Jak mít život plný lásky a pozitivní energie? Sáhněte po minerálech

Obrázek článku

Mít dostatek pozitivní energie, láskyplný život a být chráněni před vším špatným. Taková kombinace je v životě velmi potřebná, ale dosáhnout jí není snadné. Vsaďte na sílu minerálů, které tohle mají „v povaze.“

Vybrat minerál, který vám pomůže přesně s tím, s čím potřebujete, se může stát jednoduché. Sáhněte prostě po takovém, který má potřebnou vlastnost. Jenže k některým kamenům můžeme být podvědomě přitahováni. A i to má nějaký důvod. Třeba potřebujete v životě víc lásky, proto cítíte souznění s kameny, které otevírají srdeční čakru.

krystalová mlha

 Kameny toho pro nás dělají hodně, my pro ně musíme dělat jen málo, ale zato pečlivě a pravidelně. Nezapomeňte je při úplňku důkladně nabít, udržujte je v čistotě a nechte jejich energii volně proudit.

Ochrana a uzemnění

Pro ochranu a uzemnění volte třeba černý turmalín, jde totiž o jeden z nejvíc uzemňujících krystalů. Má obrovskou moc ochránit vás před negativní energií a zároveň před účinky elektromagnetických frekvencí.

Velmi příznivě však tenhle kámen ovlivňuje i naše zdraví, vliv má na celkovou kondici, na to, aby byla ve formě jak duše, tak i tělo. Vybírat lze hned v několika odstínech – černý ochraňuje a odvádí negativní energii a stres, zelený přitahuje úspěch a hojnost a růžový pomůže s láskou a soucitem. Volit můžete i modrý turmalín, který umí navodit pocit klidu nebo melounový. Ten posiluje něhu, pomáhá s diplomatickým přístupem a je dobrý pro přátelské vztahy.

KOUPIT TURMALÍN ZDE   

Také obsidián je vhodný pro posílení ochrany a uzemnění. Svému majiteli přináší očistnou energii, která odnáší negativitu. Využít ho můžete také k hledání pravdy a emocionálnímu léčení. Mějte ho u sebe, pokud vás čeká něco náročného, obsidián totiž dodává ochranu. Co se zdraví týče, obsidián je nápomocný při zánětech, potížích se zažívání a nemocech duše. Je také přírodním pomocníkem s detoxikací organismu.

obsidián pyramida

 

KOUPIT OBSIDIÁN ZDE  

Láska a harmonie

S láskou a harmonií pomáhá třeba růženín. Je napojen na srdeční čakru a symbolizuje mimo jiné přímo lásku a harmonii. Jde o kámen od prvního pohledu jemný, ale přitom nevěřitelně silný. Má sílu naučit svého nositele sebelásce, podporuje přátelství a fantazii. Je to opravdový kámen lásky, stimuluje totiž jak naši sexualitu, tak i vášeň.

Spolehněte se na něj ve chvílích, kdy vás přepadá smutek a nemáte energii. Vhodný je i pro maminky, a to ty budoucí i ty, které už doma svůj poklad mají. Nejlepším místem pro růženín je noční stolek.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE  

Energie a kreativita

křišťál kyvadlo

Bez energie nemůžeme žít. Dodá nám ji spolu s kreativitou, kterou oceníme jak v pracovním, tak i osobním životě, třeba příjemný citrín. Jde o neuvěřitelně silný čistič a regenerátor, který v sobě nejenže dovede uchovat sluneční energii, ale zároveň ji předat svému majiteli. Negativní energii naopak pohlcuje, proměňuje a rozptyluje. Stimuluje také mysl a posiluje intelekt a kreativitu a zároveň přitahuje hojnost a bohatství.

citrín prsten

 KOUPIT CITRÍN ZDE  

Velmi příjemnou barvou se může chlubit karneol. Tenhle kámen posiluje vitalitu a motivaci každého z nás a má velmi výrazně stimulující účinky. Asistuje v tom, aby energie byla směřování k tvůrčí práci a dodá nám chuť do života.

A protože jde zároveň o kámen silně ochranný, neměl by chybět v našich domovech. Ideálně mu najděte místo hned u vstupních dveří, aby naše obydlí mohl pečlivě hlídat. Chybu neuděláte ani pokud ho umístíte na noční stolek, pohlídá klidný spánek a zažene noční můry.

karneol troml

 KOUPIT KARNEOL ZDE  

  • Související články

Nedovolte čakrám, aby se vám zablokovaly. Ochráníte se tak před fyzickým i duševním trápením

Pojistěte si štěstí: 10 minerálů, které vám přitáhnou do života štěstí

Hnědé minerály přinášejí klid a ochranu

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva