Krystaly ideální pro malé i větší děti

Obrázek článku
 
Den dětí klepe na dveře! Pokud přemýšlíte o tom, že byste svému potomkovi (či potomkům) pořídili nějaký pěkný krystal, čtěte dál – máme pro vás pár skvělých tipů.
 

Jak jsme již několikrát psali, děti dokážou intuitivně poznat, jaký kámen je pro ně nejlepší. Pakliže je tedy nějaký zaujme, rozhodně neuděláte chybu, když jim ho koupíte. Existuje však řada minerálů, které našim ratolestem v různých oblastech jejich života (sociální vztahy, vzdělávání etc.) mohou skutečně významně pomoci a proto si zaslouží samostatnou zmínku. Jsou to například:

Hematit – disponuje silnými ochrannými účinky. Navíc podporuje koncentraci a zvyšuje sebevědomí.

Hematit přívěsek na kůži

Růženín – pomáhá navázat přátelství a přináší klid a harmonii. Mnoho dětí si ho instinktivně zvolí ve chvílích, kdy je trápí bolesti hlavy.

Fluorit – perfektní krystal pro všechny malé školáky. Má pozitivní vliv na paměť a posiluje imunitní systém.

Akvamarín – tento nerost často bývá doporučován dětem, které jsou málo průbojné a všechno si nechají líbit, v důsledku čehož se lehce mohou stát terčem šikany. Důvodem je skutečnost, že zvyšuje sílu a odvahu.

Akvamarín náramek sekaný

Křišťál – jeden z vůbec nejmocnějších kamenů, který mj. zahání noční můry, dodává tělu potřebnou energii a ulehčuje průchod pubertou.