Dovolená bez zbytečných stresů? Minerály pomůžou.

dovolena
 
Na dovolenou se všichni těšíme celý rok a počítáme dny kdy konečně "dobijeme baterky" a unikneme tak ze shonu běžného života. Bohužel i na dovolené na nás může čekat několik nástrah, které nám můžou naše plány pokazit. Přinášíme vám pár tipů jak si tento zasloužený čas užít pomocí minerálů ve zdraví a pohodě. 

 

Citrín je kamenem slunce, který působí blahodárně na pleť, která dostává od sluníčka, větru a písku pořádně zabrat. Pořídit si ho můžete například v podobě kotníkového náramku a budete tak ozdobou každé pláže. Přidat můžete i karneol, jehož největší předností je, že umí regulovat činnost ledvin, které jsou u moře díky pocení a pití velkého množství tekutin nadměrně zatěžované. 

PROHLÉDNOUT

Letní zájezdy často znamenají obrovská horka někde blízko rovníku a pokud se k tomu navíc přidá vlhko, můžete se sprchovat každých 5 minut. Při nadměrném pocení se používá voda, ve které necháte několik hodin ležet krystaly křišťálu, ale funguje i tehdy, pokud ho máte položený jen tak na stole vedle sebe. Dokáže navíc léčit problémy s trávením, které vás na prázdninách často vyřadí ze společenských radovánek.

křišťál

PROHLÉDNOUT

Malachit je všestranný léčivý kámen, který ale nejvíce působí na snížení vysokého krevního tlaku, jenž trápí mnoho lidí v horkém počasí. Krom toho léčí otoky a detoxikuje vnitřní orgány. Jeho kouzlo je v tom, že působí účinně na všechna znamení, pokud ho správně nabijete. Malachitový přívěsek tak bude chránit vaše srdce celý den a jako bonus vám umožní snáze projevovat své emoce.

PROHLÉDNOUT

Všem nadšeným cestovatelům doporučujeme pořídit  si speciálně sestavený balíček nebo náramek na cesty a nosit ho buď na ruce nebo v tašce.

PROHLÉDNOUT