Během Novoluní ve znamení Berana budeme sledovat pohyb peněz a majetku

Celý cyklus lunárních proměn, který celkově ovliňuje všechna znamení zvěrokruhu, začíná Novoluním.

Dne 24. března 2020 začíná Novoluní ve znamení Berana, kdy začneme silně přehodnocovat přístup k penězům a začneme přemýšlet velmi materiálně.

Finanční nabídka

Nemusíte se ani tolik dívat kolem a finanční nabídky vás budou pronásledovat téměř na každém kroku. Buďte však opatrní a nenechte se vtáhnout do kolotoče peněz, který nedokážete rozeznat. Amazonit Vám pomůže tento tlak ustát a naslouchat vnitřnímu hlasu Vaší intuice.

intuice peníze

 

Změna práce

Období Novoloní je vždy vhodným časem pro nové začátky a změny v životě. Novoluní ve znamení Berana přináší vlnu spontánní energie, kterou můžete využít právě k nalezní vhodné pracovní pozice. K tomuto velkému rozhodnutí se svěřte do rukou zeleného achátu, který dodává odvahu a sebevědomí.

achát kariéra

Nevyžádáné spory

Planetou Berana je Mars, který v sobě ukrývá velmi impulzivní energii, která se často odráží v neočekávaném sporu. Základem je zdravá komunikace, kterou umí posílit chryzokol.

 

Dobročinnost

Budete mít tendence se rozdat pro druhé, ale myslete i na sebe. Udělejte pro sebe něco nového a hezkého. Dosáhněte svého vysněného cíle pomocí býčího oka, který Vám pomůže nahlédnout do nitra a nalezne Vaše tajná přání.

Peníze

Než pocítíte tlak na Vaši finanční situaci, pořiďte si citrín. Je to kámen štěstí a hojnosti, který umí stabilizovat příjem peněz na základě potřeb rodiny.

 

Autor článku: Svět Minerálů