Dubnový Super Úplněk přinese růžové jarní naladění

Vítejte v novém Úplňku! Dnes vstupujeme do zářivého Růžového Úplňku roku 2020.

Během tohoto období pocítíme silný energetický nárůst v souvislosti s blížícím se jarním počasím. I když se zdá, že nás čekají jen úžasné nabité dny, musíme však počítat i s klasickým doplňkovým chaosem, bláznivými událostmi a neočekávanými nesouhlasy. Jak se poprat s tímto jarním šílenstvím?

Partnerství

Povzbuďte lásku v sobě i ve svém partnerovi ať můžete do jarního chaosu vstoupit ruku v ruce v plné zamilovanosti. Růženín je symbol lásky a otevřenosti, který by neměl chyběl žádné ženě. Pro partnera zvolte náramek z granátu, který podporuje lásku, napomáhá v krizových situacích a je v tmavší barvě, kterou muži upřednostňují.

láska

 

TIP: Nabíjení kamenů za Úplňku

Silný štít

Celý vesmírný pohyb Marsu a Uranu, nás bude dostávat do nečekaných situací, kdy budeme muset silně vyjádřit nějaký nesouhlas. K tomu je zapotřebí silný štít z onyxu, který v sobě ukrývá ochrannou sílu a dodává nadhled při konfrontaci a nepříjemném vypětí.

onyx

 

Kostlivec ve skříni

Růžová energie nás bude nutit vynášet na povrch záležitosti, které se dlouho ukrývaly ve stínu. Využijte toho a s pomocí obsidiánu pavoučího najděte všechny ukryté kostlivce, i ty schované pod pavučinami.

 

Snaha o rovnováhu

Rovnováhu a harmonii budete hledat v práci, doma, v partnerském životě i u svých kamarádů. Opál je dokonalým kamenem pro osobní rozvoj a zjištění vlastností, které jsou potřeba změnit. Změníte-li své přehlížené vlastnosti, které narušují balanc v komunikaci i ve vztahu, posílíte tím tak celkovou harmonii.

opál

 

Nenechte si utéct žádný úplněk roku 2020 a sledujte všechny energie, které můžete využít ve svůj prospěch a ke zlepšení svého vnitřního já.

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení