Dopřejte svému pejskovi klid a pohodu. Se smutkem mu pomohou minerály

Když pozorujete svého psa, máte občas dojem, že není v náladě? Většinu času tráví v pelíšku, nemá chuť si hrát, moc toho nesní. Pokud ho netrápí nějaký zdravotní problém, může mít splín.

Zdá se vám to nemožné? A přitom je to realita. Veterináři a psí psychologové se shodují v tom, že i pes může trpět depresí. A to v případě nejlepšího přítele člověka přece nedopustíme! Udělejte proto maximum proto, abyste měli doma veselého společníka.

Jednou z možností je pořídit svému kamarádovi některý z krystalů, který se na jeho náladě příznivě projeví. A nejde jen o vliv na jeho náladu, ovlivnit můžete výběrem správného kamene i další nepříjemné neduhy.

Černý obsidián

Velmi výrazným pomocníkem je černý obsidián. U pejsků snižuje pocity osamělosti, pořiďte mu ho pro okamžiky, kdy musí zůstat sám doma. Uklidní ho a snadněji přečká chvíle bez svých páníčků. Má ale také pozitivní vliv na jejich sebedůvěru a kreativitu, díky tomu vám udělají radost tím, jak rychle se naučí nové povely.

KOUPIT OBSIDIÁN ZDE 

Které minerály pomáhají se sebedůvěrou

Ametyst

Ametyst se hodí pro pejsky, kteří hodně štěkají, snižuje totiž jejich potřebuje hlasitě se projevovat. Protože štěkání nemusí být jen projevem neposlušnosti, ale i úzkosti! A právě s tou si ametyst poradí. Pozitivní vliv má dále i na pohodový život, prospěšný je tento kámen i pro straší pejsky, které trápí bolesti kloubů a svalů.

KOUPIT AMETYST ZDE 

Růženín

Růženín je kamenem lásky a spokojenosti. A o to nám všem, kteří si doma hýčkáme psa, přece jde, ne? Sáhněte po něm zejména pokud máte doma psa, kterého jste si vzali z nevyhovujícího prostředí a má za sebou týrání. Právě on potřebuje lásku ze všeho nejvíc, aby zapomněl na to, jak lidé umějí být krutí… Podporuje také tvořivost, a ta se pejskovi bude hodit při výcviku.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE 

Které minerály podporují tvořivost?

Křemen

Král všech kamenů, to je křemen! A jak prospívá našim mazlíčkům? Zvyšuje soustředění, což se opět hodí, když se snažíte naučit pejska pokynům. Kromě toho ale prospívá i zdraví vašeho čtyřnohé miláčka, zbavuje totiž tělo toxinů a také posiluje imunitní systém.

KOUPIT KŘEMEN ZDE 

Sodalit

Tento kámen je pro psy velmi vhodný, dokáže totiž zklidnit hyperaktivní a agresivní zvířata. Jde o velmi silný minerál, který psa zklidní a pochopí díky němu, že není třeba reagovat nepřiměřeně. Příznivě ovlivňuje také nejrůznější záněty.

KOUPIT SODALIT ZDE  

Které minerály pomáhají s koncentrací

  • Související články

Nedaří se vám navazovat přátelství? Vyrobte si speciální krystalovou mřížku!

Udělejte pro milovanou kočku cokoliv. Minerály jí pomohou k lepšímu životu

Minerály pro těžké období: Vybudujte si vnitřní sílu a zvládněte jakoukoli situaci!

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva