Dubnový Super Úplněk přinese růžové jarní naladění

Vítejte v novém Úplňku! Dnes vstupujeme do zářivého Růžového Úplňku roku 2020.

Během tohoto období pocítíme silný energetický nárůst v souvislosti s blížícím se jarním počasím. I když se zdá, že nás čekají jen úžasné nabité dny, musíme však počítat i s klasickým doplňkovým chaosem, bláznivými událostmi a neočekávanými nesouhlasy. Jak se poprat s tímto jarním šílenstvím?

Partnerství

Povzbuďte lásku v sobě i ve svém partnerovi ať můžete do jarního chaosu vstoupit ruku v ruce v plné zamilovanosti. Růženín je symbol lásky a otevřenosti, který by neměl chyběl žádné ženě. Pro partnera zvolte náramek z granátu, který podporuje lásku, napomáhá v krizových situacích a je v tmavší barvě, kterou muži upřednostňují.

láska

 

TIP: Nabíjení kamenů za Úplňku

Silný štít

Celý vesmírný pohyb Marsu a Uranu, nás bude dostávat do nečekaných situací, kdy budeme muset silně vyjádřit nějaký nesouhlas. K tomu je zapotřebí silný štít z onyxu, který v sobě ukrývá ochrannou sílu a dodává nadhled při konfrontaci a nepříjemném vypětí.

onyx

 

Kostlivec ve skříni

Růžová energie nás bude nutit vynášet na povrch záležitosti, které se dlouho ukrývaly ve stínu. Využijte toho a s pomocí obsidiánu pavoučího najděte všechny ukryté kostlivce, i ty schované pod pavučinami.

 

Snaha o rovnováhu

Rovnováhu a harmonii budete hledat v práci, doma, v partnerském životě i u svých kamarádů. Opál je dokonalým kamenem pro osobní rozvoj a zjištění vlastností, které jsou potřeba změnit. Změníte-li své přehlížené vlastnosti, které narušují balanc v komunikaci i ve vztahu, posílíte tím tak celkovou harmonii.

opál

 

Nenechte si utéct žádný úplněk roku 2020 a sledujte všechny energie, které můžete využít ve svůj prospěch a ke zlepšení svého vnitřního já.

Autor článku: Svět Minerálů