Spolehněte se na kyvadlo, při výběru dejte na intuici

 

Možná jste tento předmět někdy viděli v obchodě, případně v rukou psychotroniků a léčitelů. Jedná se o předmět visící na provázku či řetízku, jehož nejnižší konec je zakončen hrotem. Takovéto kyvadlo může být broušeno z drahých kamenů, krystalů nebo i kovů. Co vše je ale v silách tohoto malého předmětu ovládaného vyššími silami? 

Každému může vyhovovat kyvadlo z jiného materiálu. Největšího průtoku energie a spětí s uživatelem dosahují kyvadla minerální a křišťálová. Každému však bude vyhovovat jiný materiál a musí si své první kyvadlo vzít do ruky a pocitově vycítit, zda je pro něj to správné. V tomto ohledu je třeba dát na svou intuici.

Uzemnění energií

Ostatně minerály si můžete vybírat podle jejich tvaru a zdaleka nejde jen o kyvadlo. Tvary totiž zesilují nebo zeslabují jednotlivé účinky kamenů, navíc jsou vhodné i jako dekorace do domácnosti.

Zatímco kyvadlo slouží tedy jako pomocník v lidovém léčitelství a jeho pomocí se dají vystopovat energie, blokády a také nemoci v našem těle, například minerál ve tvaru srdce vám pomůže udržet vaše srdce čisté, přináší lásku, přátelství. Zvolíte-li potom například minerál vytvarovaný do krychle, můžete se spolehnout, že dobře funguje s uzemněním energií a záměrů, protože její energie je obsažena a rovnoměrně zesílena uvnitř kamene.

KOUPIT MINERÁLY PODLE TVARU ZDE

Uvolněte svoji mysl

Ale zpět ke kyvadlu. Ovládnout ho není jen otázka jeho nákupu a načtení literatury. Jedná se o proces dlouhodobého zkoušení, uvolňování své mysli a testování pohybu kyvadla v různých situacích. Když si však schopnost práce s kyvadlem osvojíte, můžete s ním analyzovat a určit velké množství věcí.

Můžete testovat sílu energetických polí ve vašem okolí. Zda se kolem vás vyskytují energie pozitivní či negativní. Sílu magických kamenů a amuletů. Je možné jím odpovědět na položenou otázku, jejíž odpověď je "ano" nebo "ne". Používá se k hledání vody a energetických vírů v podzemí. Lze si jím pomoci při hledání ztracených předmětů a lidí. Mnoho psychotroniků jím určuje pohlaví nenarozeného dítěte. A můžete dokonce zjistit, zda potraviny a voda, které jíte, mají kladnou nebo zápornou energii. Způsobů, jak se ochránit před negativní energií je však víc, stačí se spolehnout na správné kameny.

KOUPIT OCHRANU PŘED NEGATIVNÍ ENERGIÍ ZDE 

Které minerály chrání před negativní energií

Jak použít kyvadlo

Aby kyvadlo fungovalo tak, jak má, je třeba držet ho v té ruce, která je citlivější na výkyvy energie. Řetízek se drží mezi palcem a ukazováčkem obrácenými směrem dolů. Měření provádějte vždy po umytí rukou, sejmutí hodinek a prstýnků. Základem je uvolnit svou mysl od stresů, očekávání a myšlenek. Jedině v tomto stavu může skrze kyvadlo odpovídat vaše vyšší já, které zná odpověď na všechny vaše otázky a má sílu vycítit energii. 
 
Podle směru otáčení a pohybu kyvadla můžete vyčíst sílu a druh energie. Čím vyšší kladná energie v místě měření je, tím větší poloměr rotace bude mít kyvadlo ve směru hodinových ručiček. S negativní energií to funguje obdobně, jen na opačnou stranu. Na internetu můžete nalézt velké množství informací a návodů k tomu jak správně pracovat s kyvadlem. Každopádně se jedná o poutavou a velmi zajímavou disciplínu práce s energií, jejíž možnosti jsou velmi široké.
  • Související články

Opracovávání krystalů kontra jejich schopnosti

Krystaly vhodné pro Reiki

Velký nebo malý? Proč záleží na velikosti minerálu?

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů