Dovolená bez zbytečných stresů? Minerály pomůžou.

dovolena
 
Na dovolenou se všichni těšíme celý rok a počítáme dny kdy konečně "dobijeme baterky" a unikneme tak ze shonu běžného života. Bohužel i na dovolené na nás může čekat několik nástrah, které nám můžou naše plány pokazit. Přinášíme vám pár tipů jak si tento zasloužený čas užít pomocí minerálů ve zdraví a pohodě.
 
Krystalová voda s rozprašovačem
 
krystalová voda

Chraňte svou pleť 

Citrín je kamenem slunce, který působí blahodárně na pleť, která dostává od sluníčka, větru a písku pořádně zabrat. Pořídit si ho můžete například v podobě kotníkového náramku a budete tak ozdobou každé pláže. Přidejte i karneol, jehož největší předností je, že umí regulovat činnost ledvin, které jsou u moře díky pocení a pití velkého množství tekutin nadměrně zatěžované. 

KOUPIT CITRÍN ZDE   

 Pozor na dehydrataci

Letní zájezdy často znamenají obrovská horka někde blízko rovníku a pokud se k tomu navíc přidá vlhko, můžete se sprchovat každých 5 minut. Při nadměrném pocení se používá voda, ve které necháte několik hodin ležet krystaly křišťálu, ale funguje i tehdy, pokud ho máte položený jen tak na stole vedle sebe. Dokáže navíc hojit problémy s trávením, které vás na prázdninách často vyřadí ze společenských radovánek.

křišťál

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE   

Malachit detoxikuje

Malachit je všestranný magický kámen, který ale nejvíce působí na snížení vysokého krevního tlaku, jenž trápí mnoho lidí v horkém počasí. Krom toho hojí otoky a detoxikuje vnitřní orgány. Jeho kouzlo je v tom, že působí účinně na všechna znamení, pokud ho správně nabijete. Malachitový přívěsek tak bude chránit vaše srdce celý den a jako bonus vám umožní snáze projevovat své emoce.

malachit troml

KOUPIT MALACHIT ZDE   

 Všem nadšeným cestovatelům doporučujeme pořídit  si speciálně sestavený balíček nebo náramek na cesty a nosit ho buď na ruce nebo v tašce.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BALÍČKŮ   

Nezapomeňte si pořídit také speciálně sestavený náramek na cesty, který vás ochrání před cestovní horečkou, posílí zdraví a dodá energii, kterou tělo ztrácí během cesty do vzdálené destinace.


KOUPIT NÁRAMEK NA CESTY   

 

Další články:

 

Autor článku: Svět minerálů

Zdroj hlavního obrázku: Canva