Udělejte pro milovanou kočku cokoliv. Minerály jí pomohou k lepšímu životu

Kočka a pes už dávno nejsou zvířata na hlídání a lovení myší. Jsou to domácí mazlíčci, členové rodiny a my děláme vše proto, aby s námi zůstali co nejdéle a prožili plnohodnotný a pěkný život. Kvalitní strava, péče o zdraví a kondici a také hodně lásky. To je kombinace toho, co našim zvířátkům udělá dobře. Podpořit jejich kvalitní život můžete i výběrem správných minerálů. Které se hodí pro kočičky, už po celé věky věrné společnice lidí?

Krystaly totiž mohou našim zvířecím společníkům pomáhat třeba zvládat stres a úzkost, pomoci jim při nemoc a dalších obtížích. A stejně jako se těchto nepříjemných společníků snažíme zbavit my, lidé, zaslouží si to i naše kočičky.

Existuje hned několik možností, jak kameny a jejich sílu nechat na zvířata působit. Vybrat můžete třeba přívěsek, který zvířátka jednoduše zavěsíte na obojek, anebo vybraný minerál přiložte ke kočce, které zrovna odpočívá. Můžete také krystaly položit na postel či deku a nechat zvíře, aby se samo uvelebilo. Ve všech případech si však pohlídejte, aby neměl kámen ostré hrany a kočička si neublížila.

Čirý křemen

Křemen je kamenem harmonie, stability a klidu, a navíc také nejsilnější zesilovač energie na planetě. Dovede vytvořit silové pole léčivých záporných iontů a zároveň čistí okolí od kladných iontů, čímž chrání auru. Harmonizuje také všechny čakry. U koček dovede vyčistit auru, odehnat negativní energii, ale také zklidnit a posílit imunitu. Kouřový křemen pro změnu zbavuje napětí a stresu, úzkosti nebo záchvatů paniky, růžový křemen posiluje vztahy a odstraňuje strach a úzkost.

KOUPIT KŘEMEN ZDE 

Které minerály podporují štěstí

Ametyst

Také ametyst je kamenem klidu a ochrany. Má velké předpoklady pro podporu léčby a působí proti nepřátelskému pocitu. Ametystu se také říká přírodní sedativum, proto má moc uklidňovat. U koček zmírňuje stres a úzkost, uklidňuje rozdivočelé zvíře a uzemňuje.

KOUPIT AMETYST ZDE  

Které minerály pomáhají se zdravým životem

Černý turmalín

Tento kámen je pro kočky jako dělaný, používá se totiž k uctění bohyně koček. Očišťuje emoce od negativních myšlenek, úzkostí, hněvu. Kočku ochrání, zklidní, hodí se pro nového domácího mazlíčka.

KOUPIT TURMALÍN ZDE  

Smaragd

Smaragd je minerálem kamenem inspirace, nekonečné trpělivosti a naděje a byl údajně ve velké oblibě u Kleopatry. Působí proti stárnutí, a to se hodí lidem i zvířatům. Ideální je pro kočičky, které v rodině přišly o svého společníka, pomáhá jim se smutkem a dává jim naději.

KOUPIT SMARAGD ZDE  

Tygří oko

Tygří oko je spojeno s magickým tygrem, králem zvířat ve východní mytologii. Je symbolem odvahy, čestnosti a kamenem energie, vitality, prosperity. U zvířat zvyšuje chuť k jídlu, zlepšuje náladu a pomáhá i při stěhování na nové místo.

KOUPIT TYGŘÍ OKO ZDE  

Které minerály chrání před negativní energií

Obsidián

Obsidián pomáhá s osamělostí a hodí se pro zvíře, které musí zůstat samo doma. I tento minerál pomáhá zvířeti se strachem a obavami. Než odejdete z domu, dejte minerál na místo, kde z něho kočka bude moci čerpat.

KOUPIT OBSIDIÁN ZDE 

  • Související články

Oranžové minerály: Dodají optimismus a radost

Neduste v sobě emoce a otevřete se celému světu

3 způsoby, jak udržet minerály čisté

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva