Nepodceňujte sílu přátelství. Jak získat přítele na celý život?

náramky přátelství

Přátelství začíná už v předškolním věku. Některé vydrží, jiné se rozpadne a ani nevíme proč. Můžeme mít velké množství kamarádů, ale jen málo z nich lze označit slůvkem "přítel". Předpokladem perfektního přátelství je taky začít vidět osoby kolem sebe takové, jací jsou, se všemi chybami i zápory. Takové přátelství na celý život je prostě k nezaplacení. Drahé kameny vám ho pomohou udržet.

Náramky přátelství

Růženín je již od antických dob považován jako kámen lásky a srdce. Pokud si ho člověk umístí na srdce, dokáže hojit potlačování emocí a posléze citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku. Konkrétně reguluje srdeční rytmus a pomáhá v nespavosti, zejména  je-li příčinou zjitřeného citového rozpoložení.náramky přátelství

KOUPIT NÁRAMKY PŘÁTELSTVÍ ZDE

Jadeit je kamenem lásky, radosti, prosperity a moudrosti. Jadeit je ochranný kámen, jenž vnáší do života harmonii. Je symbolem klidu a míru. Přitahuje štěstípřátelství peníze.  Podporuje kouzlo osobnostiempatii, neúnavnost a usnadňuje mezilidskou komunikaci.

kámen jadeit

KOUPIT JADEIT ZDE

Chalcedon podporuje srdečnost, přátelství a družnost. Povzbuzuje naši potřebu pomáhat potřebným v nouzi jak materiálně, tak soucitem a dobrým slovem. Pomáhá nám znovu nalézt ztracenou sebedůvěru a důvěru v naše okolí, které nás zklamalo nebo zranilo. V oblasti zdraví podporuje srdeční činnost a hojí srdeční neurózy. 

kámen chalcedon náramek z minerálů

KOUPIT CHALCEDON ZDE

Jak bojovat pro zklamání

Achát je nejlepším přítelem při mírnění našeho zklamání. Achát stabilizuje naši auru a tím ruší veškerou negativní energii. Jeho síla působí na citové úrovni. Dokáže působit na citové blokády, které nám brání přijímat lásku v jakékoliv podobě. 

 

přívěsek z minerálu

KOUPIT ACHÁT ZDE

Pokud si nejste jisti výběrem a cítíte, že potřebujete ještě něco jiného, neváhejte nás kontaktovat.

 

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení