Prázdniny, léto a dovolené přinášejí nástrahy, které čekají nás i naše děti. Víme, jak jim nedat šanci!

prázdniny, dárek za vysvědčení

Celý rok se všechny děti těší na letní prázdniny. Čeká je dobrodružství, kamarádi, skvělé zážitky a poznávání nových míst.  Ale také mnoho nástrah ve formě úrazů, nemoci nebo třeba jen stesku po rodičích. My vám v tomto článku představíme minerály, které musíte našim ratolestem přibalit do batůžku nebo navléknout na ruku, aby prázdniny proběhly v co největší pohodě. 

Stesk

Narazit můžete také na to, že se vám či vašemu potomkovi bude stýskat. Výborným minerálem proti stesku je citrín. Pomáhá překonat stesk,  smutek a pomáhá ke klidnějšímu spánku. Pokud si ho pořídíte například ve formě náramku nebo tromlu můžete mít každý u sebe ten svůj a kdykoliv se na něj vy nebo vaše dítko podíváte, hned vám bude lépe.

KOUPIT CITRÍN ZDE

Nová přátelství

O prázdninách také přijdou noví kamarádi, kteří mnohdy vydrží na celý život. Taková přátelství jsou k nezaplacení. Skvělým pomocníkem při navazování nových vztahů je růženín. Je kamenem lásky a přátelství. Pomáhá projevovat city a vnímavost. Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštět.

RŮŽENÍN

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Ochrana před nebezpečím

Zapomenout nesmíme ani na typicky ochranný kámen onyx, který dětem dodá sílu a ochraňuje před nebezpečím. Vede je k opatrnosti a disciplíně, což je například na táboře, kde jsou bez rodičů, velmi důležité.

kámen onyx negativní energie

KOUPIT ONYX ZDE

Radost a energie

Sestavili jsme náramky plné energie podle oblíbených filmových postav (Pikachu, IronMan, Malá mořská víla, Alenka v řísi divů apod.), které dětem dodají potřebnou energii, úsměv na tváři, ochranu a pomůžou jim ke zdravému sebevědomí a empatii.

KOUPIT DĚTSKÝ NÁRAMEK ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení