Pojistěte si štěstí: 10 minerálů, které vám přitáhnou do života štěstí

Štěstí… Všichni ho chceme, potřebujeme, ale ne vždy se nám dostává. Jak si ho „pojistit“ a mít ho vždy dostatek? Na to bohužel rada neexistuje. Posílit ho však možné je.

Tím pravým pomocníkem mohou být krystaly. Mají jedinečné vlastnosti a moc přitáhnout k sobě pozitivní energii a tu potom předat svým majitelům. Některé jsou pro hledání štěstí opravdu vhodné. Které to jsou?

Představujeme 10 nejvhodnějších minerálů, které vám pomohou přitáhnout štěstí:

1. Citrín

Citrín je velmi silný čistič energie, uchovává v sobě také sluneční energii. Tento kámen rozvíjí optimismus a pozitivní postoj, pomáhá přitahovat štěstí, hojnost, prosperitu a pozitivitu. Citrín může být světle žlutý až sytě jantarový.

KOUPIT CITRÍN ZDE

2. Pyrit

Pyrit je minerál známý také jako „bláznovo zlato“. Už naši předci věřili, že tento krystal přináší štěstí, bohatství a důvěru. Proto je dobré se na něj spolehnout, pokud toužíte po šťastném životě.

KOUPIT PYRIT ZDE

3. Jadeit

Jadeit je uctíván nejen pro svou krásu, ale i své mocné vlastnosti. K vidění je v mnoha odstínech zelené, ale i v bílé, žluté, černé a fialové barvě. Jadeitu jsou připisovány takové vlastnosti, které mohou člověku pomoci s nalezením štěstí, ale i harmonie. Podporuje údajně moudrost a prosperitu.

KOUPIT JADEIT ZDE 

4. Křemen

Čirý křemen dokáže zesílit úspěch, podporuje duchovní růst a uvědomění. Umí do našich životů přinést štěstí a svojí energií rozptyluje negativní energii.

KOUPIT KŘEMEN ZDE

5. Tygří oko

Tygří oko je křišťál s nápadným vzhledem, na který se už po staletí spoléhají ti z nás, kteří hledají štěstí. Umí také podpořit sebedůvěru a rozpoznání silných stránek osobnosti. A zapomenout nelze ani na to, že podporuje odvahu.

KOUPIT TYGŘÍ OKO ZDE 

6. Avanturín

Avanturín je také nápadně krásný krystal. Má velký vliv na náš vnitřní klid, ale i bohatství a prosperitu. Proto se na něj spoléhají ti z nás, kteří spojují štěstí s bohatstvím. Dokáže navíc otevřít srdeční čakru hojnosti.

KOUPIT AVANTURÍN ZDE 

7. Malachit

Malachitu jsou kromě jiného připisovány i léčivé vlastnosti, ale také vliv na štěstí. Ovlivňuje to, aby v našem životě bylo více pozitivního a negativní energie byla naopak upozaděna.

KOUPIT MALACHIT ZDE 

8. Achát

Zelený achát patří k nejkrásnějším krystalům vůbec. Lidé se na něj spoléhají kvůli tomu, jak šťastným dokáže lidský život udělat. I achát totiž podporuje klid, pohodu a vyhání vše negativní.

KOUPIT ACHÁT ZDE 

9. Granát

Granát je velmi oblíbený zejména u šperkařů, zdobí nejednu ženu. To je však jen jeden z mnoha plusů tohoto kamene. Ostatně už naši předci ho nosili do bitev, protože věřili, že je ochrání a přinese jim štěstí.

KOUPIT GRANÁT ZDE 

10. Růženín

Růženín umí zapracovat na našem milostném životě, což ostatně se štěstím souvisí. Nejde však jen o lásku jiného člověka k nám, růženín ovlivňuje i sebelásku.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE 

  • Související články

Spolehněte se na kyvadlo, při výběru dejte na intuici

Minerály mají svá tajemství. Odhalte je a využijte jejich moc a sílu

Modrá barva: Uvolňuje pocity klidu, podporuje komunikaci

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva