Krystaly, které rozzáří dětské oči!

 
Obrázek článku
 
Říká se, že děti mají v sobě neuvěřitelnou energii, kterou by si přál každý. I my ze Světa Minerálů jsme rodiče a matky, a proto víme, že se uvnitř dětské duše se občas strhne neuvěřitelný boj energií, které buď vylétnou napovrh a nebo zůstanou uvnitř. Minerály umí potlačit negativní energii a zároveň probudit v dítěti například odvahu, soustředění, umí pomoci ke klidnému spánku bez nočních mur a nebo usnadnit léčbu nemocí. Připravli jsme pro Vás nádhernou kolekci dětských náramků s tou pravou životní energií. Vybírejte podle účelu, znamení zvěrokruhu, nemocí a nebo nám napište a my Vám obratem poradíme.


Zvolte náramek z jadeitu, achátu a hematitu, který vnáší do života harmonii a umí z těla vytáhnout jedovaté látky. Upevňuje přátelství, dodává sebevědomí a eliminuje všechny nemoci spojené s krví a krevním oběhem.

 
 

Růženín pomáhá navázat přátelství, přínáší klid a vyrovnanost. Mnoho děti si ho instiktvině zvolí ve chvílích, kdy je trápí bolesti hlavy. Růženín je symbol lásky, a proto máme tento krásný minerál i ve tvaru srdce.

růženín

PROHLÉDNOUT VARIANTY RŮŽENÍNU

Fluorit je perfektní krystal pro všechny malé školáky. Má pozitivní vliv na paměť a posiluje imunitní systém. Posiluje zručnost a tělesnou koordinaci těla. Umí regenerovat dýchací cesty a pomáhá během zánětu plic a průdušek. Zvolte tento sekaný náramek, který je v nabídce od 59 Kč!

TIP: Nejlepší minerály a kameny pro školáky!

FLUORIT

PROHLÉDNOUT VARIANTY FLUORITU

Akvamarín – tento minerál často bývá doporučován dětem, které jsou málo průbojné a všechno si nechají líbit. Pomáhá odblokovat komunikaci a zlešuje sebevyjadřování.

PROHLÉDNOUT VARIANTY AKVAMARÍNU

Křišťál – jeden z nejmocnějších kamenů, který zahání noční můry, dodává tělu potřebnou energii a ulehčuje průchod pubertou.

křišťál

PROHLÉDNOUT VARIANTY KŘIŠŤÁLU

Jak jsme již několikrát psali, děti dokážou intuitivně poznat, jaký kámen je pro ně nejlepší. Pakliže je tedy nějaký zaujme, rozhodně neuděláte chybu, když jim ho koupíte. Existuje však řada minerálů, které našim ratolestem v různých oblastech jejich života (sociální vztahy, vzdělávání etc.) mohou skutečně významně pomoci.

Autor článku: Svět Minerálů