste nejistí, ale stejně na kámen nemůžete zapomenout. Potom se neukvapujte a dopřejte si ještě jedno „setkání.“ Klidně si o kamenu, který vás zaujal, zjistěte víc, studujte ho, ale pokud je to možné, prohlédněte si ho osobně ještě jednou.

Je to to nejlepší, s krystalem můžete manipulovat, osahat si ho, cítit jeho energii. A dejte si klidně na čas, nemusíte do obchodu běžet hned druhý den, dopřejte si klidně i týden či víc. Pokud vás okouzluje při každém dalším setkání stejně, jako poprvé, je to on!

KOUPIT NÁHRDELNÍKY ZDE 

Pořád na něj myslíte

Velkým znamením toho, že vaše spojení s krystalem je opravdu osudové je to, že na něj nemůžete zapomenout. Prostě za nic na světě na něj nemůžete přestat myslet. Vkrádá se vám do myšlenek v každé možné i nemožné situaci? Potom vás k sobě přitahuje za každou cenu!


PROHLÉDNOUT TVARY Z MINERÁLŮ ZDE

Jaké má vlastnosti?

selenit

Možná jdete po konkrétním kamenu a jeho vlastnostech, i když ani to neznamená, že si navzájem sednete na první dobrou. Pokud se ale vážně stalo, že vás zaujal krystal třeba svým vzhledem nebo tvarem, je třeba si nastudovat jeho vlažnosti a účinky, které jsou rozhodující.

Může se stát, že jste sice na konkrétní kámen narazili úplnou náhodou, ale po chvíli studia zjistíte, že je přesně tím, co hledáte a má ty vlastnosti, které vám mohou prospět. Potom jde o opravdu osudové spojení a jasné znamení toho, že je pro vás vhodný.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ÚČELU ZDE

  • Související články

Necítíte energii z minerálu? Nepanikařte a dejte tomu čas

Pomáhají nám, tak jim to oplaťme. Nezapomeňte krystaly čistit!

Nenechte se otrávit od negativních lidí. Bojujte s nimi pomocí minerálů

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů