Prázdniny, léto a dovolené přinášejí nástrahy, které čekají nás i naše děti. Víme, jak jim nedat šanci!

Celý rok se všechny děti těší na letní prázdniny. Čeká je dobrodružství, kamarádi, skvělé zážitky a poznávání nových míst.  Ale také mnoho nástrah ve formě úrazů, nemoci nebo třeba jen stesku po rodičích. My vám v tomto článku představíme minerály, které musíte našim ratolestem přibalit do batůžku nebo navléknout na ruku, aby prázdniny proběhly v co největší pohodě. 

Stesk

Narazit můžete také na to, že se vám či vašemu potomkovi bude stýskat. Výborným minerálem proti stesku je citrín. Pomáhá překonat stesk,  smutek a pomáhá ke klidnějšímu spánku. Pokud si ho pořídíte například ve formě náramku nebo tromlu můžete mít každý u sebe ten svůj a kdykoliv se na něj vy nebo vaše dítko podíváte, hned vám bude lépe.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU

Nepřehlédněte:    
Nalaďte se na správnou letní atmosféru pomocí minerálů!

Nová přátelství

O prázdninách je také přijdou noví kamarádi, kteří mnohdy vydrží na celý život. Taková přátelství jsou k nezaplacení. Skvělým pomocníkem při navazování nových vztahů je růženín. Je kamenem lásky a přátelství. Pomáhá projevovat city a vnímavost. Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštět.

RŮŽENÍN

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

Ochrana před nebezpečím

Zapomenout nesmíme ani na typicky ochranný kámen onyx, který dětem dodá sílu a ochraňuje před nebezpečím. Vede je k opatrnosti a disciplíně, což je například na táboře kde jsou bez rodičů velmi důležité.

pro děti

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ONYXU

Radost a energie

Sestavili jsme náramky plné energie podle oblíbených filmových postav (Pikachu, IronMan, Malá mořská víla, Alenka v řísi divů apod.), které dětem dodají potřebnou energii, úsměv na tváři, ochranu a pomůže jim ke zdravému sebevědomí a empatii.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU DĚTSKÝCH NÁRAMKŮ

 Autor článku: Svět Minerálů