Nepodceňujte sílu přátelství. Jak získat přítele na celý život?

Přátelství začíná už v předškolním věku. Některé vydrží, jiné se rozpadne a ani nevíme proč. Můžeme mít velké množství kamarádů, ale jen málo z nich lze označit slůvkem "přítel". Předpokladem perfektního přátelství je taky začít vidět osoby kolem sebe takové, jací jsou, se všemi chybami i zápory. Takové přátelství na celý život je prostě k nezaplacení. Drahé kameny vám ho pomohou udržet.

Jadeit je kamenem lásky, radosti, prosperity a moudrosti. Jadeit je ochranný kámen, jenž vnáší do života harmonii. Je symbolem klidu a míru. Přitahuje štěstípřátelství peníze Podporuje kouzlo osobnostiempatiineúnavnost a usnadňuje mezilidskou komunikaci.

jadeit

PROHLÉDNOUT

Růženín je již od antických dob považován jako kámen lásky a srdce. Pokud si ho člověk umístí na srdce, dokáže hojit potlačování emocí a posléze citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku. Konkrétně reguluje srdeční rytmus a pomáhá v nespavosti, zejména  je-li příčinou zjitřeného citového rozpoložení. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie. Užívejte každý den růženínovou vodu, která vás zbaví všech jedů, které do sebe přes den dostáváte. Získáte ji vložením několika růženínů do misky s vodou a necháte působit. Po několika hodinách kameny vyjmeme a vodu můžeme vypít.

růženín

PROHLÉDNOUT

Chalcedon podporuje srdečnost, přátelskost a družnost. Povzbuzuje naši potřebu pomáhat potřebným v nouzi jak materiálně, tak soucitem a dobrým slovem. Pomáhá nám znovu nalézt ztracenou sebedůvěru a důvěru v naše okolí, které nás zklamalo nebo zranilo. Zdravotně podporuje srdeční činnost a hojí srdeční neurózy. Dále také posiluje imunitní systém.

chalcedon

PROHLÉDNOUT

Achát je nejlepším přítelem při mírnění našeho zklamání. Achát stabilizuje naši auru a tím ruší veškerou negativní energii. Jeho síla působí na citové úrovni. Dokáže působit na citové blokády, které nám brání přijímat lásku v jakékoliv podobě. 

achát
PROHLÉDNOUT