Během Novoluní ve znamení Berana budeme sledovat pohyb peněz a majetku

Celý cyklus lunárních proměn, který celkově ovliňuje všechna znamení zvěrokruhu, začíná Novoluním.

Dne 24. března 2020 začíná Novoluní ve znamení Berana, kdy začneme silně přehodnocovat přístup k penězům a začneme přemýšlet velmi materiálně.

Finanční nabídka

Nemusíte se ani tolik dívat kolem a finanční nabídky vás budou pronásledovat téměř na každém kroku. Buďte však opatrní a nenechte se vtáhnout do kolotoče peněz, který nedokážete rozeznat. Amazonit Vám pomůže tento tlak ustát a naslouchat vnitřnímu hlasu Vaší intuice.

intuice peníze

 

Změna práce

Období Novoloní je vždy vhodným časem pro nové začátky a změny v životě. Novoluní ve znamení Berana přináší vlnu spontánní energie, kterou můžete využít právě k nalezní vhodné pracovní pozice. K tomuto velkému rozhodnutí se svěřte do rukou zeleného achátu, který dodává odvahu a sebevědomí.

achát kariéra

Nevyžádáné spory

Planetou Berana je Mars, který v sobě ukrývá velmi impulzivní energii, která se často odráží v neočekávaném sporu. Základem je zdravá komunikace, kterou umí posílit chryzokol.

 

Dobročinnost

Budete mít tendence se rozdat pro druhé, ale myslete i na sebe. Udělejte pro sebe něco nového a hezkého. Dosáhněte svého vysněného cíle pomocí býčího oka, který Vám pomůže nahlédnout do nitra a nalezne Vaše tajná přání.

Peníze

Než pocítíte tlak na Vaši finanční situaci, pořiďte si citrín. Je to kámen štěstí a hojnosti, který umí stabilizovat příjem peněz na základě potřeb rodiny.

 

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení