Jak jednotlivá znamení zvěrokruhu projevují VDĚČNOST?

Náramky ruku v ruce, vděčnost

Pojďme objevit kořeny vnitřních pocitů, emocí a nalády, abychom vděčnost lépe identifikovali. Vděčnost je cesta ke spokojenému životu. A jde o emoci, díky které je náš život bohatší. Navíc 21. září je Mezinárodní den Vděčnosti. Obdarujte proto své blízké dárkem, který se hodí právě pro něj/ni. 

Nejpříjemnější emocí, která vede k vděčnosti je pocit štěstí.

Nejhodnějším kamenem pro získání maximálního štěstí je opál, který obsahuje barvy i schopnosti všech dalších kamenů, proto je vhodný pro všechna znamení zvěrokruhu.


Opál

  PROHLÉDNOUT NABÍDKU OPÁLU

Dalším krokem k dosáhnutí pocitu vděčnosti je více pochopit slovo "děkuji", které známe z běžné komunikace, ale význam tohoto slova je hlubší.
V situacích kdy vyslovíme slovo "děkuji" to znamená, že jsme v tu chvíli za něco vděční ...

Věděli jste, že každé znamení zvěrokruhu má své gesto k vyjádření vděčnosti?

Jistě se vám několikrát stalo, že vám partner, příbuzný nebo kamarád nepoděkoval podle vašich představ. Určitě vás to nejednou znejistilo, rozesmutnilo a nebo dokonce naštvalo! Máte pocit, že by měli všichni děkovat a vyjadřovat vděčnost stejně jako to děláte vy? Proč to tak není?

Jakým způsobem vyjadřují vděčnost jednolitvá znamení zvěrokruhu?

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny mají zvláštní způsob jak poděkovat, ale protože je poděkování metodické a praktické, přiměje vás během tohoto gesta přemýšlet. Pozitivní emoce, včetně vděčnosti podpoří minerály určené pro Panny.

 NABÍDKA MINERÁLŮ PRO PANNY

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy vám pravděpodobně poděkují pozváním na rodinnou oslavu, aby vám ukázaly, že jste milovaní i jejich blízkými členy rodiny nebo přáteli. Podpořit pocit vděčnosti pomohou také minerály určené pro Váhy.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO VÁHY

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři vám otevřeně poděkuji, ale také vás donutí vykřiknout vděčnost ze střechy vysokého domu. Podpořit pozitivní pocity daného znamení pomohou minerály určené pro Štíry.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO ŠTÍRY

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) 

Od Střelce neočekávejte slovní projev, ale spíše si zkontrolujte poštovní schránku, kde se jistě ukrývá ručně vyrobená děkovná karta. Podpořit pocit vděčnosti a dalším pozitivních emocí pomohou minerály určené pro Střelce.

 NABÍDKA MINERÁLŮ PRO STŘELCE

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Korozoh vás pozve do restaurace nebo na elegantní banket, ale nepůjde přes vrchol. Podpořit pozitivní emoce včetně vděčnosti pomohou minerály určené pro Kozoroha.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO KOZOROHA

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář vás nebude zahrnovat bohatstvím. Je za vás natolik vděčný, že nemá potřebu to dokazovat materiálně. Podpořit pozitivní emoce Vodnáře pomohou minerály pro ně určené.

NABÍDKA PRO VODNÁŘE

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby, aby projevily vděčnost vůči vám, potřebují kreativní místnost a nebo pocit velkoleposti. Podpořit vděčnost a další pozitivní emoce pomohou minerály určené pro Ryby.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO RYBY

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Pro Berana je přímo potěšením ukázat vděčnost a přimět ostatní, aby se cítili důležití. I další pozitivní emoce podpoří minerály určené pro Berana.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BERANA

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk vám poděkuje představením zajímavého člověka, o kterém má pocit, že obohatí váš život. Pozitivní pocity býka podpoří minerály určené pro Býky.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BÝKY

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou relevantní, a proto se nedivte, pokud vám jako poděkování dá praktickou nebo technologickou věc. Emoce blížencům pomohou prožívat minerály pro Blížence.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO BLÍŽENCE

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci jsou loajální a poděkují vám vždy za věci, které se vám líbí, protože vás dobře znají. Dobré vlastnosti raků rozvíjí minerály určené pro Raky.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO RAKY

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Se Lvem budete středem pozornosti a vděčnost vám prokáže formou vstupenky na nejlepší koncert ve vašem životě. Pozitivní vlastnosti Lva rozvíjí minerály vhodné pro Lvy.

NABÍDKA MINERÁLŮ PRO LVA

Nezapomeňte, že pozitivní emoce = pozitivní impulz = pozitivní mozek = pozitivní myšlení = pozitivní život

A takový pohled na život Vám přejí všichni ze Světa Minerálů.