Velký nebo malý? Proč záleží na velikosti minerálu?

Věříte krystalům? A napadá vás někdy, že byste se jimi nejraději kompletně obklopili a čerpali z nich energii a sílu? Představujete si, jak na každém kroku ve svém bytě či domě narážíte na ohromný krystal, který vám díky své velikosti nabízí nekonečné výhody? Jak to vlastně je – je lepší větší krystal než menší?

Možná se vám to už stalo. Vyrazili jste pro malý kamínek, na jehož schopnosti se chcete spolehnout, ale domů jste odcházeli s obřím minerálem, jemuž jste jednoduše nedokázali odolat. Můžete se teď těšit na to, že díky rozměrům kamene budou jeho účinky významně silnější?

Je velký lepší?

Krystaly, ať už malé nebo velké, nesou elektromagnetické energetické pole. Velikost krystalu lze připodobnit k magnetu, větší má logicky silnější účinky, než menší. Můžete to dokonce cítit na vlastní kůži, dostanete-li se do blízkosti obrovského minerálu. Pocítíte významně jeho účinky.

Jenže to vůbec neznamená, že malé kameny jsou k ničemu! I malé krystaly jsou velmi silné, říká se jim krystaly s vysokou vibrací. Velmi silné jsou i drahokamy a menší kameny vysoké kvality. Tudíž není výjimkou, že vámi vybraný malý kamínek bude mít stejné účinky, jako obrovský.

Ona totiž velikost minerálu nemusí být jen k užitku. Velké krystaly totiž mohou být pro vaše potřeby příliš silné. Jednoduše různé velikosti vyhovují různým účelům.

Do kapsy nebo na krk?

Malé kameny mají pochopitelně řadu výhod. Můžete je mít v první řadě neustále u sebe a díky tomu z nich čerpat energii. Velký kámen si do kapsy ani kabelky prostě neschováte. Vyzkoušejte třeba minerály do ruky. Anebo volte některý ze šperků.

V obou případech je kámen stále s vámi, v těžkých chvílích se můžete spolehnout na jeho pomoc, v běžných dnech čerpáte energii. Pokud pociťujete nedostatek energie sáhněte jednoduše po větším kousku, nebo si minerálů poschovávejte po kabátech či kabelkách víc.

KOUPIT MINERÁLY DO RUKY ZDE

Zdobte a čerpejte

Pokud se rozhodnete pro velký minerál, a je jedno, zda zvolíte třeba achátové plátky, které mohou mít téměř dvě kila, nebo sáhnete po drúzách a geodách či achátových půlkách, rozhodně neprohloupíte.

Kromě toho, že rázem získáte velmi atraktivní doplněk do domácnosti, navíc budete mít energetického posilovače. Ideální je takto velký krystal umístit poblíž místa, kde trávíte čas nebo tam, kde pociťujete největší potřebu doplnění energie.

KOUPIT ACHÁTOVÉ PLÁTKY ZDE 

  • Související články

Nenechte se napálit! Jak poznat fake minerály?

8 skvělých tipů na vánoční dárky

Dopřejte svému pejskovi klid a pohodu. Se smutkem mu pomohou minerály

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva