Nepodceňujte sílu přátelství. Jak získat přítele na celý život?

Přátelství začíná už v předškolním věku. Některé vydrží, jiné se rozpadne a ani nevíme proč. Můžeme mít velké množství kamarádů, ale jen málo z nich lze označit slůvkem "přítel". Předpokladem perfektního přátelství je taky začít vidět osoby kolem sebe takové, jací jsou, se všemi chybami i zápory. Takové přátelství na celý život je prostě k nezaplacení. Drahé kameny vám ho pomohou udržet.

Náramky přátelství

Růženín je již od antických dob považován jako kámen lásky a srdce. Pokud si ho člověk umístí na srdce, dokáže hojit potlačování emocí a posléze citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku. Konkrétně reguluje srdeční rytmus a pomáhá v nespavosti, zejména  je-li příčinou zjitřeného citového rozpoložení.náramky přátelství

KOUPIT NÁRAMKY PŘÁTELSTVÍ ZDE

Jadeit je kamenem lásky, radosti, prosperity a moudrosti. Jadeit je ochranný kámen, jenž vnáší do života harmonii. Je symbolem klidu a míru. Přitahuje štěstípřátelství peníze.  Podporuje kouzlo osobnostiempatii, neúnavnost a usnadňuje mezilidskou komunikaci.

kámen jadeit

KOUPIT JADEIT ZDE

Chalcedon podporuje srdečnost, přátelství a družnost. Povzbuzuje naši potřebu pomáhat potřebným v nouzi jak materiálně, tak soucitem a dobrým slovem. Pomáhá nám znovu nalézt ztracenou sebedůvěru a důvěru v naše okolí, které nás zklamalo nebo zranilo. V oblasti zdraví podporuje srdeční činnost a hojí srdeční neurózy. 

kámen chalcedon náramek z minerálů

KOUPIT CHALCEDON ZDE

Jak bojovat pro zklamání

Achát je nejlepším přítelem při mírnění našeho zklamání. Achát stabilizuje naši auru a tím ruší veškerou negativní energii. Jeho síla působí na citové úrovni. Dokáže působit na citové blokády, které nám brání přijímat lásku v jakékoliv podobě. 

 

přívěsek z minerálu

KOUPIT ACHÁT ZDE

Pokud si nejste jisti výběrem a cítíte, že potřebujete ještě něco jiného, neváhejte nás kontaktovat.

Související články, které by Vás mohly zajímat

Jaspis – matka všech kamen

 

 

 

 

 

 

 

Autor článku: Svět Minerálů

Zdroj hlavního obrázku: Canva