Krystaly vhodné pro psychickou ochranu dětí

Obrázek Älánku
 
 
Děti jsou mnohem citlivější vůči působení různých energií než dospělí. Jaké kameny jsou pro ně ideální?
 

Ametyst účinně pomáhá při závislostech, které se můžou odrážet jak v upřednostňování spaní s rodiči nebo dožadování se televize. Dodává optimismus, tiší vztek a nevyrovnanost.

TIP: Krystaly pro klidný spánek bez nočních můr!

ametyst surový hrot

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Labradorit – skvěle chrání auru a navíc zaujme svou hrou barev s kovovým leskem. Děti s velkou fantazií si mohou představovat samy sebe v centru tohoto krystalu.

TIP: Krystaly, které rozzáří dětské oči!

 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU LABRADORITU

Růženín – růženín pomáhá navázat přátelství a přináší lásku. Mnoho dětí ho instinktivně zvolí například ve chvílích, kdy je trápí bolesti hlavy.

růženín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

Tygří oko – je silný ochranný talisman, který bojuje proti zlým myšlenkám a kletbám. Velmi silně podporuje odvahu a pomáhá dítěti zdolat vytoužený cíl.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYGŘÍHO OKA

Hematit – hematit zaujme především děti, kterým se líbí lesklé předměty. Mnohým evokuje vizi mocné pevnosti (útočiště před nebezpečím), jejíž zdi jsou postavené právě z hematitu. Podporuje koncentraci a uklidňuje.
TIP: Kameny pro školáky!

PROHLÉDNOUT NABÍDKU HEMATITU

Dětský jantarový náhrdelník
Krásná přírodní zkamenělá pryskyřice stromů, která má silné spojení se zemí. Jantar má silnou očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pomáhá od bolesti, zejména malým dětem při růstu prvních zoubků.

Korálky mají speciální bezpečnostní šroubovací zapínání a každý korálek je zvlášť zajištěn uzlíkem, aby v případě přetržení nedošlo k rozsypání všech korálků. Používáme nejpevnější materiál pro vázací techniku.


jantarový  náhrdelník
 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JANTARU

Autor článku: Svět Minerálů