Neduste v sobě emoce a otevřete se celému světu

Obrázek Älánku

 

Starosti, stres, shon, starost o image i výchova nás nutí dusit emoce v sobě. Naší radost, vztek, lásku, nervozitu, soucit. A stovky dalších emocí. Jistě, není dobré zaklít na celý openspace a negativní emoci nutně vyjádřit ihned. V případě projevení radosti už to však na místě je. Kdy jste si naposledy pískali nebo zpívali na ulici, dali se do řeči s neznámým člověkem. Kdy jste naposledy udělali něco spontánního? Pokud si nepamatujete, máme pro vás několik kamenů, které ve Vás podpoří uvolňování emocí a zbavení se jejich tíhy uvnitř vašeho těla.

Nestyďte se!

Velkou roli zde hraje ostych. Co si pomyslí ostatní kolemjdoucí, když si budu zpívat? Nebo tančit? Budou mě mít za blázna. Raději toho člověka neoslovím, nemusel by
se se mnou chtít bavit. Tak přesně tyto myšlenky vám pomůže přemoci
 chalcedon. Ten pomáhá překonat ostych a dovolíte-li mu to, zjistíte po prvních pokusech, že vás nikdo neukousne.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CHALCEDONU

 

Posilte odvahu

Odvahu nebát se názorů ostatních lidí, vám dodá ametyst. Ten je mimořádně blahodárný pro mysl, kterou dokáže podle potřeby uklidnit i povzbudit. Napomáhá přijímání nových myšlenek a rychlejšímu uvědomění nových skutečností.

ametyst

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

 

Odblokujte svou energii

Obsidián v duchovní rovině dodává duši nové životní síly. Eliminuje zablokování energie, ulevuje od napětí, začleňuje do osobnosti její psychologický „stín" a přispívá tak k dosažení duchovní integrity. Mentálně přináší obsidián jasnou mysl, vnáší světlo do zmatku a odbourává omezené úzkoprsé názory. Obsidián je kamenem otevřenosti a poznáte díky němu stránky vaší osobnosti, které mohly ležet velmi hluboko.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU OBSIDIÁNU

 

Aby vás dobrá nálada neopustila

Radost, přicházející ruku v ruce s dobrou náladou a úsměvem na tváři, vám pomůže vykouzlit opál. Navíc zvyšuje osobní sílu, probouzí vnitřní oheň a chrání před nebezpečím. Jedná se o symbol naděje.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU OPÁLU

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva