Jak nás ovlivňují jednotlivé fáze měsíce? Úplněk i Novoluní mají vliv na naše emoce!

měsíc


V astrologickém jazyce Slunce diktuje naše znamení zvěrokruhu, zatímco Měsíc ovlivňuje emoce a vnitřní náladu. Které fáze Měsíce jsou nejsilnější, a které minerály nám pomohou zmírnit emoce?

Celý tento cyklus lunárních proměn, který celkově ovliňuje všechna znamení zvěrokruhu, začíná Novoluním. V tuto dobu se Měsíc nachází mezi Zemí a Sluncem. Jeho osvětlená polokoule je v tuto dobu kompletně otočená od Země, takže z naší planety je Měsíc nyní neviditelný. Je to pravidlený čas, kdy se čistí stará energie a blokády. Vše co nefunguje necháváme být a nastavujeme si nové cíle. Je to velmi silné a plné emocí, které jsou nedílnou součástí našeho života. S vpuštěním emocí do života a jejich projevem Vám pomohu tyto silné minerály.

Oběh Měsíce kolem Země trvá pouhých 28 až 29 dní a za tuto krátkou dobu se musí vystřídat všech dvanáct znamení. Měsíční znamení se proto mění vždy jednou za dva až tři dny.

Po Novoluní začíná Měsíc dorůstat do fáze První Čtvrť a tělo se učí pracovat s novými začátky. Při vstupu Měsíce do Úplňku se dostáváme do silných emocí využíváme energie zářící romantické Luny k nabíjení těla a duše a všech minerálů a krystalů, které běžně používáme. Přečtěte si jak minerály připravit na Úplněk a jak je nabíjet!

Seznam Úplňků pro rok 2020!

Poslední fází Měsíce je Poslední Čtvrť, kdy má tělo dosatek energie na detoxikaci a zbavení se veškeré negativní energie. Kameny vhodné pro detoxikaci!
Jeden z nejsilnějsích minerálů, který je velkým pomocníkem při detoxikaci organismu, je lapis lazuli. Navozuje vnitřní klid, mír a rychle odstraňuje stres.

lapis lazuli

PROHLÉDNOUT NABÍDKU LAPISU LAZULI

Chcete svůj organismus zbavit všech škodlivých látek? Připravte si detoxikační elexír z minerálů.
Je to také velmi vhodná doba na hubnutí. Vyhněte se však drastickým dietám a zkuste hubnutí podpořit minerály z naší nabídky.

Náramek, který jsme pro Vás do nabídky vybali, je vhodný pro všechna znamení zvěrokruhu a je v úžasné harmonii a souladu s Měsícem, obsahuje čtyři základní minerální kuličky, které určují čtyři základní fáze Měsíce. Tyrkenit, minerál který má uklidňující účinky na lidské city. Lapis Lazuli je duchovní kámen vhodný pro meditace a přináší klid. Magnezit, který svým vzhledem připomíná samotný Měsíc zvyšuje trpělivost a schopnost naslouchat. Achát jakožto stálý kámen dodává citovou a rozumovou rovnováhu.

mix

PROHLÉDNOUT NABÍDKU MINERÁLŮ MIX


Tato dvě znamení společně ovlivňují náš emoční režim. Sluneční znamení lze snadno určit podle dne a měsíce narození. Prohlédnout nabídků minerálů podle znamení.
Měsíční znamení lze určit pomocí lunárního kalendáře, a to výpočtem celého data, místa a času narození.

 Autor článku: Svět Minerálů