Tyto dárky milovníky kamenů vážně potěší. Udělejte díky nim Vánoce nezapomenutelné!

 

Vánoce s blíží velmi rychle, možná dokonce rychleji, než by si někteří z nás přáli. Cukroví na stole, voňavý a uklizený domov, stromeček zářící v pokoji a rodina pohromadě. To je sice všechno strašně fajn, ale k Vánocům zároveň patří co? No přece dárky!

A právě ty někteří z nás nemají nejen že nakoupené, ale dokonce ani vymyšlené. Jasně, nějaký čas k dobru ještě máte, ale alespoň zamyslet už byste se měli. Pokud vám záleží na tom, aby byly dárky opravdu osobního rázu a obdarovanému jste jimi řekli, jak moc vám na nich záleží, sáhněte po dárcích s kameny. Kromě překvapení a vkusného doplňku darujete také jejich zázračnou moc.

Díky pořízení zajímavého šperku zkombinujete dvě výhody v jednom dárku – a to slušivý doplněk a sílu léčivých kamenů. Vybírat můžete třeba podle profese toho, koho chcete obdarovat, ale i podle znamení , v němž se narodil nebo zdravotního problému, který dotyčného trápí. Inspirujte se našimi tipy na zajímavé dárky.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ZNAMENÍ ZDE 

Podle profese

Každý občas potřebujeme v práci pomyslně nakopnout. I když máme svoji profesi rádi, někdy je povinností nad hlavu a nevíme co dřív. Potěšte svého blízkého kamenem jako stvořeným právě pro tu pracovní cestu životem, kterou si zvolil. Minerály jsou vhodně vybrané tak, aby právě tuto jeho stránku podpořily. Čerpat bude moci z jedinečných vibrací, barev, tvaru i účinků, které každý kámen má.

KOUPIT MINERÁLY PODLE PROFESE ZDE  

Balíčky kamenů

Možná jsme „kamenový“ začátečník a vůbec netušíte, čím byste maminku, tetu, dědu nebo bratra potěšili, zároveň vás však láká, že by ti, na kterých vám v životě záleží ze všeho nejvíc, mohli čerpat z účinků krystalů. Tak sáhněte po připravených balíčcích, vytvořeny byly tak, aby přitahovaly správnou energii a působily tam, kde chceme. Balíček kamenů má mnoho způsobů, jak je použít – zavěsit je doma, nosit je v kabelce, umístit na noční stolek nebo i pod polštář. 

KOUPIT BALÍČKY MINERÁLŮ ZDE 

 Čaje a vody

Voda je tekutina s nejblahodárnějším účinkem na člověka, čaj stojí někde hned vedle. Vylepšete sklenice nebo konvičky minerály. Darujte kameny, jimiž jejich účinky prohloubíte. Tromly nebo surové kameny můžete přiložit na místo, které chcete posílit nebo je rovnou do tekutiny vložit.

KOUPIT ČAJE A VODY ZDE 

Do kapsy

 

Možnost mít kámen, který příznivě působí přesně tam, kde je to potřeba, neustále u sebe, to je značka ideál. Sáhněte po minerálech do ruky, můžete je schovat do kapsy, kabelky, batohu nebo kamkoliv, kam budete chtít. Vybírat můžete mezi tromly nebo placičkami. Tromly jsou jemně vyleštěné minerály s hladkým povrchem, živými barvami a silnými vnitřními uklidňujícími efekty. Placičky jsou na rozdíl od tromlů upravené do stejné podoby.

KOUPIT MINERÁLY DO RUKY ZDE 

Šperky

Šperk s minerálem, to je jistota. Volit můžete náušnice, náhrdelníky a přívěsky, prstýnky. A samozřejmě náramky, a to jak dámské či dětské varianty, tak i pánské. Protože šperk není dávno výsadou žen! Potěšit však můžete třeba i kamarádku náramkem přátelství, nebo volte náramek párový či rodinný.

KOUPIT ŠPERKY ZDE 

Pro mazlíčky

Pochopitelně i vaši čtyřnozí kamarádi si zaslouží najít pod stromečkem překvapení, a i na ně můžete myslet při výběru minerálů a dopřát jim tak jejich účinky. Podpořte jejich zdraví, aby vám dlouho dělali radost, emocionální pohodu a zvládání všeho co je v životě potká. Přívěsky zavěste na obojek a nechte proudit a působit pozitivní energii.

 KOUPIT MINERÁLY PRO MAZLÍČKY ZDE 

  • Související články

Vyzbrojte se na zimu vhodnými kameny. Tyto 4 minerály vám pomohou překonat chladné měsíce

Už jste to slyšeli! Letos naděluje čert místo uhlí černé minerály!

Najděte své lepší já. Pomohou vám s tím tyhle minerály

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět Minerálů