Konečně vysvitlo slunce. Očistěte a nabijte své kameny

Dnes si řekneme, které kameny a šperky z minerálů nabíjet v záři slunečních paprsků. Předpověď počasí nám hlásí dostatek slunce, proto neváhejte a nabijte své krásné léčivé kameny.

Jako první krok, než přejdeme k samotnému nabíjení je třeba kámen očistit. To lze provést pod proudem tekoucí vody. V ideálním případě v nějakém prameni v přírodě. Vodovodní kohoutek však také postačí. Kámen nechte omývat alespoň dvě minuty a prsty z něj stírejte nečistoty.

Ještě mokré kameny umístěte na podložku nebo tácek a tu položte na přímé sluneční světlo. Balkón, zahrádka, parapet, cokoli, kde budou mít možnost načerpat sluneční energii, kterou vám pak vrátí v podobě jejich schopností.

Nabíjení kamenů na přímém slunci

Achátavanturínbýčí okocitrín, heliotrop, hematitchalcedonjadeitkarneolkřišťálolivín, onyx, safír, sluneční kámen, turmalíntygří oko.

citrín

Nabíjení kamenů na nepřímém slunci

Také existují kameny, které není vhodné nabíjet na přímém slunečním světle. UV záření může narušovat jejich chemickou stavbu, a proto je třeba je umístit do stínu. Zde přijmou sluneční energii také a nedojde k jejich poškození nebo ztrátě barvy. Nabíjejte je proto za Úplňku, který dodává nejsilnější energii pro všechny kameny.

vybrané kameny a minerály, které by neměly být dlouho na přímém slunci:

akvamarín

Jak často kameny nabíjet?

Sledujte svou intuici. My ze Světa Minerálů nabíjíme pravidelně krystaly a minerály, se kterými nejvíce pracujeme. Nabíjejte všechny šperky, které máte ve vaší blízkosti a od kterých očekáváte nejsilnější energii, která vás vede k realizaci vašich záměrů.

křišťál

Sledujte nás a buďte součástí krásného světa plného minerálů

Na našich sociálních sítích najdete silné kombinace kamenů a jejich společné energie podle účelu, znamení zvěrokruhu nebo nemoci. Neuteče vám ani žádná plánovaná akce nebo novinky na e-shopu, které mohou být úžasný tip na dárek. 

 

Autor článku: Svět Minerálů