Dosáhněte svých snů pomocí drahých kamenů!


zdroj: pixabay

Kolik z vás po něčem touží, ale buď se bojí neúspěchu, takže to raději ani nezkusí nebo to vzdá při prvním nezdaru? Někdy prostě nestačí si jen něco přát a doufat, že se to vyplní. Běžte vstříc svým tužbám! My vám přinášíme přehled drahých kamenů, které vám s dosažením vašich cílů pomohou.

Ametyst je již od starověku užíván jako kámen proti špatným myšlenkám. Ty nám pomáhá zahánět spolu s negativní energií a špatnou náladou, které se objevují spolu s prvními nezdary. Jeho vliv působící ve všech rovinách nám pomáhá s duchovní čistotou, důležitou pro soustředění se na naše cíle. Skvělým společníkem se vám stane v podobě prstenu, který budete nosit vždy u sebe a kámen vás tak bude provázet na každém kroku. Zdravotně ametyst působí především proti bolestem všeho druhu, hlavně hlavy a migrénám.

ametyst náramek

PROHLÉDNOUT

Citrín je kamenem rovnováhy a harmonie. Podporuje v nás odvahu pouštět se do nových věcí. Velmi důležitým faktorem pro dosažení cílů je vytrvalost, kterou díky ametystu získáte. Pokud přijde jakákoliv ztráta či neúspěch, ametyst nám pomáhá tyto nezdary překonat. Díky němu se stáváme odolnější a všechen nezdar chápeme spíše jako velké plus, které nás v životě posune dále. Z lékařského hlediska nám pomáhá při cukrovce, žaludeční problémy a s nimi spojené poruchy zažívacího ústrojí, často způsobené každodenním stresem.

citrín

PROHLÉDNOUT

Onyx podporuje naše logické myšlení a pomáhá nám dosáhnout našich cílů. Pokud tedy patříte mezi ostýchavé lidi, onyx bude vaším nerozlučným partnerem. Pomůže vám v koncentraci, vytrvalosti a zdravým sebevědomím. Zdravotně nám onyx boří blokády, které zabraňují v našem rozkvětu. Pokud jste ztuhlí a nesoustředění, použijte onyx pro masáž ztuhlých míst. Nejlepším místem budou vaše chodidla, kde jsou soustředěny všechny důležité akupresurní body. 

onyx

PROHLÉDNOUT

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení