Jak nás ovlivňují jednotlivé fáze měsíce? Úplněk i Novoluní mají vliv na naše emoce!
V astrologickém jazyce Slunce diktuje naše znamení zvěrokruhu, zatímco Měsíc ovlivňuje emoce a vnitřní náladu. Které fáze Měsíce jsou nejsilnější, a které minerály nám pomohou zmírnit emoce?

Celý tento cyklus lunárních proměn, který celkově ovliňuje všechna znamení zvěrokruhu, začíná Novoluním. V tuto dobu se Měsíc nachází mezi Zemí a Sluncem. Jeho osvětlená polokoule je v tuto dobu kompletně otočená od Země, takže z naší planety je Měsíc nyní neviditelný. Je to pravidlený čas, kdy se čistí stará energie a blokády. Vše co nefunguje necháváme být a nastavujeme si nové cíle. Je to velmi silné a plné emocí, které jsou nedílnou součástí našeho života. S vpuštěním emocí do života a jejich projevem Vám pomohu tyto silné minerály.

související článek:  Co je to novoluní a jak s touto energií pracovat, aby nám fungovala?

Fáze Měsíce

Oběh Měsíce kolem Země trvá pouhých 28 až 29 dní a za tuto krátkou dobu se musí vystřídat všech dvanáct znamení. Měsíční znamení se proto mění vždy jednou za dva až tři dny.

Z novoluní do úplňku

Po Novoluní začíná Měsíc dorůstat do fáze První Čtvrť a tělo se učí pracovat s novými začátky. Při vstupu Měsíce do Úplňku se dostáváme do silných emocí využíváme energie zářící romantické Luny k nabíjení těla a duše a všech minerálů a krystalů, které běžně používáme. 

kámen měsíční kámen

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KAMENŮ PRO NOVÉ ZAČÁTKY

Poslední čtvrť a detoxikace

Poslední fází Měsíce je Poslední Čtvrť, kdy má tělo dosatek energie na detoxikaci a zbavení se veškeré negativní energie. Kameny vhodné pro detoxikaci!
Jeden z nejsilnějsích minerálů, který je velkým pomocníkem při detoxikaci organismu, je lapis lazuli. Navozuje vnitřní klid, mír a rychle odstraňuje stres.

kámen lapis lazuli

KOUPIT LAPISU LAZULI ZDE

Detoxikace

Chcete svůj organismus zbavit všech škodlivých látek? Připravte si detoxikační elexír z minerálů.
Je to také velmi vhodná doba na hubnutí. Vyhněte se však drastickým dietám a zkuste hubnutí podpořit minerály z naší nabídky.

KOUPIT BALÍČKY KAMENŮ NA ELIXÍR ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení