Zjistěte energii vašeho jídla pomocí kyvadla. A mnoho dalšího

Možná jste tento předmět někdy viděli v obchodě, případně v rukou psychotroniků a léčitelů. Jedná se o předmět visící na provázku, či řetízku, jehož nejnižší konec je zakončen hrotem. Takovéto kyvadlo může být broušeno z drahých kamenů, krystalů nebo i kovů. Co vše je ale v silách tohoto malého předmětu ovládaného vyššími silami? 

Každému může vyhovovat kyvadlo z jiného materiálu. Největšího průtoku energie a spětí s uživatelem dosahují kyvadla minerální a křišťálová. Každému však bude vyhovovat jiný materiál a musí si své první kyvadlo vzít do ruky a pocitově vycítit, zda je pro něj to správné. V tomto ohledu je třeba dát na svou intuici.

Ovládnout kyvadlo není jen otázka jeho nákupu a načtení literatury. Jedná se o proces dlouhodobého zkoušení, uvolňování své mysli a testování pohybu kyvadla v různých situacích. Když si však schopnost práce s kyvadlem osvojíte, můžete s ním analyzovat a určit velké množství věcí.

Můžete testovat sílu energetických polí ve vašem okolí. Zda se kolem vás vyskytují energie pozitivní či negativní. Sílu magických kamenů a amuletů. Je možné jím odpovědět na položenou otázku, jejíž odpověď je "ano" nebo "ne". Používá se k hledání vody a energetických výrů v podzemí. Lze si jím pomoci při hledání ztracených předmětů a lidí. Mnoho psychotroniků jím určuje pohlaví nenarozeného dítěte. A můžete dokonce zjistit, zda potraviny a voda, které jíte, mají kladnou nebo zápornou energii.

Kyvadlo by se mělo držet v té ruce, která je citlivější na výkyvy energie. Řetízek se drží mezi palcem a ukazováčkem obrácenými směrem dolů. Měření provádějte vždy po umytí rukou, sejmutí hodinek a prstýnků. Základem je uvolnit svou mysl od stresů, očekávání a myšlenek. Jedině v tomto stavu může skrze kyvadlo odpovídat vaše vyšší já, které zná odpověď na všechny vaše otázky a má sílu vycítit energii.
Podle směru otáčení a pohybu kyvadla můžete vyčíst sílu a druh energie. Čím vyšší kladná energie v místě měření je, tím větší poloměr rotace bude mít kyvadlo ve směru hodinových ručiček. S negativní energií to funguje obdobně, jen na opačnou stranu.

Na internetu můžete nalézt velké množství informací a návodů k tomu jak správně pracovat s kyvadlem. Každopádně se jedná o poutavou a velmi zajímavou disciplínu práce s energií, jejíž možnosti jsou velmi široké.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení