Dovolená bez zbytečných stresů? Minerály pomůžou.

Obrázek článku
 
Přinášíme Vám pár typů jak si užít dovolenou ve zdraví a pohodě

 

Citrín je kamenem slunce, který působí blahodárně na pleť, která dostává od sluníčka, větru a písku pořádně zabrat. Když k tomu navíc přidáte karneol, jehož největší předností je, že umí regulovat činnost ledvin, které jsou u moře díky pocení a pití velkého množství tekutin nadměrně zatěžované, dostanete ideální šperk pro ženy, se kterým navíc udělají parádu, protože vypadá opravdu báječně.

Citrín náramek

 

Letní zájezdy často znamenají obrovská horka někde blízko rovníku a pokud se k tomu navíc přidá vlhko, můžete se sprchovat každých 5 minut. Při nadměrném pocení se používá voda, ve které necháte několik hodin ležet krystaly křišťálu, ale funguje i tehdy, pokud ho máte položený jen tak na stole vedle sebe. Dokáže navíc léčit problémy s trávením, které vás na prázdninách často vyřadí ze společenských radovánek.

Křišťál extra troml

 

Malachit je všestranný léčivý kámen, který ale nejvíce působí na snížení vysokého krevního tlaku, jenž trápí mnoho lidí v horkém počasí. Krom toho léčí otoky a detoxikuje vnitřní orgány. Jeho kouzlo je v tom, že působí účinně na všechna znamení, pokud ho správně nabijete. Malachitový přívěsek tak bude chránit vaše srdce celý den a jako bonus vám umožní snáze projevovat své emoce.

Malachit přívěsek