Jak vybrat minerál pro někoho jiného a neudělat chybu?

 

Koupit někomu dárek, udělat mu radost, a navíc mu prospět. Nezní to jako ideál? Není nic jednoduššího, stačí pořídit překvapení z minerálů a nechat obdarovaného čerpat z jejich neuvěřitelné síly. Jak ale vybrat kámen pro někoho jiného, než sám pro sebe?

Minerál je vždy originálním dárkem!

Výhody má obdarování minerálem rovnou dvě. Vy si ušetříte síly, které byste jinak vyčerpali vymýšlením a sháněním překvapení, navíc darovat budete něco opravdu od srdce. Už jen proto, že než správný kámen vyberte, budete se muset nad osobou obdarovaného pečlivě zamyslet. Protože každý minerál má jinou moc, jiné účinky a umí jiná kouzla. A navíc je každý kus originál. Podle čeho se ale při nákupu řídit?

Podle vlastností

Pokud hledáte minerál pro konkrétní účel, je třeba se trošku věnovat samostudiu. Protože každý krystal „umí“ něco jiného. Volit můžete takový minerál, které zajistí ochranu, zvýší důvěru nebo pomůže s citovým trápením, sebedůvěrou či rovnováhou.

Najít ale můžete i takový minerál, který bude prospěšný při boji s nemocí. Jednodušší to je v případě, že obdarováváte osobu natolik blízkou, že o ní víte i intimní informace. Třeba když máte blízkou kamarádku nebo příbuznou, která řeší ženské problémy. Ženy toužící po potomkovi ocení tygří oko. Třeba tromlovaný kámen z tygřího oka přináší svému majiteli ochranu proti nepřátelským myšlenkám a kletbám, ale zároveň působí příznivě mimo jiné na rozmnožovací orgány.

Čerstvé mamince naopak prospějete červeným jaspisem. Ten totiž přináší vnitřní útěchu v dobách, které jsou pro člověka emocionálně a duševně náročné a tak se pro ženy po porodu hodí. Zmírňuje také poporodní bolesti.

Minerály ale mají tak silnou moc, že jsou schopny pomoci i v pracovním životě. Stačí vybrat kámen podle konkrétní profese.

MINERÁLY PRO ŽENY KOUPÍTE ZDE

 Které kameny pozitivně působí na plodnost a mateřství?

Podle intuice

Dáte v životě na intuici? Potom se na ni spolehněte i při výběru minerálu. Jednoduše dejte na svůj vnitřní pocit, třeba na základě toho, že vás minerál na první pohled zaujme. Ideální je, „zamilovat se“ a potom si svůj vztah s minerálem ověřit na druhý pokus. Podržte si kámen v ruce, na chvíli se zastavte a přemýšlejte o svých pocitech.

Pokud nakupujete pro maminku, manželku, sestru, kamarádku nebo kteroukoli jinou ženu z okolí, nic nezkazíte šperkem. Přihlédnout můžete k tomu, zda potřebuje dodat energii, zbavit se zdravotních obtíží nebo dosáhnout harmonie. Jen pro příklad – od bolesti hlavy uleví například  křišťál, magnezit, nebo malachit.

Na cukrovku působí pozitivně citrín. Spánek, klid a odvahu přivodí ametyst, na srdce zapůsobí smaragd i labradorit. A pozor, minerál, který je součástí šperku, může potěšit a ozdobit i muže!

ŠPERKY KOUPÍTE ZDE

Vsaďte na věštění

Tahle metoda je trochu speciální a nemůže ji využít úplně každý. Spolehnout se na ni může ten, kdo ovládá práci s kyvadlem. Zaměřte se na kámen, který vás zaujal a držte nad ním kyvadlo. Zároveň se zeptejte, zda je pro vás zrovna tenhle krystal vhodný. Silná kladná reakce je jasnou odpovědí. Zajímavý tip je pracovat takto i se seznamy krystalů nebo jakousi tabulkou.

Spolehnout se však můžete i na výběr minerálu podle vašeho znamení, životního čísla nebo čaker.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ČAKER ZDE

Darujte sadu!

Vyřešit dárek lze také sadou minerálů. I v tomto případě můžete volit podle toho, co chcete obdarovanému dopřát. Například kouzelný box imunita obsahuje kameny a krystaly, které zvyšují funkci imunitního systému a pomáhají vytvořit štít proti škodlivinám v okolí. Je v něm celkem pět pečlivě vybraných velkých kamenů, drúz, surových kamenů nebo dekorací, které přinesou životní a silné energie.

Kouzelný box lásky a romance je, jak název napovídá, určen pro nalezení lásky a rozkoše ve všech podobách. Box zklidnění obsahuje takové minerály, které pomohou zbavit se pocitů těžkosti a shonu.

SADY KOUPÍTE ZDE

Minerál do ruky

malachit

Obdarovat můžete blízké také praktickým minerálem do ruky. Jde o tromly nebo placičky, které může mít neustále u sebe a nechat tak na sebe nonstop působit příznivé účinky. Třeba tromlovaný křišťál v podobě Andělské aury pomůže vyčistit okolí od negativních energií a navozuje harmonii. Troml z tyrkenitu  posiluje sebevědomí, pomáhá se zlozvyky a očišťuje duši.

MINERÁLY DO RUKY KOUPÍTE ZDE

 Podle čeho můžete nakupovat minerály

Využijte naše nové filtry a najděte co potřebujete 

Nově jsme přidali možnosti filtrů, abyste lépe našli přesně co hledáte. Doporučujeme v sekci VŠECHNY PRODUKTY rozbalit filtr, kde můžete zaškrtnout témata či kombinace, které vás osloví. Volit můžete podle cíle co má minerál splňovat a s čím pomoci. Filtrovat lze i podle znamení, případně tvaru pokud máte své preference. Navolit si můžete i velikost kuliček či pokud chcete posílit některou z oblastí zdraví. Věříme, že ve filtrech naleznete vše, co potřebujete. Pokud vám bude některý záměr chybět, budeme rádi, když nás budete informovat (email je info@svetmineralu.cz, nebo využijte chatovací ikonku vpravo dole) a uděláme vše proto, abychom filtry i nadále rozšiřovali.

filtr-navod

Video návod jak pracovat s filtry

  • Související články

Čerpejte energii z drahých kamenů! Růženín jako kámen lásky!

Mužem srdcem i duší! Velký průvodce pánskými náramky z minerálů

Nádherné sety z minerálů, se kterými zazáříte!

Autor článku: Svět minerálů
Autor hlavního obrázku: Svět minerálů