Nádherné sety z minerálů, se kterými zazáříte!

náramek na zakázku

Připravili jsme pro Vás nádherné sety šperků z minerálů, se kterými zazáříte! Inspirujte se pro plesovou sezónu něčím novým a neotřelým! 

Achát je kamenem rozvováhy, sebedůvěry a odvahy.

Obnovuje tělesnou energii pomocí achátu. Jde o velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pomáhá nám zbavit se negativních emocí jako je zahořklost, zloba, napětí i citové zklamání.
Vybrali jsme pro Vás kombinaci náramku z achátu růžového a přívěsku, který je nádherným doplňkem.

achát

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU
 

Jaspis je kamenem klidu, uzemnění a uzdravování.

Velmi stylovým setem jsou také šperky z minerálu jaspis sezamový, který je kamenem klidu, uzemnění a uzdravování. Oživte večerní šaty stylovou žlutou bavou jaspisu sezamového v kombinaci náhrdelník a náramek.
jaspis sezamový set

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JASPISU

 
Apatit je kamenem intelektu a tvořivosti.

Doplňuje energii a pomáhá nám dobíjte "baterky". Podporuje sebevědomí, otevřenost a kontakt s ostatními lidmi. Potlačuje lhostejnost, nepřátelství a odstraňuje negativní postoje. Zmírňuje emoce jako je hněv, podrážděnost, smutek i citovou vyčerpanost.
V naší nabídce najdete i krásné naušnice z příjemně zbarveného apatitu, které doplňte o náhrdelník Tvořivosti v kombinaci kuliček minerálů křišťál, tyrkenit, láva a apatit.

apatit set

PROHLÉDNOUT NABÍDKU APATITU


Autor článku: Svět Minerálů