DOPRAVNÉ ZA ZÁSILKOVNU POUZE 25,-KČ PŘI NÁKUPU NAD 400,-KČ

Krystaly vhodné pro psychickou ochranu dětí

Obrázek článku
 
Děti jsou mnohem citlivější vůči působení různých energií než dospělí. Jaké kameny jsou pro ně ideální?

Většina dětí krystaly miluje a navíc si dokážou vybírat ty, které jsou pro ně nejlepší. Pokud tedy vašeho potomka přitahuje řekněme ametyst, rozhodně neuděláte chybu, když mu ho pořídíte. Existuje však několik kamenů, které mají mimořádně silné ochranné účinky a proto je lze doporučit všem dětem. Například?

 

Labradorit – skvěle chrání auru a navíc zaujme svou hrou barev s kovovým leskem. Děti s velkou fantazií si mohou představovat samy sebe v centru tohoto krystalu

 

Labradorit těžítko

 

Růženín – růženín sice není typický ochranný kámen, ale pomáhá navázat přátelství a přináší lásku. Není bez zajímavosti, že mnoho dětí si ho instinktivně zvolí například ve chvílích, kdy je trápí bolesti hlavy.

 

Růženín srdce

 

Tygří oko – o tomto minerálu platí v podstatě totéž, co o výše zmíněném labradoritu. Kromě toho jde o skvělý talisman proti zlým myšlenkám, kletbám apod.

 

Tygří oko troml

 

Hematit – hematit zaujme především děti, kterým se líbí lesklé předměty. Mnohým evokuje vizi mocné pevnosti (útočiště před nebezpečím), jejíž zdi jsou postavené právě z hematitu. Navíc podporuje koncentraci.

 

Hematit náušnice