5 klíčových kamenů pro děti!

 
Obrázek Älánku
 
Říká se, že děti mají v sobě neuvěřitelnou energii, kterou by si přál každý. I my ze Světa Minerálů jsme rodiče a matky, a proto víme, že se uvnitř dětské duše občas strhne neuvěřitelný boj energií, které buď vylétnou napovrch a nebo zůstanou uvnitř.
 

1. RŮŽENÍN

Růženín pomáhá navázat přátelství, přináší klid a vyrovnanost. Mnoho děti si ho instinktivně zvolí ve chvílích, kdy je trápí bolesti hlavy. Růženín je symbol lásky, a proto máme tento krásný minerál i ve tvaru srdce.

růženín

PROHLÉDNOUT VARIANTY RŮŽENÍNU

2. FLUORIT

Fluorit je perfektní krystal pro všechny malé školáky. Má pozitivní vliv na paměť a posiluje imunitní systém. Posiluje zručnost a tělesnou koordinaci těla. Umí regenerovat dýchací cesty a pomáhá během zánětu plic a průdušek. Zvolte tento sekaný náramek, který je v nabídce od 59 Kč!

TIP: Nejlepší minerály a kameny pro školáky!

FLUORIT

PROHLÉDNOUT VARIANTY FLUORITU

3. AKVAMARÍN

Akvamarín, s jeho nádhernou modrou barvou, je často doporučován dětem, které jsou méně průbojné. Pomáhá odblokovat komunikaci a zlepšuje schopnost vyjádřit se. Pro děti představuje podporu při nalezení vlastní identity a rozvoji schopnosti vyjadřovat myšlenky a pocity.

PROHLÉDNOUT VARIANTY AKVAMARÍNU

4. KŘIŠŤÁL

Křišťál není jen ozdobným kamenem, ale i mocným spojencem pro děti v období pubertálních výzev. Tradičně se věří, že křišťál odhání noční můry a přináší klidný spánek, což může být pro mladé jedince zvláště cenné. Také dodá energii a harmonizuje emocionální prožívání, což může být pro mladé lidi v období pubertálních změn užitečné.

křišťál

PROHLÉDNOUT VARIANTY KŘIŠŤÁLU

5. AMETYST

Ametyst je fascinujícím minerálem s nádhernou fialovou barvou, který může děti nadchnout. Již staletí je spojován s klidem a harmonií, a mnoho lidí věří, že pomáhá zlepšovat spánek a koncentraci. Pro děti může být skvělým společníkem při snižování stresu.

PROHLÉDNOUT AMETYSTDALŠÍ TIPY PRO DĚTI:

Máte doma malého/velkého sběratele?

Pak určitě nepřehlédněte nabídku 3 úrovní boxů, ve kterých se ukrývá pět minerálů.  Každý minerál má vlastní jedinečnou vibraci, barvutvar i silnou energii. I dnešní doba přináší různé neduhy se kterými můžete bojovat s pomocí minerálu a dosáhnout tak vnitřní harmonie.

  • JSEM ZAČÁTEČNÍK - základní kameny, které nesmí chybět žádnému milovníkovi minerálů 
  • ROZŠIŘUJI SBÍRKU - každý základ je potřeba podpořit, to platí i u minerálů
  • JSEM SBĚRATEL - "minerálů není nikdy dost", jestli slýcháte tuto větu (nebo si jí potají říkáte), volba je jasná!

kouzelný mystery box kameny      kouzelný mystery box kameny minerály vánoce

Balíčky kamenů

Vybrali jsme krásné kameny do balíčku tak, aby plnily daný účel a dodávaly potřebnou energii. Vánoční dárky plné životní energie podle účelů:

 

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva