Krystaly vhodné pro výrobu detoxikačního elixíru

Obrázek článku
 
Chcete svůj organismus zbavit všech škodlivých látek? Pak si přečtěte následující článek.

Skvělé detoxikační schopnosti má celá řada kamenů. Pro účely výroby elixíru se však některé z nich hodí mnohem víc, než jiné. Jaké to jsou?

Pravděpodobně nejlepší je rubín. Avšak pozor – je toxický, a proto by rozhodně neměl být umisťován přímo do vody (použijte metody nepřímého nabíjení, které připomíná vodní lázeň bez zahřívání).

Mějte na paměti, že detoxikace může mít určité vedlejší účinky – především pokud se na ní spěchá. Rubínový elixír, známý také jako „vodní klenot“, je navíc velmi silný. Proto ho nejprve užívejte pouze v malém množství a pozorujte, jak na něj vaše tělo bude reagovat. V případě potřeby lze dávku zvýšit.

Kromě rubínu lze samozřejmě použít i další minerály: heliotrop (krevel), jantar, dioptas či malachit. Ať už ale zvolíte jakýkoliv z nich, opět se prosím ujistěte, že voda je nabíjena výhradně nepřímým způsobem (zejména v případě, že přípravu elixíru svěříte někomu jinému).

malachit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU MALACHITU 

Vyzkoušejte také harmonizující vodu z křišťálu, citrínu a nebo kalcitu. Díky křišťálu můžete i z obyčejné vody z vodovodu učinit léčivý nápoj mimořádně lahodné chuti. Křišťál se považuje za jeden z nejúčinnějších a nejuniverzálnějších krystalů na světě.

křišťálová voda

Návod k použití: kameny opláchněte pod proudem vody a poté nechte nabít nejméně 8 hodin na nepřímém slunci. Vložte do skleněné nádoby a zalijte cca 1 litrem pitné vody. Po 12ti hodinách je voda připravená k užívání. Kolik vody upijeme tolik dolijeme. Doporučujeme jednou týdně nabít kameny na nepřímém slunci.


PROHLÉDNOUT NABÍDKU HARMONIZUJÍCÍCH VOD 

 Autor článku: Svět Minerálů